Początek Nowego Roku

Nie myśl sobie, że ten temat jest aktualny tylko z początkiem roku. Jest dokładnie inaczej 🙂
Kiedy piszę ten post mamy właśnie koniec 2011 r. czyli czas Noworocznych postanowień, najczęściej nie realizowanych. I tu nasuwają się pytania:

  • Dlaczego właśnie Nowy Rok ma być początkiem czy też datą osiągnięcia jakiegoś etapu?
  • Dlaczego inne dni w roku są nieuprzywilejowane?
  • Czy nie można powziąć pewnych postanowień w dowolnym dniu czy też wyznaczyć sobie datę osiągnięcia celu odmienną od 1 stycznia?

Jak najbardziej można. Kiedy wyznaczysz sobie cel nie musisz czekać do Nowego Roku … bo o nim zapomnisz. Nie musisz też wymyślać niczego na poczekaniu akurat w Nowy Rok … bo to nie będzie tak naprawdę Twój cel. Każdy dzień jest dobry by wyznaczyć swój cel oraz datę jego osiągnięcia.
Ja po wielu przemyśleniach, korektach i błędach (za które zostałem po raz kolejny zj… przez najbliższych) wyznaczyłem sobie nowe cele i daty osiągnięcia poszczególnych etapów, które mają roczne okresy realizacji ale nie zaczynają się 1 stycznia. Przełomową datą był 20 września bo właśnie wtedy został określony cel i nakreślone etapy jego realizacji. A w związku z tym mój Nowy Rok przypada na 21 września.
Nie czekaj z zapisaniem swoich celów do Nowego Roku i nieważne jaki rok tu wpiszesz. Ustal cele, co dasz z siebie, daty realizacji, plan działania, spisz oświadczenie i codziennie odczytuj go rano i wieczorem na głos.
To jest Twoje życie, NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ i nie pozwól żeby inni kierowali Twoim życiem, nawet najbliżsi a może szczególnie oni.


Więcej o wyznaczaniu celów na moim darmowym wideo kursie: Wyznacz Twoje Cele 2
https://i0.wp.com/jacekpaciorek.com/images/wyznacz_twoje_cele_2_cover_small.png?resize=100%2C150

Jeden komentarz do “Początek Nowego Roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę