Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Woda zjonizowana ujemnie

Twoje ciało składa się w 70% z wody. Ważne funkcje organizmu zależą od ilości oraz jakości wody jaką pijesz.  Jest to najważniejszy płyn fizjologiczny w organizmie.

Niestety woda gotowana w czajniku lub kupowana w plastikowych butelkach w markecie jest wodą martwą. To co jest przechowywane w plastiku nie może być żywe biologicznie. Dodatkowo substancje zawarte w plastiku ulatniają się do wody a choć są ich śladowe ilości to są one trujące i rakotwórcze.

Woda pakowana w butelki plastikowe jest sterylizowana, aby zabić znajdujące się tam bakterie, za pomocą promieniowania UV. Ten proces powoduję zmianę jonizacji wody na dodatnią. Toksyny i metabolity w naszych organizmach mają również jonowość dodatnią a jak wynika z praw fizyki dwa ładunki tego samego znaku (np. dodatnie) się odpychają.

jon-plus-plus-38

Zjonizowana dodatnio woda po prostu przepływa przez organizm nie zabierając ze sobą dodatnio naładowanych toksyn.

Główną funkcją wody jest nawadnianie i oczyszczanie komórek Twojego organizmu, czyli woda, którą pijesz, powinna mieć jonowość UJEMNĄ, aby połączyć się z toksynami naładowanymi dodatnio i usunąć je z organizmu. Jest to kluczowe biorąc od uwagę w jak zanieczyszczonym środowisku żyjesz.

jon-plus-minus-38Dodatnio naładowana toksyna w organizmie łączy się z ujemnym jonem wody i jest wydalana z organizmu przez nerki.

Woda zjonizowana ujemnie

Taką wodę możesz łatwo przygotować samemu. Wystarczy, że wlejesz wodę z kranu lub z butelki plastikowej do szklanego naczynia np. dzbanka, karafki, butelki  i odczekać min. 3 godz.

water-jug-minusSzkło jest zbudowane z kwarcu a kwarc przywraca naturalne właściwości wody nadając jej jonizację ujemną. Dodatkowo zalecam dodanie szczypty soli himalajskiej, która zawiera bardzo dużo mikroelementów, poprawiających elektrolityczne właściwości wody a tym samym przyśpieszając reakcje w komórkach Twojego organizmu.

Np. możesz nalać wodę do szklanego naczynia na noc i na rano mieć gotową, zdrową, mającą oczyszczające właściwości, ujemnie zjonizowaną wodę.

Organizm podziękuje Tobie bardzo 🙂

Konferencje „Żyj Świadomie”

Takie informacje, o tym od czego zależy Twoje zdrowie oraz jak o nie dbać,  uzyskasz na Konferencjach „Żyj Świadomie”, które są organizowane przez Instytut Profilaktyki Zdrowia

konferencja-zyj-swiadomie-logo-#0eae9fKonferencja „Żyj Świadomie”

Jacek 'Hodża' Paciorek, dr Piotr Kardasz. Konferencja "Żyj Świadomie" Warszawa 2016-01-16
Jacek 'Hodża' Paciorek, dr Piotr Kardasz. Konferencja „Żyj Świadomie” Warszawa 2016-01-16

Zobacz wpis na blogu Konferencja „Żyj Świadomie”

Woda zjonizowana ujemnie

Jedna myśl na “Woda zjonizowana ujemnie

  1. Bardzo proszę o jakiś odnośnik na temat badań dotyczących jonizacji wody w szkle. Bardzo chętnie przeczytam tą pracę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry