Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Zespół DasCoin Limited

Michael Mathias – dyrektor wykonawczy DasCoin Limited

Michael Mathias, założyciel i prezes zarządu DasCoin. Od ponad 25 lat zajmuje się przedsiębiorczością i zarządzaniem na najwyższych stanowiskach zarządczych, z czego 10 lat jako przedsiębiorca technologii cyfrowych. Był założycielem i dyrektorem generalnym firmy Mojo Media (przejętej w październiku 2014 r.) zajmującej się usługami w mediach społecznościowych, założycielem i prezesem zarządu opartej na modelu marketplace sieci TREKA oraz firmy Change Gaming zajmującej się grami online. Wcześniej, przez 10 lat pracował jako strategiczny konsultant współpracujący z wieloma klientami, w tym z J.P. Morgan Chase?s Private Bank, a przez 5 lat zajmował stanowisko kierownika marketingu w branży usług finansowych w American Express i T. Rowe Price. Jest absolwentem Uniwersytetu Princeton, obecnie mieszka w Sliemie na Malcie.

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Michael Mathias. Szczyt Liderów NetLeaders. Tokio 2017-10-01

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Michael Mathias. Światowy Szczyt NetLeaders. Londyn 2018-04-28

Anna Hejka – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Założycielka i partner zarządzający funduszy VC, PE i seed, założycielka wielu biznesów i członek zarządu firm w USA i w Polsce. Anna Hejka została wyróżniona tytułem Światowego Lidera Przyszłości przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Anioł Biznesu, jest doświadczonym analitykiem finansowym (Barcelona), bankierem inwestycyjnym (NY, Warszawa) i korporacyjnym (Madryt). Doświadczona mentorka, prelegentka i wykładowca, Anna była doradcą Prezydenta RP, Ministerstwa Gospodarki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskiego Banku Rozwoju, Banku Światowego i Komisji Europejskiej ds. Innowacji. Strateg podchodzący z rygorystyczną dbałością do każdego zadania. Anna ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu biznesu międzykulturowego w różnych cyklach gospodarczych.

http://natemat.pl/222887,anna-hejka-kryptowaluta-to-pieniadz-ktory-uzyskal-totalna-wolnosc

http://heyka.com.pl/#teams

Jacek ‚Hodża’ Paciorek, Anna Hejka Dyrektor DasCoin Limited, Crypto Mission Warszawa 2017-11-04

Anna Hejka i Jacek ‚Hodża’ Paciorek. Szczyt Liderów NetLeaders w Dubaju. Dubaj 2017-11-25

Eberhard Wedekind – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Były globalny wiceprezes Volvo CE, dr Eberhard Wedekind, jest ekspertem w dziedzinie inwestycji i private equity (szczególny rodzaj inwestycji kapitałowych stanowiących zewnętrzne źródło finansowania spółek niedopuszczonych do obrotu publicznego). Przez sześć lat pracy w Azji był jednocześnie prezesem Volvo CE Asia i dyrektorem zarządzającym Volvo East Asia w Grupie Volvo. Opierając się na swoim doświadczeniu w pracy dla dużych notowanych na giełdach spółek w Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii i Wielkiej Brytanii, dr Wedekind wnosi do firmy globalną perspektywę i zrozumienie kultur, niezbędne we właściwym kierowaniu działalnością firmy. Jego celem jest stworzenie światowej klasy modelu zarządzania dla DasCoin, wzmacniającego zaufanie, przejrzystość i zgodność (compliance) w ramach DasEcosystem. Jest stałym rezydentem Singapuru, studiował na University of Bonn w Niemczech. Obronił doktorat w zakresie zarządzania biznesem na University of Bonn i w The Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Eberhard Wedekind. Szczyt Liderów NetLeaders. Warszawa 2017-06-24

Soon Hock Lim – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Soon Hock Lim jest przedsiębiorcą technologicznym i inwestorem z ponad 30-letnim doświadczeniem, najbardziej znanym ze zwiększenia przychodów Compaq Computer Asia Pacific z 30 milionów USD do 1 miliarda USD w ciągu zaledwie siedmiu lat. Obecnie zasiada w zarządach kilku agencji rządowych, spółek publicznych i prywatnych. Jego doświadczenie w zakresie ładu korporacyjnego pozwoliło DasCoin stworzyć zróżnicowaną i kompleksową strukturę zarządzania . Jako dyrektor ds. ładu korporacyjnego w zarządzie DasCoin nadzoruje tworzenie komitetów wykonawczych i dba o przestrzeganie w firmie najwyższych standardów w zakresie zgodności (compliance), takich jak w największych globalnych korporacjach. Jest obywatelem Republiki Singapuru, studiował na University of Singapore i w National University of Singapore.

Soon Hock Lim i Jacek ‚Hodża’ Paciorek. Szczyt Liderów NetLeaders. Warszawa 2017-06-24

Ha Ton (Augustine) Vinh – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Doradca regionalny Banku Światowego, założyciel dwóch kursów MBA i były doradca Białego Domu. Prof. Vinh ma 30 lat doświadczenia zawodowego, technicznego i w zarządzaniu w ponad 20 krajach Azji i Pacyfiku, Europy i regionów Afryki Zachodniej. Jego doświadczenie obejmuje strategię rozwoju gospodarczego, restrukturyzację przedsiębiorstw, partnerstwa publiczno-prywatne, finansowanie projektów i infrastruktury oraz udział sektora prywatnego w budowie projektów infrastrukturalnych. Ma bogate doświadczenie w zakresie prawnych regulacji rynku gier i rozwoju biznesu w Wietnamie, w tym regulacji gier losowych, loterii tradycyjnej i elektronicznej, zakładów sportowych i kasyn.

Zespół DasCoin Limited

Zespół DasCoin Limited. Londyn marzec 2018


Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności Excelz (NetLeaders) przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.Prezentacja Excelz

grafika

2018-12-11 wt godz. 18:00
Hotel im. Jana Pawła II, Świętego Idziego 2, Wrocław

Prowadzący:

 • Jacek ‚Hodża’ Paciorek (Independent Business Consultant Excelz)

Nowości ze Światowego Szczytu w Dubaju:

 • nowa marka Excelz od 1-go grudnia 2018
 • nowy Prezydent Excelz, Dean McQuillan. „Będziemy współpracować razem tak aby sprawić, że będzie to najlepsza firma sieciowa na świecie.”
 • SmartTools – potężne, cyfrowe centrum online do zarządzania Twoim biznesem, niezbędne narzędzia w jednym miejscu, od 14-go grudnia 2018
 • SmartTools Pro – sprzedajesz i budujesz przychód bierny (pasywny)
 • Traveler – członkostwo w Klubie Podróżnika ze zniżkami od 10%-60%, od 14-go stycznia 2019
 • sprzedaż członkostwa w Klubie Podróżnika i kolejna opcja na budowę przychodu biernego (pasywny), 2% na Twój DasWallet w DasCoinach od każdej sprzedaży licencjobiorcy
 • bonusy w postaci cykli i upgrade
 • certyfikacja Partnerów Excelz, profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy o całym DasEcosystemie. Tylko certyfikowani Advocates będę mieć pełny dostęp do narzędzi i możliwości, które się otwierają
 • sprawdzona platforma Das33 dla nowych tokenów premium, wspierających projekty w które wierzysz
 • WODNY EKO-RAJ (47+ ha w samym centrum Polski) we współpracy z Novea IDEA. Zobacz nowy system zarabiania i budowania współpracujących społeczności https://system.noveaidea.com/
 • DasMarketPlace – kupujesz towary za DasCoiny z Twojego DasWallet
 • Unite! Mobile – telefonia o zasięgu światowym, opłaty DasCoinem, kwiecień 2019
 • DasATM – jeszcze większa płynność i użyteczność DasCoin
 • zaawansowane testy (proof of concept) płatności bezpośrednio DasCoinem, spotkanie z Blair Baker, dyrektorem AlliancePay oraz DasPayment. Fizyczne, „plastikowe” karty już w użyciu
 • DasPay – niezależny system płatniczy oparty o blockchain DasCoin i aplikacje mobilne, kolejna opcja na budowanie przychodu biernego. Jak? Więcej szczegółów na prezentacji.

Podsumowanie od Michael Mathias, CEO DasCoin Limited: „Jesteśmy na etapie motyla wychodzącego się z kokonu. Czego uczy nas ta sytuacjach? Że jesteśmy we właściwym miejscu, we właściwym czasie, z właściwymi ludźmi (zespołem) i szansą, która nie ma sobie równych. Teraz to już tylko kwestia zakończenia ostatniej część walki. Nadszedł czas, aby wyjść i latać!”Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbBrzeziny
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Zakup licencji Excelz

Od 10-go grudnia 2018

Źródło informacji

Wszystkie informacje o społeczności NetLeaders oraz o blockchain DasCoin i kryptowalucie DasCoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
Excelz
www.excelz.com
NetLeaders
www.netleaders.com
DasCoin
www.dascoin.com
DasWallet
www.daswallet.com
DasExplorer
www.dascoinexplorer.com
Biuro Prasowe DasCoin
www.dascoin.prowly.com


Zobacz: artykuły o DasCoin

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 TARGI WSZYSTKIEGO DOBREGO
Wrocław 2018-11-29,30 2018-12-01,02

plakat
Szczegóły www.noveaidea.com/wydarzenia.html

Cytat dnia

"Jeśli nieustępliwie poświęcisz się temu, co kochasz, Twój biznes będzie siłą, z którą trzeba będzie się liczyć."
Mike Michalowicz
Start-Up bez pieniędzy
Filozofia trzech listków papieru

logoDasExchange
2018-11-01 12:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20