Limbic Arc – Fizyka Kwantowa dla Zdrowia

Firma Limbic Arc

Założyciel i prezes Limbic Arc, dr Vaughn R Cook opracował wiele systemów komputerowych używanych przez pracowników służby zdrowia na całym świecie. Najnowszy to aplikacja webowa Limbic Arc. Możesz ją używać na komputerze, tablecie oraz na smartfonie.

https://limbicarc.com/hodza

Układ limbiczny to grupa struktur w mózgu, które kontrolują takie rzeczy, jak zachowanie, motywacja, pamięć długotrwała. Jest uważany za najstarszą część mózgu z ewolucyjnego punktu widzenia.

Limbic Arc otrzymał swoją nazwę ze względu na jego zdolność do wywołania połączenia między starym a nowym mózgiem. Zwiększanie znaczenia informacji dostępnych na poziomie podświadomości na poziomie świadomym.

Wszystko we wszechświecie jest energią, a nasze ciała fizycznie reagują na energię. Technologia Limbic Arc została zaprojektowana, aby ułatwić reakcje energetyczne!

Biblioteki oprogramowania Limbic Arc zawierają kolekcje wirtualnych składników, zwanych Infoboosterami (InfoBoosts), zaprojektowanych w celu energetycznego zajęcia się stanem zapalnym, układem odpornościowym, skupieniem umysłowym, zwiększoną energią i wieloma innymi.

100% wyłączność

Limbic Arc nie ma konkurencji, a jedynym sposobem uzyskania dostępu do tych produktów wellness z energią kwantową jest miesięczna subskrypcja 99 USD/mies, która obejmuje:

  • wstępnie zbudowaną bibliotekę informacji o energii kwantowej dr. Cooka;
  • składniki wzmacniające i olejki eteryczne;
  • możliwość tworzenia własnych niestandardowych InfoBoosterów.

Możliwości programu partnerskiego Limbic Arc

Limbic Arc ma na celu zapewnienie najbardziej solidnego i sprawiedliwego planu wynagrodzeń w branży! Opracowali plan wynagrodzeń, który wypłaca pełne 50% każdego dolara brutto, który przychodzi w każdym tygodniu. Pokazują dokładnie, dokąd idzie każdy grosz.

Podstawy planu wynagrodzeń:

  • pełne 50% każdego dolara brutto wypłacane jest co tydzień;
  • całkowicie zerowa pozostałość zaprojektowana w Planie Kompensacyjnym Sprzedaży;
  • otrzymuj do 20 000 USD tygodniowo z planu wypłat „Binary Non-Flushing”;
  • otrzymuj do 3 generacji „Cotygodniowego bonusu dopasowania” bez limitu zarobków;
  • potężny cotygodniowa „Pula nagród detalicznych (Retail Rewards Pool)” zachęcająca do sprzedaży nowych subskrypcji;
  • cotygodniowa „Pula premii przywódczej (Leadership Bonus Pool)” nagradza wszystkich liderów;
  • Nagrody i uznania kiedy Partnerzy awansują w rankingu;

Plan Wynagrodzeń ze Sprzedaży Limbic Arc daje Ci możliwość tworzenia takiej przyszłości, jakiej pragniesz!

https://limbicarc.com/hodza

Dzięki Planowi Przyjaciele i Rodzina (Friends & Family Plan) Limbic Arc możesz dodać do swojego konta maksymalnie ośmiu członków rodziny, przyjaciół lub potencjalnych Klientów/Partnerów za jedyne 10 USD miesięcznie. W dowolnym momencie możesz zmienić przypisanie konta w Planie Przyjaciele i Rodzina do dowolnej osoby, dzięki czemu jest to potężne narzędzie do celów demonstracyjnych i rekrutacyjnych.

https://limbicarc.com/hodza

Aplikacja webowa Limbic Arc

https://limbicarc.com/hodza

Limbic Arc składa się z dwóch części. Pierwsza część to biblioteka pól informacyjnych, która istnieje w chmurze internetowej. Ta biblioteka zawiera informacje o naturalnych substancjach, takich jak witaminy, minerały, zioła, olejki eteryczne i tym podobne.

Drugi element Limbic Arc to aplikacja, którą można pobrać na smartfona. Możesz myśleć o aplikacji jak o inteligentnej karcie bibliotecznej, która zapewnia dostęp do biblioteki w chmurze.

Aplikacja Limbic Arc daje możliwość zalogowania się na swoje konto i uzyskania dostępu do biblioteki online. W bibliotece możesz wybrać elementy lub kolekcje elementów, a następnie ustawić żądane wyzwalacze i aktywować wybór. Nazywamy to InfoBooster (InfoBoost).

InfoBooster jest uruchamiany przez WIBROWANIE TWOJEGO GŁOSU.

https://limbicarc.com/hodza

BRAK przeciwwskazań. Może być stosowany przez każdą osobę, zarówno PROFILAKTYCZNIE, jak i do WZMACNIANIA ZDROWIA.

Kiedy już dokonasz wyboru, biblioteka internetowa dostosuje pola informacyjne tak, aby były dla Ciebie specyficzne, a następnie skupi te informacje bezpośrednio na Twoim polu energetycznym. Dzieje się tak z powodu procesu zwanego splątaniem i dzieje się między biblioteką online a Twoją aplikacją.

Twoje ciało jest zbudowane do przetwarzania informacji. W rzeczywistości cały proces życiowy wymagał informacji. Możesz myśleć o InfoBoosterach jako o zestawie planów użytych do budowy domu. Plany technicznie nie są domem, ale nie można zbudować domu bez planów lub informacji zawartych w planach.

InfoBooster to plan dla elementu, który reprezentuje, lub plany dla elementów, które można uwzględnić w InfoBoosterze. A InfoBooster jest po to, aby dostarczać informacje o Twoim ciele, aby pomóc mu działać mądrzej.

https://limbicarc.com/hodza

Gdy kolekcja jest aktywowana, np. Spokój przedmioty z kolekcji (lawenda, olejek różany, kurkumina) są aktywowane. Te przedmioty są czasami określane jako produkty kwantowe. A ich pola energetyczne są modyfikowane tak, aby były specyficzne dla ciebie, a następnie skupiają się na interakcji z twoim polem energetycznym. Po aktywacji powinieneś zwracać uwagę na to, jak się czujesz.

Wykonując skanowanie ciała za pośrednictwem aplikacji, możesz sprawdzić wszystkie poziomy i niedobory setek kluczowych substancji potrzebnych do życia, takich jak minerały, aminokwasy, hormony, poziomy metali ciężkich. Dostępna jest również kompletna cyfrowa homeopatia i akupunktura.

Czas trwania programu InfoBoost wynosi osiem dni. W tym czasie powinieneś zwracać uwagę na to, jak się czujesz. Rzeczy, które dzieją się energetycznie, są często odczuwane, dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na te uczucia.

Abonament miesięczny 99 USD.

https://limbicarc.com/hodza

Limbic Arc – Fizyka Kwantowa dla Zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę