Rodzina

Rodzina jest fundamentem społeczeństwa. Jest to miejsce, w którym zawsze powinna świecić radość i panować pokój.

Rodzina została stworzona, aby podtrzymywać, wzmacniać i chronić życie.

Jest to pierwotna organizacja społeczna, święta i naturalna, ustanowiona zgodnie z głębokim prawem naturalnym. Prawa (WdW: naturalne) są niezmienne (WdW: pozostałe są wymyślone).

Rodzina: matka (mama) z dziećmi i ojciec (tata), to pierwsza „grupa pierwotna”, zgromadzona zgodnie z prawem Miłości. Jest to kolebka, przez którą przechodzi ciągły przepływ rodzaju ludzkiego.

Rodzina to pierwsza w życiu wspólna praca i wspólna opieka. Jest to solidna i podstawowa jednostka tworzenia warunków do wypoczynku w życiu. Nie wyobrażamy sobie idealnej formy struktury społecznej bez tego początkowego fundamentu: rodziny. Poza nią jest samotność.

Dla mężczyzny, a zwłaszcza dla kobiety, macierzyństwo jest objawem najwyższej radości. Rodzina jest warunkiem normalnego, pożytecznego życia, przez które służy ludzkości.

“Każdy mężczyzna może być ojcem, ale nie każdy może być tatą.”

A rodzina zgniła, jak chora komórka, może spowodować rozpad społeczeństwa (WdW: i do tego dążą gady z NPŚ (NWO) i bardzo się boją, że utrzymamy nasze rodziny zdrowe, silne i zgodne z prawem naturalnym).

Dimkov, P. Medycyna ludowa

Z powyższym wiążą się pojęcia: państwo narodowe, naród, narodowość. Właśnie te pojęcia oraz prawidłową funkcję rodziny, chcą zniszczyć gady z NPŚ (NWO).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę