Światowe Centrum Dydaktyczne Fryderyka Chopina

Fundacja Światowe Centrum Dydaktyczne w ŻELAZOWEJ WOLI – Miejscu Urodzin FRYDERYKA CHOPINA – jeden z głównych Organizatorów 1. Światowego Koncertu dla Afryki profile CHOPIN KOCHA TANZANIĘ flag.

Fundacja powstała w 2010 roku – w 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina.

Członkami Fundacji są Polacy, wszyscy mają doświadczenie i kwalifikacje do zarządzania Fundacją oraz do realizacji jej zadań i celów.

2 miliardy ludzi zna i kocha Fryderyka Chopina i jest to obecnie najlepszy polski znak towarowy „Marka ponad Markami” – dzięki popularności Fryderyka Chopina i Internetowi, koncerty Fundacji ogląda na smartfonach i komputerach wiele milionów internautów w Polsce, Azji i na całym Świecie.

W ciągu 10 lat istnienia Fundacja zrealizowała cele statutowe, w tym start najważniejszej inwestycji „Światowego Centrum Dydaktycznego Fryderyka Chopina” w Żelazowej Woli:

“Światowe Centrum Dydaktyczne Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli jest Największą i Najbardziej Znaną Inwestycją Kulturalną na Świecie. Specjalny Program Dydaktyczny będzie uczył i szkolił pianistów z Całego Świata.”
Marian Ciechoński
Dyrektor Generalny Fundacji Światowe Centrum Dydaktyczne w ŻELAZOWEJ WOLI – Miejscu Urodzin FRYDERYKA CHOPINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę