Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Finansowy Sufit Asi

Historia z życia

Asia to wspaniała dziewczyna, która tak jak Ty chce realizować swoje marzenia. W związku z tym, że są one duże i takie powinny być (wspaniała rodzina, duży dom, samochód, częste podróże po całym świecie) to wymagają one sporych nakładów finansowych. Dlatego Asia postanowiła pójść do pracy i zarobić na to wszystko. Mama zawsze mówiła „Znajdź sobie dobrą pracę”.

W związku z tym, że lubi dzieci podjęła się pracy opiekunki. Dostała na czysto, po odliczeniu obowiązkowej daniny dla dwóch ‚garbów’, 10 PLN/godz. Zaczęła pracować i jednocześnie sobie liczyć ile zarobi:

Godzin dziennie Dni w tygodniu Tygodniówka Miesięcznie
8 5 400 1600

Trochę mało pomyślała Asi i zakręciła się za pracą jeszcze w soboty i niedziele:

Godzin dziennie Dni w tygodniu Tygodniówka Miesięcznie
8 7 560 2240

Trochę lepiej ale po zapłaceniu bieżących wydatków ledwo co zostaje. W takim razie pomyślała Asia zawieszę studia i zamiast tego będę pracować na dwie zmiany:

Godzin dziennie Dni w tygodniu Tygodniówka Miesięcznie
16 5 800 3200
16 7 1120 4480

Ostatni wiersz wyglądał już obiecująco, z tym, że na realizację marzeń i tak będzie za mało. I jaki bank da opiekunce dla dziecka kredyt na duży dom? Co mogłabym jeszcze zrobić?

Asia robot

I Asia postanowiła zostać ? robotem.

asia-robot

Zamiast spać, uczyć się, spędzać czas z przyjaciółmi, Asia pracuje non-stop 24 godziny na dobę:

Godzin dziennie Dni w tygodniu Tygodniówka Miesięcznie
24 5 1200 4800
24 7 1680 6720

Czyli jest w stanie zarobić prawie 7000 PLN/mies. … nie śpiąc. Na pewno jej wystarczy na … karawan. Ale żarty na bok. Asia wreszcie zdała sobie sprawę, że idąc tym torem i robiąc w życiu cały czas to samo ma nad sobą … sufit

Finansowy Sufit Asi

Nigdy nie będzie w stanie zarobić więcej niż 7000 PLN/mies. i to tylko pod warunkiem, że zostanie robotem i … zrezygnuje z życia. A gdzie marzenia i czas na nie?

Jeśli robisz wciąż to samo i jesteś w określonym miejscu z określonymi dochodami, to czy jutro jak będziesz robić to samo to nagle Twoje dochody wzrosną? Tylko naiwni tak uważają i … robią dalej to samo czekając na deszcz złota z nieba.

Asia na szczęście nie ma zamiaru zostać robotem i zarobić na karawan. Zdała sobie sprawę, że potrzebna jest w jej życiu

ZMIAN

I dlatego zaczęła się interesować finansową inteligencją, nowoczesnymi definicjami aktywów i pasywów oraz odkryła, że jest coś takiego jak Kwadrant przepływy pieniędzy. Zrozumiała, że dzięki dźwigniom finansowym, czasowym i technologicznym zrealizuj wreszcie swoje marzenia.

Odkryła programy rekomendacyjne i MLM, dzięki którym może zarabiać dużo więcej niż byłaby w stanie wypracować tylko i wyłącznie własną pracą.

Okazało się, że takich programów jest dużo i że teoretycznie każdy z nich powala zbudować sieć niezależnych partnerów generującą duże przychody. Tak, o znaczeniu sieci w biznesie Asia też wyczytała w książkach poleconych jej przez ludzi, którzy już dawno zdecydowali się na zmianę. Asia zauważyła jednak, że programy różnią się dość znacznie możliwościami i przy tym samym wkładzie pracy płacą różne prowizje. Zwróć i Ty na to uwagę.

Biznes

Kolejnym krokiem było stworzenie własnego biznesu, gdzie Asia mogła zastosować dużo dźwigni finansowych przy sprzedaży własnych produktów.

Zastrzeżenia

Zwróć uwagę, że w powyższych obliczeniach doszliśmy do 24 godzin na dobę. To jest maksimum czasu jaki możesz przeznaczyć na pracę własną w ciągu dnia i tego nie jesteś w stanie zmienić. Natomiast logiczny, prawdziwy, górny limit to 8 do 12 godzin dziennie. Czyli połowa tego co wyliczyliśmy.

Co może wybrać Asia?

Potęga spółek

Waluta przyszłości ? DasCoin

http://blog.jacekpaciorek.pl/waluta-przyszlosci-dascoin/

 

 

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Handel DasCoin na giełdach publicznych jest istotną częścią rozwoju DasCoin. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem umieszczenia DasCoin na giełdzie CoinBene, która szybko stała się jedną z największych na świecie giełd kryptowalutowych."
Michael Mathias
CEO DasCoin Limited

logoDasExchange
2018-07-21 16:42

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

ZASADA BOGACTWA

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20