Koronawirus: ekonomia i psychoza

Dziś szczególny dzień, czyli taki na co dzień 😉 i tak ma być 🙂

Dla przypomnienia to co zostało wprowadzone w nasze życie prawie dwa lata temu i już wtedy się w tym temacie wypowiedziałem.

Czy coś się zmieniło?

TAK! Do kolejnej garstki ludzi dochodzi wiedza i ŚWIADOMOŚĆ co się dzieje (2% PRAWO ŚWIADOMOŚCI), garstka jest zdezorientowana a reszta garstek urządza się w czarnej d…

Tak naprawdę zaczęło się to setki lat temu m.in. z utworzeniem City of London Corporation. City też nie powstało tak sobie, poprzedziły ją setki wcześniejszych lat.

Ile w poniższym artykule jest prawdy? Część na pewno:

https://nwk24.pl/2020/08/17/przestepstwa-rothschilda-i-ujawnienie-ich-artykul-ze-strony-amerykanskich-emerytowanych-oficerow-wywiadu-wojskowego/

Poland Republic of Inc.

Czy wiesz jaki numer rejestracyjny ma korporacja Poland Republic of Inc. ? A znasz pozostałe korporacje, w które przekształciły się przejęte instytucje państwowe?

Czy masz popisane (zawarte), jako człowiek (prawo naturalne), umowy z powyższymi korporacjami?

UWAGA: teraz strona bisnode.pl przekierowuje na inną stronę, gdzie … jest aktualnie tylko część danych z powyższego wideo.

Co robić?

Moja rada zawarta pod moim wideo się nie zmieniła:

Ciesz się życiem, kochaj, okrywaj, MYŚL! i nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj (plany jak najbardziej koryguj). 'ONI’ TEGO SIĘ BOJĄ i pierwiastka z 1% a 'nasza’ garstka to dużo więcej.

PS Ściągnąłem powyższe widea jeszcze raz z YT na komputer, bo oni często mają ostatnio 'awarie’ … może to (ś)wirus …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę