Cyfrowy kompleks finansowy

(aktualizacja 2023-09-22)

Gdzie jest ośrodek obecnej władzy? Władzy nad ludźmi a nie dla ludzi (zresztą, kiedy było inaczej?). Teoretycznie to my jesteśmy suwerenami, a w praktyce?

Poniższa analiza jest bardzo wymowna i niesie za sobą bardzo mocne konsekwencje, które już przekładają się na nasze życie i naszą przyszłość. To nie zrodziło się wczoraj … to już dziesiątki a nawet setki lat (moje prywatne zdanie).

Wybitny Ekspert finansowy wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys. Ernst Wolff jest autorem wielu książek, dziennikarzem oraz wybitnym ekspertem do spraw finansów. Tłumaczenie Henryk Karnaus, czyta Henryk Karnaus.

Poniższe 👇 👇 👇 zostawiam, żeby było wiadomo gdzie zostało usunięte. Do przemyślenia dlaczego …

Poznaj Mojego/Twojego wroga. Poniższe książki po angielsku oraz w oryginale po niemiecku, do ściągnięcia online z serwisu Z-Library):

The Fourth Industrial Revolution

https://b-ok.africa/book/2765495/7a9d6a

COVID-19: The Great Reset

https://b-ok.africa/book/7220811/594470

SZWAJCARSKA DEMOKRACJA SZANSĄ DLA POLSKI?

Czy jest model społeczeństwa, gdzie ludzie mają rzeczywisty wpływ na życie oraz politykę? Model szwajcarski, jest najprawdopodobniej najbliższy.

Książka Mirosława Matyi do pobrania za darmo:

Jak wszędzie jest wiele niuansów. Szwajcaria też przyjęła model „maskowanego” niewolnictwa (dla ogółu) w czasie tzw. PLANdemii.

Co do Polski, to żadne następstwa Okrągłego Stołu (1989) nie są możliwe do zmiany drogą tzw. „demokracji”. Zabezpieczono poprzednich oraz ustawiono i zabezpieczono następców … współpracujących razem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę