Projekt Sukces – rekomendacja

Poniżej opisałem dlaczego polecam szkolenie Projekt Sukces. Brałem osobisty udział w tym szkoleniu w 2015 r. w styczniowy weekend, który rozpoczął się o godz. 19:00 w piątek a zakończył po godz. 17:00 w niedzielę.

projekt-sukces-rekomendacja-01Projekt Sukces to szkolenie dla ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie, chcą osiągnąć postawione cele, zrealizować marzenia, poszerzyć własną strefę komfortu … i to do wręcz niewiarygodnych (dla innych) rozmiarów.

Zobacz później inne wpisy na blogu o Projekcie Sukces:
https://blog.jacekpaciorek.pl/tag/projekt-sukces/

projekt-sukces-rekomendacja-02Projekt Sukces został zorganizowany i poprowadzony przez Jacka Wiśniowskiego, który od lat przekazuję swoją stricte praktyczną wiedzę tym, którzy zdecydowali że życie należy do nich. Ja sam skorzystałem z niejednego jego kursu.

Projekt Sukces to były 3 dni bardzo intensywnej pracy, razem 26 godzin.Wiedza, ludzie, ćwiczenia. Osobisty udział jednoznacznie zalecany, gdyż wtedy najwięcej na tym skorzystasz.

projekt-sukces-rekomendacja-03Rozpoczęliśmy od trzech kluczy do sukcesu:

Wiara

Wierzysz w to czego pożądasz, nawet jeśli nie wiesz jeszcze jak to osiągniesz.

Determinacja

Zasuwasz w pocie czoła, nie mając żadnych oporów. Liczy się tylko Twój cel.

Schemat działania

Czyli jak tego dokonać? Szukaj osób, które już osiągnęły to na czym Ci zależy i pytaj jak to zrobiły.

projekt-sukces-rekomendacja-04Główne tematy, wokół których koncentrowały się zajęcia, to:

 • zmiana przekonań
 • planowanie
 • motywacja
 • zarządzanie nawykami
 • cele
 • pieniądze
 • podróże (jak tanio podróżować)
 • zdrowie (w tym np. co masz jeść)
 • i wreszcie szczęście

projekt-sukces-rekomendacja-0510 praw sukcesu … zdradzę Ci tylko jedno, o reszcie dowiesz się na szkoleniu. Pamiętaj, że to Ty jesteś menadżerem Twojego życia, to Ty decydujesz jak ono wygląda i oczywiście to Ty za nie odpowiadasz. Jeśli tego nie robisz to znaczy, że inni zarządzają Twoi życiem i dlatego wygląda ono tak a nie inaczej.

Projekt Sukces to mnóstwo ćwiczeń, technik do natychmiastowego zastosowania, sprawdzone schematy działań a nawet to jak krótko i efektywnie … spać 🙂

Do tego jeszcze kilka tajemnic, wręcz czarów … których nie ujawnia się ludziom spoza naszego kręgu. Zapraszam na szkolenie.

projekt-sukces-rekomendacja-06Projekt Sukces to też goście.

Rafael Badziag miał wykład o tym … jak osiągać rzeczy niemożliwe. Współautor powstającej książki „The Billion Dollar Secret” o miliarderach, którzy sami doszli do poziomu na którym są. Zawiera jego właśnie wywiady z miliarderami.

Rafael pokazała też, że obiektywna strefa Twoich możliwości jest niewiarygodnie większa niż strefa komfortu, w której się znajdujesz.

Maciej Czerniawski, twórca i właściciel firmy Prosper24, znakomite dekoracje do Twojego domu (projekt Mój Dekorator). Modelowy przykład biznesu. Maciej opowiedział jak budował swój biznes i jak tworzył jakość firmy.

projekt-sukces-rekomendacja-07Nie istnieje coś takiego jak mur nie do przejścia.

Jesteś wystarczająco bystry, inteligentny, pracowity, wyedukowany aby odnieść sukces!

Każdy mur możesz:

 • albo przeskoczyć
 • albo przebić
 • albo podkopać

Myśl! To Twoje myśli tworzą rzeczywistość.

projekt-sukces-rekomendacja-08A rezultaty po Projekcie Sukces … u mnie już są. Np.

 • codziennie chodzę na spacery tak jak Steve Jobs (Apple), kiedy miał problem do rozwiązania
 • mam spisaną listy dotychczasowych sukcesów i listę marzeń. Bardzo motywujące

A poza tym uświadomiłem sobie ile rzeczy z tych które były omawiane na Projekcie Sukces już stosuję w moim życiu i staram się zaszczepić innym.

projekt-sukces-rekomendacja-09Projekt Sukces to dużo, dużo więcej. Musisz tu być! To nowe kontakty i nowi ludzie do poprowadzenia wspólnych przyszłych przedsięwzięć (pozdrawiam tych, z którymi poznałem się na Projekcie Sukces i z kim jestem w kontakcie). To materiały po szkoleniu w postaci nagrań ze szkolenia, dodatkowych konferencji (pieniądze, motywacja, zdrowie, szczęście). To zapisy w mp3, których możesz słuchać zawsze kiedy masz przy sobie np. Twój telefon komórkowy czy jedziesz samochodem.

Uczestnicy Projektu Sukces mogli się zapisać na Kurs 1 MILION, czyli jak zarabiać i stać się bogatym przede wszystkim dzięki możliwością jakie daje Internet. Czysto praktyczna wiedza, przedstawiona przez człowieka, który to robi na co dzień.

Na inna kursy uczestnicy też dostali atrakcyjne rabaty. Np. na odbywający się raz w roku Kod Atrakcyjności z profesjonalną sesją fotograficzną i indywidualnymi konsultacjami.

projekt-sukces-rekomendacja-10A co dalej? Po więcej praktycznej życiowej wiedzy i aby mieć kontakt i informacje o tym, kiedy następne takie szkolenia jak np. Projekt Sukces, zapisz się na darmowe biuletyny:

I oczywiście bądź na kolejnym szkoleniu Projekt Sukces. Do zobaczenia OSOBIŚCIE!

Zobacz wideo:


Zobacz inne wpisy na blogu o Projekcie Sukces:
https://blog.jacekpaciorek.pl/tag/projekt-sukces/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę