Fundacja Novea LIFE

Zgodnie ze statutem Fundacji Novea LIFE jej celem jest promowanie ekologii, ochrona środowiska naturalnego, ochrona zdrowia, promowanie sportu i kultury fizycznej, edukacja dzieci i młodzieży.

Fundacja będzie pomagać seniorom, podejmując działania w organizowaniu i finansowaniu ośrodków pomocy i opieki dla osób starszych.

W ramach tej działalności przewiduje budowę i prowadzenie domów opieki społecznej, domów spokojnej starości, realizowanie różnych form opieki paliatywnej.

Poza tym Fundacja ma wspierać inicjatywy polegające na przystosowaniu infrastruktury dla osób niepełnosprawnych (likwidacja barier architektonicznych w programie zero barier dla różnych rodzajów niepełnosprawności).

Organizowanie i finansowanie akcji społecznych, seminariów i wykładów, które mają na celu propagowanie wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej i ochrony środowiska.

Największym wyzwaniem dla Fundacji jest energooszczędne, zero-energetyczne budownictwo, z ekologicznymi oczyszczalniami oraz biologicznie uzdatnianymi akwenami wodnymi (eko-stawy i eko-baseny).

Fundacja Novea LIFE bierze pełną odpowiedzialność za ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni na obszarze 47 ha, z akwenami niezwykle czystej wody, z bogatym życiem fauny i flory, w samym centrum Polski, tak aby nie zmieniać tego pięknego naturalnego środowiska.

Teren pod inwestycję WODNY EKO-RAJ.
Jest to wspaniałe miejsce do zagospodarowania pod usługi związane z promocją zdrowia i rekreacji, aktywności fizycznej i wypoczynku, z możliwością wynajmu ekologicznych domów z całą towarzyszącą temu bogatą infrastrukturą.

WODNY EKO-RAJ z fundacją Novea LIFE

Wspólnym mianownikiem tych wszystkich inicjatyw, zawartych w celach statutowych Fundacji Novea LIFE, to działanie na rzecz tworzenia lepszych warunków życia dla ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie, chcąc żyć świadomie i etycznie w harmonii z naturą.

Te wszystkie cele i wyzwania są realizowane dzięki wspólnemu działaniu grupy ludzi, którzy angażują się aktywnie w to przedsięwzięcie, wiedzą jakie są założenia projektu i plan realizacji na najbliższe 5 lat.

Projekt WODNEGO EKO-RAJU jest w pełni realny, tworzony wspólnie z wieloma społecznościami, skupionymi wokół różnych, ciekawych projektów, które chcą wartościowego, lepszego życia dla siebie i swoich bliskich.

Od redakcji

Technologia z pełnych bali sosny syberyjskiej planowana do budowy domków oraz obiektów na terenie WODNEGO EKO-RAJU.

W dniu 1.10.2018 roku dokonano wpisu do KRS – nr pozycji 0000750012.
Fundacja Novea LIFE uzyskała osobowość prawną jako organizacja pozarządowa.

Zbigniew Keller, Prezes Fundacji Novea LIFE i Jacek 'Hodża’ Paciorek. Konferencja NoveaIDEA, Łódź 2018-11-24

Powyższa treść pochodzi z artykułu w 5 numerze czasopisma „W Harmonii z Naturą” wydawanego przez Portal Społecznościowy NoveaIDEA (organizator).

https://noveaidea.com/sklep/p,855,czasopismo-w-harmonii-z-natura-nr-5.html

Jacek 'Hodża’ Paciorek, „W Harmonii z Naturą” nr 5

WODNY EKO-RAJ

To nie tylko hotel, świadczone usługi zdrowotne czy korzystanie z zielonej infrastruktury, ale również dobra inwestycja dla osób, które chcą na dłuższy czas związać swoje życie z tym magicznym miejscem.

Mamy ciekawe propozycje, które na pewno zainteresują wiele osób.

Możesz stać się częścią tej inwestycji, która zapewni w centrum Polski nowe oblicze wypoczynku i zdrowia, powiązanego z mądrą profilaktyką zdrowotną, wykorzystującą tradycyjne metody medycyny komplementarnej.

Kontakt w sprawie szczegółów inwestycyjnych w WODNY EKO-RAJ:

Jacek 'Hodża’ Paciorek

+48 727 907 885

wodny-eko-raj@jacekpaciorek.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę