iFibr MedBed-S – Rewolucja Spania

iFibr — Rewolucja Spania

Przeciętnie człowiek spędza w łóżku ponad 24 lata życia. Ten produkt został opracowane, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas dla Twojego zdrowia i jakości życia – po prostu podczas snu!

Starożytna mądrość i najnowsza technologia zostały z powodzeniem połączone na najwyższym poziomie naukowym. Rezultatem jest FIBRILIUM, unikalne włókno high-tech, które jako główny składnik produktów iFibr zadziwiło wielu ekspertów i pacjentów swoją skutecznością i wydajnością!

Korzystanie z niego nie mogłoby być prostsze i jest całkowicie pozbawione skutków ubocznych…

Światło

Światło jest podstawą wszelkiego życia. Nawet niewielki brak światła może mieć ogromne konsekwencje dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Znane przykłady to depresja zimowa, niedobór witaminy (D3) lub osteoporoza (zanik kości). Jak ważne jest światło, nie tylko dla całego ciała, ale także dla każdej komórki, dopiero niedawno potwierdziły badania naukowe. Przede wszystkim promieniowanie własnego organizmu odgrywa zasadniczą rolę w zdrowiu komórek.

“Życie jest światłem.”
Ksiądz Profesor Włodzimierz Sedlak
Życie jest światłem
Twórca polskiej szkoły bioelektroniki i elektromagnetycznej teorii życia.

Animacja iFibr (en)

iFibr wywiad z Dr. Dr. Ofner (en)

Dyrektor ds. Badań Klinicznych dr dr Michael Ofner

W badaniu klinicznym przeprowadzonym zgodnie z najwyższymi standardami naukowymi skuteczność IFIBR została udowodniona przez dra dra Michaela Ofnera. W 2019 roku za osiągnięcia w badaniach promocji zdrowia i regeneracji dr dr Ofner otrzymał nawet „WŁOSKĄ NAGRODĘ ZDROWIA 2019”. To kolejne potwierdzenie sukcesu technologii, która zachwyciła już wielu użytkowników na całym świecie.

Oświadczenie

** Informacje zawarte na stronie pochodzą z materiałów źródłowych producenta, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej własnej wiedzy powiązanej z tematem zdrowia oraz mojej pracy z Marketingiem Rekomendacyjnym SAFIR.
Dane zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

Wyłączny dystrybutor

* Firma SAFIR GROUP INTERNATIONAL LTD jest wyłącznym dystrybutorem produktu w ramach Marketingu Rekomendacyjnego SAFIR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę