Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Zug – Dolina Krzemowa kryptowalut

Co to jest dobry i zły pieniądz? Po czym to rozpoznać? Posłuchaj wykładu Rafaela Badziaga, którego znam osobiście od stycznia 2015 r. z Projektu Sukces.

Projekt Sukces: Jacek ‚Hodża’ Paciorek, Rafael Badziag. Warszawa 2015-01-09,10,13

Dobre i złe pieniądze – indywidualista

Małe sprostowanie: Złoto znacznie spadnie na wartości, jak będzie możliwe wydobywanie złóż z asteroidów. Na nich złoto jest dość powszechne i wtedy złoto straci miano metalu rzadkiego.

Zdecydowanie zajmuję się kryptowalutami i też uważam, że są w stanie zachować wartość, oraz że ta wartość rośnie w czasie. Zgłębiam ten temat od wielu miesięcy i pasjonuje mnie on coraz bardziej. Już wkrótce nowa kryptowaluta DasCoin umożliwi Tobie płacenie tą kryptowalutą w ponad 60 mln. terminali płatności mobilnych, takich które obsługują m.in. karty Visa i MasterCard.

http://netleaders.com/

Spółka DasFinacial, zarządzana przez Terry O’Hearn, będąca częścią konsorcjum NetLeaders (które wprowadza DasCoin) jest zarejestrowana w mieście … Zug w Szwajcarii 🙂 Sam Projekt NetLeaders zaczął się jeszcze w 2014 r. właśnie w Szwajcarii.

Jacek Hodża Paciorek i Terry O’Hearn. Konferencja NetLeaders Warszawa 2017-06-25

I jeszcze technologia blockchain. Blockchain NetLeaders został napisany od podstaw (to nie jest kopia skryptów Bitcoina) przez Daniela Dąbka. Tak, tak polskiego pochodzenia. Daniela poznałem osobiście na Konferencji NetLeaders w Warszawie w czerwcu tego roku, gdzie było ponad 2000 uczestników.

Daniel Dąbek i Jacek ‚Hodża’ Paciorek. Konferencja NetLeaders, Warszawa 2017-06-25

Zastosowania finansowe technologii blockchain NetLeaders to tylko wierzchołek góry lodowej. Inteligentne (smart) kontrakty (takie jak w Ethereum), mikropłatności (takie jak w Dash) z czasem potwierdzania transakcji do 6 sek., portfele sprzętowe, niezależne od NetLeaders, czyli WebWallety z zabezpieczeniem sprzętowym w postaci Validatora.

Bardzo ważne jest zastosowanie technologii blockchain NetLeaders do obsługi dużych projektów międzynarodowych takich jak towarowy korytarz subsaharyjski łączący Ocean Atlantycki z Oceanem Indyjskim przez Kongo, Ugandę i Tanzanię. Będzie zawierać w sobie autostradę, kolej, rurociągi oraz cała infrastrukturę obsługową. Projektem zarządza przedsiębiorca afrykański Benunula Nunumisa, założyciel i dyrektor MWAPORC.

Benunula Nunumisa, założyciel i dyrektor MWAPORC

Moje spółki operują w Tanzanii, moim wspólnikiem jest Tanzańczyk i znam te sprawy na bieżąco m.in. przez Blaira Bakera, który jeszcze w styczniu tego roku, na konferencji NetLeaders w Polsce, przekazał mi informacje o rozmowach NetLeaders z Rządem Tanzanii.

Jacek Hodża Paciorek i Blair Baker. Konferencja NetLeaders warszawa 2017-01-07

Blair Baker odpowiada w NetLeaders za DasPayment, czyli wyjście DasCoin na giełdy zewnętrzne w I kwartale 2018 r. oraz za wprowadzenie aplikacji DasPay do płatności mobilnych w docelowo ponad 60 mln. punktów handlowych na świecie od II kwartału 2018 r.

DasCoina możesz jeszcze kupić za … eurocenty.

Ile będzie kosztować w przyszłości za kilka lat? Zobacz jakie są ceny na Ethereum i Dash po tym jak już wiadomo, że zwiększyła się infrastruktura płatności tymi kryptowalutami.

Crypto-Currency Market Capitalizations

https://coinmarketcap.com/

A DasCoin nie musi budować infrastruktury tylko wchodzi w gotową sieć płatności mobilnych, ponad 60 mln. puntów handlowych. Aplikację DasPay podłącza firma Carta Worldwide, której Dyrektorem Generalnym jest Brian Semkiw.

Jak wybierasz projekt kryptowalutowy to patrz jakie są jego perspektywy, jakie firmy za tym stoją, jacy ludzie go stworzyli i kto nim zarządza. Kryptowaluty rosną w cenie bo to wynika już z samej technologii. Ale o tym, które będą docelowo funkcjonować na rynku zdecyduje to kto i co stoi za danym projektem.

Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności NetLeaders przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.


grafika

2018-10-10 wt godz. 18:00
Ośrodek Sportu i Rekreacji, Polna 7A, 00-625 Warszawa

Prowadzący:

  • Krystyna Cynkier (Ambasador Novea IDEA)
  • Jacek ‚Hodża’ Paciorek (Lider NetLeaders)

Po prezentacji konsultacje indywidualne oraz pomoc w rejestracji.Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbBrzeziny
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Zakup licencji NetLeaders

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy ten biznes jest dla Ciebie, jakie może Tobie przynieść korzyści, jak go zacząć i poprowadzić.

Zastrzeżenie

Każdy biznes lub inwestycja wiążą się z ryzykiem strat.
Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: Projekt NetLeaders jest biznesem. W licencji kupujesz cykle, które w przyszłości zamienisz na usługi oparte o blockchain DasCoin.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe Digital Asset System związane z projektem NetLeaders.
https://netleaders.com/

Źródło informacji

Wszystkie informacje o społeczności NetLeaders oraz o blockchain DasCoin i kryptowalucie DasCoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
NetLeaders
www.netleaders.com
DasCoin
www.dascoin.com
DasWallet
www.daswallet.com
DasExplorer
www.dascoinexplorer.com
Biuro Prasowe DasCoin
www.dascoin.prowly.com


Zobacz: artykuły o DasCoin

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"By doczekać śmierci trzeba ŻYĆ !!!"
Hektor Barbossa
pirat, buntownik, korsarz, kapitan
Piraci z Karaibów

logoDasExchange
2018-09-06 20:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20