Kuracja życia metodą dr Clark

W ciągu kilku minut (a nie dni czy tygodni, jak w przypadku kuracji antybiotykami) można zabić bakterie, wirusy oraz pasożyty, wykorzystując do tego prąd elektryczny.

Jeśli cierpisz na przewlekłe zakażenie, masz raka lub AIDS, naucz się, jak zbudować urządzenie elektroniczne, które to natychmiast powstrzyma. Jest ono bezpieczne, nie daje skutków ubocznych i nie przeszkadza w żadnej kuracji, jaką możesz obecnie stosować.

„Najlepszą metodą na oczyszczenie się z pasożytów jest metoda opisana przez Huldę Clark w jej książce 'Kuracja życia metodą dr Clark’.”
Barbara Kazana
Naturoterapia

 

Kuracja życia metodą dr Clark, Hulda Regehr Clark

 

Dr Clark udostępnia swoją wiedzę za darmo! Tu możesz pobrać jej książkę w formacie PDF

http://JacekPaciorek.pl/download/kuracja-zycia-dr-clark.pdf

W formie książki możesz kupić np.  na Poczytaj.pl z dostawą do wybranego kiosku Ruch, na skrzynkę InPost, w oddziale Poczty Polskiej lub kurierem bezpośrednio do domu:

https://www.poczytaj.pl/ksiazka/kuracja-zycia-metoda-dr-clark-hulda-r-clark,194390

Opis

W 1988 r. okryłam nowy – elektroniczny – sposób wglądu w narządy ciała.

Wszystko ma swoją indywidualną częstotliwość. Każdy pasożyt też.

c.d.n.

Ważne pojęcia

bioelektronika

Zapper

Syncrometer?

Synchrometr

Generator częstotliwości 50-900 kHz

c.d.n.

Ciekawostki

Książka dr Huldy Clark, była pierwszą pozycją, którą kupiłem płacąc bezpośrednio kryptowalutą DasCoin, w ramach testowania płatności tą kryptowalutą.

https://blog.jacekpaciorek.pl/pierwszy-zakup-za-dascoiny-testy/


Zobacz artykuły o zdrowiu.

ikona Zastrzeżenie ikona o uzdrawianiu ikona

Wiedza o metodach ikona uzdrawiania jest przekazywana ikona informacyjnie. W razie zastosowania korzystasz z niej na własną odpowiedzialność. Pamiętaj o skonsultowaniu się z osobą, do której masz ikona zaufanie, to może być np. ikona lekarz …


3 komentarze do “Kuracja życia metodą dr Clark

 1. Hej Zygmuncie,
  Dzięki za Twój punk widzenia.
  Na rynku są urządzenia Zapper do przeprowadzania kuracji, czyli oparte na badaniach dr Clark. Natomiast synchrometr, tak jak zauważyłeś, jest to badań i zapewne trzeba wiedzy i doświadczenia żeby podejść do tego tematu. Kto wie, jeśli poświęcić więcej czasu to zapewne można będzie dojść do wielu ciekawych wniosków.
  Książka dr Clart mówi nie tylko o Zapper i synchrometrze, więc warto się z nią zapoznać w całości.
  Pozdrawiam Jacek,

 2. Niedawno napisałem kilka zdan, na temat synchrometru Clark. Z opisu w książce „Kuracja Zycia ” ,wynika ,że synchrometr to cudowne urządzenie ,można nim wykrywac szkodliwe substancje ,pasożyty itp. Mój wpis został skasowany. Jestem elektronikiem ,wykonałem synchrometr i tak jak wiele osób nie uzyskałem żadnych pomiarów. Przeanalizowałem wszystkie filmy z używaniem synchrometru ,wypowiedzi Clark itp i doszedłem do wniosku ,że synchrometer to sciema ,fake .Mógłbym to dokładnie opisac .Ponieważ tu nie ma zainteresowania tym tematem ,to nie będę pisac i proszę o wykasowanie.

 3. Książka dr Clark opiera się na pomiarach wykonywanych urządzeniem Syncrometer [synchrometer ] .Jest proste ,łatwe do wykonania. Ma dużą czułosc ,łatwosc wykrywania substancji szkodliwych ,pasożytów itp.Kilka osób wykonało takie urządzenie ,ale nikomu nie udało się wykonac pomiarów [rezonans próbki testowanej] .Tak samo poddał się elektronik ,który chciał produkowac te urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę