Kim naprawdę jestem?

Szkolenie „Kim naprawdę jesteś?” jest dla ludzi zainteresowanych osobistym rozwojem i życiem zgodnie ze swoimi wewnętrznymi predyspozycjami. Organizuje je mój dobry znajomy Sławek Luter,  który prowadzi Luter Learning System.

logo-lls-150x150Badania dowodzą, że lepsze zrozumienie siebie, swoich zarówno mocnych, jak i słabych stron, pozwala rozwinąć skuteczne strategie w relacjach interpersonalnych oraz trafnie odpowiadać na wymogi życia i zmieniających się bardzo szybko warunków.

Sukces w życiu zawodowym to dopasowanie swoich predyspozycji do czynności, które wykonujemy. Osoba, która uwielbia liczyć, szukać błędów, analizować, jest perfekcjonistą, zachowuje się w naturalny sposób dystyngowanie i dyplomatycznie – będzie miała trudno osiągnąć sukces w sprzedaży, jako mówca motywacyjny czy handlowiec.

Tak samo osoba kochająca rozmawiać, dowcipkować, budować relacje, działać i być wśród ludzi – będzie trudno jej być dobrym i sumienny księgowym czy prawnikiem.

Sukces życiowy, spokój, dobre relacje, brak konfliktów – to poznanie siebie i innych typów zachowań. Lepsze poznanie siebie oraz rozwój osobisty mogą być fascynującą podróżą.

kim-naprawde-jestemSzkolenia Sławka Lutra „Kim naprawdę jesteś?” to fundament dalszego rozwoju. Skąd możesz wiedzieć co dla Ciebie jest dobre, skoro siebie nie znasz? Możesz poznać właśnie na tym szkoleniu.

Brak znajomości swojej osobowości niesie za sobą potężne konsekwencje – możesz wypalać się psychicznie i zawodowo, bo nie pracujesz zgodnie ze swoją predyspozycją, możesz uczęszczać na szkolenia zupełnie Tobie nieprzydatne i marnować pieniądze bezpowrotnie.

A związki i relacje? Ileż konfliktów przechodzą ludzie, którzy nie mają pojęcia, dlaczego ktoś zachowuje się w dany sposób czy dlaczego ja tak się zachowuje i reaguje na świat.

Ludzie sukcesu znają swoje atuty i ograniczenia, dlatego działają skuteczniej, lepiej budują zespoły, mają lepszą atmosferę w pracy i domu.

Szkolenie „Kim naprawdę jesteś?” pomoże Ci odpowiedzieć na pytania:

 • Jak odkryć kim naprawdę jestem i dlaczego tak się zachowuję?
 • Jak poznać swoje mocne strony i pracować nad ich rozwojem?
 • Jak lepiej rozumieć innych?
 • Jak wspierać ludzi, rodzinę czy znajomych?
 • Co jest dla mnie najlepszym zajęciem.
 • Jaka praca i zajęcie będzie moim naturalnym powołaniem.

Na szkoleniu nauczysz się na zawsze:

 • być i żyć w zgodzie sam ze sobą
 • żyć w zgodzie z innymi ludźmi
 • jak budować pozytywne i błyskawiczne relacje
 • jak rozumieć innych ludzi
 • jak unikać konfliktów w domu i pracy

Szkolenie spowoduje, że będziesz perfekcyjnie przygotowany do rozmów handlowych, negocjacyjnych i prezentacji, na każdej płaszczyźnie. Zaczniesz się dobrze czuć sam ze sobą, zaakceptujesz siebie takim, jakim jesteś – ale dostaniesz też informacje zwrotną, co robić dalej by się rozwijać zgodnie z Twoimi predyspozycjami.

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

 • dla ludzi szukających profesjonalnego rozwoju swojej osoby
 • osób interesujących się rozwojem osobistym
 • dla każdej osoby, która chcę poznać KIM JEST
 • właścicieli firm czy ludzi wolnych zawodów
 • dla ludzi pracujących z ludźmi
 • dla osób męczących się ze swoim życiem zawodowym, czy osobistym

Warsztaty są unikalne ze względu na prowadzącego z doświadczeniem, oraz metodologiczne wsparcie testów naukowych opracowanych przez dziesiątki lat badań.

luter-learning-system-jacek-paciorek-slawek-luter-20140215
Jacek 'Hodża’ Paciorek, Sławek Luter na jednym ze szkoleń Sławka (Stryków 2014-02-15)

Co wyróżnia to szkolenie od innych?

 • Materiał jest łatwy do zrozumienia i zapamiętania, można go od razu wykorzystać w życiu codziennym.
 • Treść szkolenia będzie oparta na pracy naukowców, którzy od dziesiątek lat rozwijają modele osobowości człowieka, od Hipokratesa, po Junga czy Marstona.

Poznasz siebie, nauczysz się rozumieć innych ludzi i będziesz budował lepsze relacje, odkryjesz swoje talenty i słabe strony.

Szczegóły

Termin: 27.06.2015

Cena Inauguracyjna: 497 zł, 97 zł

Miejsce: Łódź, ul. Senatorska 24

Zapisy na stronach Luter Learning System.


Mam dwuosobowe zaproszenia od Sławka, czyli dwie osoby mogą skorzystać ze szkolenia płacąc cenę jednego. Zapraszam do kontaktu.

Jeden komentarz do “Kim naprawdę jestem?

 1. Dziękuję bardzo za szkolenie „Kim naprawdę jestem?”. Potwierdziła się wiedza o mnie a tym samym wskazówki nad czym mam pracować, kogo szukać do pracy i współpracy oraz jak pracować z innymi. Bezcenna wiedza o samym sobie i … innych.
  kim-naprawde-jestem-foto-razem
  W szkoleniu są konkretne wskazówki co zmienić aby się … ZMIENIĆ 🙂 Uważam, że być sobą to jest ok???, tyle że to nie prowadzi do zmian a więc nie przemieszcza nas w kierunku w którym chcielibyśmy iść. U mnie to jest własny biznes na dużą skalę. Nie muszę sam nim zarządzać ale muszę mieć dyrektora/ów, prezesa/ów o odpowiednich predyspozycjach i o tym też się uczyliśmy na tym szkoleniu.
  Jestem zainteresowany, i jak najbardziej polecam Tobie, ścisłą współpracą z Luter Learning System:
  http://jacekpaciorek.com/pp/pl/lls/
  Sławek Luter? to niekwestionowany specjalista od rozwoju osobistego, budowy sieci biznesowych oraz szeroko pojętego biznesu.
  —————————————————-
  Zwróć też uwagę na strategię cenową Luter Learning System:
  Stereotyp: Dobre musi być DROGIE – nie ma u nas zastosowania.
  Prowadzimy politykę cenową pamiętając o osobach, które najbardziej potrzebują wsparcia.
  Problem cen produktów rozwoju osobistego jest kluczowy. Jakość treningów do ceny wyraźnie pokazuje, że ludzie zainteresowani rozwojem płacą za nazwiska czy ulegają marketingowi manipulacyjnemu.
  LLS daje szansę każdemu, kto faktycznie potrzebuje pomocy, zmian, wsparcia – bez wyrafinowanych cen.
  Jakoś merytoryczna szkoleń, materiały, energia prowadzenia, wartość wiedzy i sposób prowadzenia treningów w LLS jest najwyższej jakości, w najlepszej cenie dla ludzi.
  —————————————————-
  Zgadzam się z powyższym w 100%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę