Raki żywią się cukrem (węglowodanami)

“Raki żywią się cukrem*. Człowiek nie musi.”
dr Jan Kwaśniewski
“Żywienie Optymalne”
* cukier w znaczeniu węglowodanów

Opis mechanizmu rakowego, z punktu widzenia odżywiania, startuje od 0:58.

Skąd się biorą nowotwory? Tkanka nowotworowa godzi się na życie przy tak słabym zaopatrzeniu w składniki pokarmowe, na jakie żadna tkanka zdrowa się nie godzi.

Cudów nie ma, jest wiedza ścisła:

Żeby się pozbyć raka, trzeba mu nie dać jeść, przestać go karmić. A to można zrobić nie dając mu węglowodanów. Cukier to tylko jeden z przykładów węglowodanów. Węglowodany to pszenica (najgroźniejsza), pozostałe zboża (czyli chleb👹 najpiekielniejszy wynalazek w dziejach ludzkości), ryż, kukurydza, soja, ziemniaki (preferuję, skrobia), owoce! (też groźne, szczególnie występująca tam fruktoza) itd., czyli generalnie produkty pochodzenia roślinnego.

Prawidłowym, dla człowieka, stosunkiem białka do tłuszczu i węglowodanów zajmuje się nauka Żywienie Optymalne (wysoko tłuszczowe, nisko węglowodanowe), opracowana przez polskiego lekarza dra Jana Kwaśniewskiego jeszcze pod koniec lat 60-ch XX wieku (ogłoszona w 1968 rok).

Bazowa proporcja pomiędzy białkami (B), tłuszczami (T), węglowodanami (W)

B : T : W
1 : 2,5÷3,5 : 0,5

Zobacz artykuły o zdrowiu.

ikona Zastrzeżenie ikona o uzdrawianiu ikona

Wiedza o metodach ikona uzdrawiania jest przekazywana ikona informacyjnie. W razie zastosowania korzystasz z niej na własną odpowiedzialność. Pamiętaj o skonsultowaniu się z osobą, do której masz ikona zaufanie, to może być np. ikona lekarz …


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę