ROLA SZPITALI, „SZCZEPIONEK” I SYSTEMU 5G W TRWAJĄCYM LUDOBÓJSTWIE

Żyjemy w szalonych czasach, na świecie dzieją się niebywałe rzeczy (przygotowywane od dziesiątek a nawet setek lat). Poniżej zdecydowanie jeden z najbardziej fascynujących, ale i najbardziej przerażających materiałów na temat ostatnich wydarzeń i o tym kim są pomocnicy w tym procederze ludobójstwa oraz nieczystej i podstępnej transformacji rodzaju ludzkiego (homo sapiens).

Jest to zapis rozmowy Todda Callendera z członkami niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa, która odbyła się w dn. 25 marca 2022 r. w ramach 97-ego posiedzenia Komisji.

https://odysee.com/@Corona-Investigative-Committee:5/s97en:3

W toku rozmowy Todd omawia rolę, jaką odgrywają szpitale, „szczepionki” na Covid i system 5G w trwającym globalnym ludobójstwie. Opowiada też o toczącym się federalnym postępowaniu sądowym w ramach pozwu zbiorowego przeciwko amerykańskiemu Departamentowi Obrony, Ministerstwu Zdrowia i FDA, który Todd złożył w sierpniu ubiegłego roku w imieniu członków amerykańskich służb zbrojnych w związku z przymusem „szczepień” na Covid.

Wywiad z Toddem trwa ok. 67 minut, a po nim zostało zamieszczone kilka krótkich materiałów filmowych dotyczących zagadnień omawianych przez Todda w nagraniu. Miejcie na uwadze, że te filmiki dotyczą tylko technologii, które są jawne i oficjalnie dostępne, a przecież wiemy, że wiele wynalazków, zanim trafi na rynek cywilny, pierwotnie opracowywanych jest dla wojska i najpierw przez długi czas bada się je i testuje pod kątem ich zastosowań militarnych. Tak więc nie łudźmy się: to, co przedstawia się ludziom jako „najnowocześniejsze zdobycze technologii”, to w rzeczywistości stare, od dawna istniejące rozwiązania, znane wojsku i służbom wywiadowczym od wielu dekad. Możemy sobie tylko wyobrażać, jakimi technologiami oni rzeczywiście dysponują …

Todd Callender jest amerykańskim prawnikiem specjalizującym się w dziedzinie prawa międzynarodowego, ubezpieczeń, podatków międzynarodowych, transakcji transgranicznych oraz zdrowia i niepełnosprawności.
Od ponad 20 lat pracuje w branży ubezpieczeń zdrowotnych i na życie. Analizuje globalne trendy w obszarze biomedycyny dotyczące ryzyka zachorowalności i śmiertelności w międzynarodowym kontekście prawnym. Pełni funkcję członka zarządu wielu międzynarodowych firm, m.in. jest dyrektorem generalnym dużej grupy ubezpieczeniowej.

Todd Callender ma głęboką wiedzę, doświadczenie i determinację do obrony prawa i wolności medycznej. Dąży do pokonania zbrodniarzy odpowiedzialnych za operację „Covid-19” i trwające ludobójstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę