Finansowy Sufit Asi

(aktualizacja 2019-05-21)

Historia z życia

Asia to wspaniała dziewczyna, która tak jak Ty chce realizować swoje marzenia. W związku z tym, że są one duże i takie powinny być (wspaniała rodzina, duży dom, samochód, częste podróże po całym świecie) to wymagają one sporych nakładów finansowych. Dlatego Asia postanowiła pójść do pracy i zarobić na to wszystko. Mama zawsze mówiła „Znajdź sobie dobrą pracę”.

W związku z tym, że lubi dzieci podjęła się pracy opiekunki. Dostała na czysto, po odliczeniu obowiązkowej daniny dla dwóch 'garbów’, 10 PLN/godz. Zaczęła pracować i jednocześnie sobie liczyć ile zarobi:

Godzin dziennieDni w tygodniuTygodniówkaMiesięcznie
854001600

Trochę mało pomyślała Asi i zakręciła się za pracą jeszcze w soboty i niedziele:

Godzin dziennieDni w tygodniuTygodniówkaMiesięcznie
875602240

Trochę lepiej ale po zapłaceniu bieżących wydatków ledwo co zostaje. W takim razie pomyślała Asia zawieszę studia i zamiast tego będę pracować na dwie zmiany:

Godzin dziennieDni w tygodniuTygodniówkaMiesięcznie
1658003200
16711204480

Ostatni wiersz wyglądał już obiecująco, z tym, że na realizację marzeń i tak będzie za mało. I jaki bank da opiekunce dla dziecka kredyt na duży dom? Co mogłabym jeszcze zrobić?

Asia robot

I Asia postanowiła zostać … robotem.

asia-robot

Zamiast spać, uczyć się, spędzać czas z przyjaciółmi, Asia pracuje non-stop 24 godziny na dobę:

Godzin dziennieDni w tygodniuTygodniówkaMiesięcznie
24512004800
24716806720

Czyli jest w stanie zarobić prawie 7000 PLN/mies. … nie śpiąc. Na pewno jej wystarczy na … karawan. Ale żarty na bok. Asia wreszcie zdała sobie sprawę, że idąc tym torem i robiąc w życiu cały czas to samo ma nad sobą … sufit

Finansowy Sufit Asi

Nigdy nie będzie w stanie zarobić więcej niż 7000 PLN/mies. i to tylko pod warunkiem, że zostanie robotem i … zrezygnuje z życia. A gdzie marzenia i czas na nie?

Jeśli robisz wciąż to samo i jesteś w określonym miejscu z określonymi dochodami, to czy jutro jak będziesz robić to samo to nagle Twoje dochody wzrosną? Tylko naiwni tak uważają i … robią dalej to samo czekając na deszcz złota z nieba.

Asia na szczęście nie ma zamiaru zostać robotem i zarobić na karawan. Zdała sobie sprawę, że potrzebna jest w jej życiu

ZMIAN

I dlatego zaczęła się interesować finansową inteligencją, nowoczesnymi definicjami aktywów i pasywów oraz odkryła, że jest coś takiego jak Kwadrant przepływy pieniędzy. Zrozumiała, że dzięki dźwigniom finansowym, czasowym i technologicznym zrealizuj wreszcie swoje marzenia.

Odkryła programy rekomendacyjne i MLM, dzięki którym może zarabiać dużo więcej niż byłaby w stanie wypracować tylko i wyłącznie własną pracą.

Okazało się, że takich programów jest dużo i że teoretycznie każdy z nich powala zbudować sieć niezależnych partnerów generującą duże przychody. Tak, o znaczeniu sieci w biznesie Asia też wyczytała w książkach poleconych jej przez ludzi, którzy już dawno zdecydowali się na zmianę. Asia zauważyła jednak, że programy różnią się dość znacznie możliwościami i przy tym samym wkładzie pracy płacą różne prowizje. Zwróć i Ty na to uwagę.

Biznes

Kolejnym krokiem było stworzenie własnego biznesu, gdzie Asia mogła zastosować dużo dźwigni finansowych przy sprzedaży własnych produktów.

Zastrzeżenia

Zwróć uwagę, że w powyższych obliczeniach doszliśmy do 24 godzin na dobę. To jest maksimum czasu jaki możesz przeznaczyć na pracę własną w ciągu dnia i tego nie jesteś w stanie zmienić. Natomiast logiczny, prawdziwy, górny limit to 8 do 12 godzin dziennie. Czyli połowa tego co wyliczyliśmy.

Co może wybrać Asia?


Warning: include(../../../koniec-epoki-dascoin.inc): Failed to open stream: No such file or directory in /home/users/hodza/public_html/blog.jacekpaciorek.pl/wp-content/plugins/insert-php/includes/shortcodes/shortcode-php.php(60) : eval()’d code on line 2

Warning: include(): Failed opening ’../../../koniec-epoki-dascoin.inc’ for inclusion (include_path=’.:/usr/multiphp/php8.1/usr/share/php:/home/lib/php8.1:/home/lib/php8.1/pear’) in /home/users/hodza/public_html/blog.jacekpaciorek.pl/wp-content/plugins/insert-php/includes/shortcodes/shortcode-php.php(60) : eval()’d code on line 2

Waluta przyszłości – DasCoin

https://blog.jacekpaciorek.pl/waluta-przyszlosci-dascoin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę