Rusz dupę – Jacek Wiśniowski

(aktualizacja 2019-09-01)

Książka człowieka, który zmienił bardzo dużo w moim życiu (2017-05-12). Pod dosadnym (i tak ma być) tytułem:

http://rusz-dupe.pl/

RUSZ DUPĘ tak właśnie Ty RUSZ DUPĘ

Nagranie ze Światowego Szczytu NetLeaders w Tokio (2017-09-30, 2017-10-01), na który pojechałem m.in. dzięki zastosowaniu rad, zawartych w książce Jacka Wiśniowskiego „Rusz dupę„.

Jacek 'Hodża’ Paciorek, Tokio 2017-09-29, panorama z kuli widokowej nad budynkiem Fuji TV. „Nad głową” biegnie Rainbow Bridge.

Biuletyn Sukces.pl

Zapisz się na biuletyn Jacka aby mieć informacje o nowych materiałach przez niego przygotowanych:

http://sukces.pl/


Tak Jacku zmieniłeś moje życie i to bardzo. A jeszcze ważniejsze jest to, że ono cały czas się dalej zmienia i to w kierunku w którym chcę iść. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!!

Jacek 'Hodża’ Paciorek, Jacek Wiśniowski. Kod Atrakcyjności, Warszawa 2016-09-10,11

Zapraszam wszystkich na „Projekt Sukces” w którym brałem udział. To był kolejny krok zmian. Zauważyłem wtedy ile rzeczy, o których Jacek mówi, ja już stosuję. Piszę o tym na moim blogu „Wiedza dla Wolności” jak również nagrywam wideo i umieszczam na YouTube.

Rezultaty: dwie założone spółki, obie za granicą; zmiana podejścia do życia i ogromny wzrost pewności siebie, wygląd zewnętrzny, czytać zawsze lubiłem z tym, że teraz czytam o wiele więcej książek rozwojowych i biznesowy, dużo, dużo więcej …

Książkę „Rusz dupę” oczywiście zamawiam. W moim przypadku nie podlega to dyskusji, jestem pewien jej zawartości. A myślę, że kilka nowych rzeczy, jak zawsze, znajdę 🙂

http://rusz-dupe.pl/

Idąc dalej. Skala myślenia … mój wspólnik i przyjaciel Shaaban Mussa Mgonja, Tanzańczyk, jest teraz (2017-05-12) w Tanzanii i ma jutro o 19:00 spotkanie z Panią wiceprezydent Tanzanii w sprawie budowy szpitala kardiologicznego przez firmę, z którą nawiązaliśmy kontakty. Kiedyś … nie do pomyślenia dla mnie. Dziś dalej jestem przerażony i nie wiem jeszcze jak my to wszystko dopniemy ale wiem że … dopniemy. Nawet gdyby miało nie wyjść to też warto 🙂 A jak nie wyjdzie … to dopniemy następny 🙂 🙂 🙂 tak teraz myślę.

W ogóle to co się ostatnio dzieje u mnie przechodzi moje pojecie a już w ogóle przechodzi moje możliwości czasowe. Myślałem, że już dziś nie da się nic dodać do tego dnia. Można. Można dodać książkę „Rusz dupę” i trzeba o tym napisać od razu oraz rozesłać to na świat, gdyż warto promować WARTOŚĆ.

I dziękuje Tobie Jacku za okazane mi zaufanie. Doceniam to !


Zobacz artykuły z Jackiem Wiśniowskim

5 komentarzy do “Rusz dupę – Jacek Wiśniowski

  1. Witam, a czy ksiazka bedzie dostepna. W cenie promocyjnej?bardzo jestem nia Zainteresowana i chce ja przeczytac ale drogo kosztuje a ostatnio krucho w portfelu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę