Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Zespół DasCoin Limited

(aktualizacja 2019-05-21)
Poniższy artykuł ma znaczenie historyczne. Budowanie społeczności przez firmę NetLeaders zakończyło się 30-go listopada 2018. Od 14-go maja 2019 po podziale blockchain DasCoin, kryptowaluta DasCoin (DASC) została zastąpiona przez GreenPower (GRN):

Centrum operacyjnym nowych działań jest DasWallet
www.daswallet.com


Michael Mathias – dyrektor wykonawczy DasCoin Limited

Michael Mathias, założyciel i prezes zarządu DasCoin. Od ponad 25 lat zajmuje się przedsiębiorczością i zarządzaniem na najwyższych stanowiskach zarządczych, z czego 10 lat jako przedsiębiorca technologii cyfrowych. Był założycielem i dyrektorem generalnym firmy Mojo Media (przejętej w październiku 2014 r.) zajmującej się usługami w mediach społecznościowych, założycielem i prezesem zarządu opartej na modelu marketplace sieci TREKA oraz firmy Change Gaming zajmującej się grami online. Wcześniej, przez 10 lat pracował jako strategiczny konsultant współpracujący z wieloma klientami, w tym z J.P. Morgan Chase?s Private Bank, a przez 5 lat zajmował stanowisko kierownika marketingu w branży usług finansowych w American Express i T. Rowe Price. Jest absolwentem Uniwersytetu Princeton, obecnie mieszka w Sliemie na Malcie.

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Michael Mathias. Szczyt Liderów NetLeaders. Tokio 2017-10-01

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Michael Mathias. Światowy Szczyt NetLeaders. Londyn 2018-04-28

Anna Hejka – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Założycielka i partner zarządzający funduszy VC, PE i seed, założycielka wielu biznesów i członek zarządu firm w USA i w Polsce. Anna Hejka została wyróżniona tytułem Światowego Lidera Przyszłości przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Anioł Biznesu, jest doświadczonym analitykiem finansowym (Barcelona), bankierem inwestycyjnym (NY, Warszawa) i korporacyjnym (Madryt). Doświadczona mentorka, prelegentka i wykładowca, Anna była doradcą Prezydenta RP, Ministerstwa Gospodarki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskiego Banku Rozwoju, Banku Światowego i Komisji Europejskiej ds. Innowacji. Strateg podchodzący z rygorystyczną dbałością do każdego zadania. Anna ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu biznesu międzykulturowego w różnych cyklach gospodarczych.

http://natemat.pl/222887,anna-hejka-kryptowaluta-to-pieniadz-ktory-uzyskal-totalna-wolnosc

http://heyka.com.pl/#teams

Jacek ‚Hodża’ Paciorek, Anna Hejka Dyrektor DasCoin Limited, Crypto Mission Warszawa 2017-11-04

Anna Hejka i Jacek ‚Hodża’ Paciorek. Szczyt Liderów NetLeaders w Dubaju. Dubaj 2017-11-25

Eberhard Wedekind – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Były globalny wiceprezes Volvo CE, dr Eberhard Wedekind, jest ekspertem w dziedzinie inwestycji i private equity (szczególny rodzaj inwestycji kapitałowych stanowiących zewnętrzne źródło finansowania spółek niedopuszczonych do obrotu publicznego). Przez sześć lat pracy w Azji był jednocześnie prezesem Volvo CE Asia i dyrektorem zarządzającym Volvo East Asia w Grupie Volvo. Opierając się na swoim doświadczeniu w pracy dla dużych notowanych na giełdach spółek w Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii i Wielkiej Brytanii, dr Wedekind wnosi do firmy globalną perspektywę i zrozumienie kultur, niezbędne we właściwym kierowaniu działalnością firmy. Jego celem jest stworzenie światowej klasy modelu zarządzania dla DasCoin, wzmacniającego zaufanie, przejrzystość i zgodność (compliance) w ramach DasEcosystem. Jest stałym rezydentem Singapuru, studiował na University of Bonn w Niemczech. Obronił doktorat w zakresie zarządzania biznesem na University of Bonn i w The Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Eberhard Wedekind. Szczyt Liderów NetLeaders. Warszawa 2017-06-24

Soon Hock Lim – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Soon Hock Lim jest przedsiębiorcą technologicznym i inwestorem z ponad 30-letnim doświadczeniem, najbardziej znanym ze zwiększenia przychodów Compaq Computer Asia Pacific z 30 milionów USD do 1 miliarda USD w ciągu zaledwie siedmiu lat. Obecnie zasiada w zarządach kilku agencji rządowych, spółek publicznych i prywatnych. Jego doświadczenie w zakresie ładu korporacyjnego pozwoliło DasCoin stworzyć zróżnicowaną i kompleksową strukturę zarządzania . Jako dyrektor ds. ładu korporacyjnego w zarządzie DasCoin nadzoruje tworzenie komitetów wykonawczych i dba o przestrzeganie w firmie najwyższych standardów w zakresie zgodności (compliance), takich jak w największych globalnych korporacjach. Jest obywatelem Republiki Singapuru, studiował na University of Singapore i w National University of Singapore.

Soon Hock Lim i Jacek ‚Hodża’ Paciorek. Szczyt Liderów NetLeaders. Warszawa 2017-06-24

Ha Ton (Augustine) Vinh – dyrektor niewykonawczy DasCoin Limited

Doradca regionalny Banku Światowego, założyciel dwóch kursów MBA i były doradca Białego Domu. Prof. Vinh ma 30 lat doświadczenia zawodowego, technicznego i w zarządzaniu w ponad 20 krajach Azji i Pacyfiku, Europy i regionów Afryki Zachodniej. Jego doświadczenie obejmuje strategię rozwoju gospodarczego, restrukturyzację przedsiębiorstw, partnerstwa publiczno-prywatne, finansowanie projektów i infrastruktury oraz udział sektora prywatnego w budowie projektów infrastrukturalnych. Ma bogate doświadczenie w zakresie prawnych regulacji rynku gier i rozwoju biznesu w Wietnamie, w tym regulacji gier losowych, loterii tradycyjnej i elektronicznej, zakładów sportowych i kasyn.

Zespół DasCoin Limited

Zespół DasCoin Limited. Londyn marzec 2018

 

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 

Cytat dnia

"Dokonanie wyboru zajmuje chwilę. Konsekwencje będą trwać przez całe życie."
MJ DeMarco
Fastlane Milionera
złam kod bogactwa

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

11 000 pts | 11 000 pts

2019-11-20 śr 23:59

Lepszy niż Twoje konto bankowe

Płacisz jak za kartę
Używasz jak abonament
Internet kumuluje się