Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Wioxi, zyskowne uwagi. Uruchamiaj kontrakty

Kryptowaluta Nasdacoin nie jest teraz powiązana bezpośrednio z budowaniem społeczności użytkowników korzystających z zaproponowanych rozwiązań. Strona będzie dotyczyć wyłącznie kryptowaluty:

https://nasdacoin.io/

Wchodzimy na nowe giełdy a wkrótce więcej wiadomości o nowych rozwiązaniach związanych z Nasdacoin.

Natomiast przedsięwzięcie Wioxi obsługuje teraz zarówno kontrakty podziału zysku jak i program partnerski. Nowa strona pracuje, poprawiane są na bieżąco drobiazgi. Logowanie:

https://bo.wioxi.com/login

Dla „inwestorów”, którzy kupili kontrakty, nic się nie zmienia. Kontrakty wypracowują do 300% rocznie.

Dla budujących społeczność i wynagradzanych za to z bezpośredniego polecenia, do 7-go poziomu, czyli z multilevel oraz z drzewa binarnego (binarki), zmiana jest. Teraz do 300% wliczane są też prowizje z multilevel i z binarki. Czyli aby móc zarabiać trzeba mieć taką wartość kontraktów, która pozwoli odebrać powstającą prowizję. Aby ona nie przepadła po prostu z wypracowanej prowizji kupuj systematycznie następne kontrakty aby mieć zapas na odebranie DUŻYCH prowizji, które mogą się pojawić w każdej chwili.

Powyższe może się wydawać ograniczeniem wypłat z programy partnerskiego, ale zwróć uwagę, że będzie napędzać kupno kolejnych kontraktów w Twojej strukturze a tym samym generować większe prowizje dla Ciebie.

Ci co DZIAŁAJĄ generują większe zyski !!!

Przy aktualnej cenie minimalnej 0,50 USD na platformie oraz cenie rynkowej oscylującej ok. 0,21 USD nie opłaca się wypłacać, gdyż wypłacisz realnie mniej. Technicznie wszystko działa, wypłacałem tydzień temu. Zobacz na co na końcu e-maila. Aby nie tracić czekając najlepiej jest uruchamiać kolejne kontrakty jak tylko wypracowana prowizja na to pozwala. Przy uruchamianiu kontraktów nic nie tracisz, gdyż za tyle za ile sprzedane za tyle samo kupujesz. A uruchomiony kontrakt codziennie wypracowuje kolejny zysk.

Strategia dwóch kont dalej się sprawdzi dla tych co MOCNO buduję struktury. Dla pozostałych sugeruję skoncentrować się na pierwszym koncie i tam zabezpieczyć odpowiednią wartość kontraktów aby odbierać prowizje bez strat.

Biznes to okazje. Czyli skoro cena na rynku jest niższa niż minimum przyjęte na platformie to wykorzystaj to. Kupując teraz Nasdacoina na giełdzie po cenie rynkowej, na platformie Nasacoin kupisz kontrakt ponad dwa razy większy, przy przyjętej cenie minimalnej.

DZIAŁAJ !!!

Pozdrawiam Ciebie z Malty. To jest podróż, która pod wieloma względami jest realizacją moich marzeń. Sfinansował ją Nasdacoin/Wioxi !!!


Międzynarodowy Port Lotniczy na Malcie. 2019-05-23

PS Jestem na Malcie a biznes cały czas działa, rośnie i generuje nowe możliwości.

Wydarzenia logo


Nowe wydarzenia wkrótce


?>

Nowości logo

Premia rezydualna 1%

2019-11-24

10 poziomów wgłąb

nowe warunki dla premii binarnej

Rejestracja w Wioxi

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy kontrakty podziału zysku i/lub biznes (program partnerski) w Wioxi są dla Ciebie oraz jakie to może Tobie przynieść korzyści, jak zacząć i jak działać.

Zastrzeżenie

Każda inwestycja oraz biznes wiążą się z ryzykiem strat. Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!! PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: w Wioxi ryzyko topnieje do zera w ciągu ok. 4 miesięcy, pod warunkiem, że wypłacisz kapitał.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe oparte o kontrakty podziału zysku w Wioxi.

Link do rejestracji w Wioxi

Źródła informacji

Wszystkie informacje o przedsięwzięciu Wioxi oraz o blockchain i kryptowalucie Nasdacoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
Wioxi
https://wioxi.com/
Biznes plan wkrótce


Zobacz: artykuły o Wioxi

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Natura sanat, medicus curat.
Natura uzdrawia, lekarz czuwa."
Hipokrates

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt