Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Webinar James Baptist 2019-04-29

Poniżej moje, skrócone tłumaczenia webinaru Jamesa Baptist, CEO Nasdacoin, z moim, jakże by inaczej, … uwagami 🙂

 1. Nowe biuro online ma być dostępne w ciągu dwóch tygodni, opóźnienia wynikają z konieczności dostosowania oprogramowania do zgodności ze współpracującymi firmami (m.in. API, dostarczanie SMS, integracja z CoinMarketCap). Ważne jest aby uruchomienie nowego biura nie spowodowało strat finansowych Partnerów.
 2. Nasdacoin będzie listowany na CryptoCompare https://www.cryptocompare.com
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: Chyba chodzi o rzeczywiste dane bo teraz to tylko ułamek % rynku.
 3. Będą oddzielne strony dla Nasdacoin jako kryptowaluty oraz Wioxi jako platforma marketingowa.
 4. Biuro online, dostęp do Nasdaplay, do MarketPlace itd. będą w nowej domenie http://bo.wioxi.io/
 5. Nasdacoin rośnie bardzo szybko, mamy 45000 Partnerów ze 194 krajów. Platforma dzięki zaangażowaniu Partnerów jest solidna, przynosi zysk i jest godna zaufania.
 6. Nasdacoin został stworzony jako międzynarodowa waluta, do użytkowania przez wiele firm jako waluta główna.
 7. Informacja o Nasdacoin rozprzestrzenia się wirusowo na całym świecie.
 8. Wielu zainteresowanych Partnerów domaga się aby Nasdacoin był jak Bitcoin monetą bez żadnych odniesień, żadnych ograniczeń i zasadniczo bezproblemową.
 9. Znając siłę marketingu wielopoziomowego, zastosowaliśmy ją do zamiany monety w coś naprawdę ogromnego na rynku. To się udało, teraz trzeba pójść dalej aby rozwijać projekt a przy tym unikać pułapek. Dlatego zdecydowano o rozdzieleniu programu partnerskiego od samej monety. Następuje odseparowania wszelkich działań marketingowych od nazwy Nasdacoin. Społeczność ma teraz oddzielną nazwę: SPOŁECZNOŚĆ WIOXI.
 10. Od uruchomienia nowego biura online, logujesz się na stronie http://bo.wioxi.io/ gdzie znajdziesz wszystkie Twoje zasoby tak jak do tej pory.
 11. Strona Nasdacoin https://nasdacoin.io/ będzie dotyczyć wyłącznie kryptowaluty i narzędzi z nią zawiązanych.
 12. Transfer NSD zabiera kilkanaście minut, gdyż dodano zabezpieczenie w postaci kilku dodatkowych minut, aby zapobiegać awariom systemu, jak to już miało miejsce, kiedy NSD nie docierały do celu. Mimo tych zabezpieczeń NSD jest 30 razy szybszy niż BTC (Jacek ‚Hodża’ Paciorek: wypowiedź Jamesa).
 13. James uważa, że cena NSD (Jacek ‚Hodża’ Paciorek: wartość rynkowa wg niego) to min. 0,50 USD. Transakcje na giełdach nie odpowiadają rzeczywistej wartości NSD, gdyż Partnerzy sprzedają zarobione USD po cenie na platformie a otrzymane NSD po dużo niższej cenie na giełdzie. Gdyby wszyscy ustawili cenę jako min. 0,50 lub wyższą to cena na giełdach szybko by podskoczyła do tego poziomu.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: Moje zdanie jak rynkowca i wolnościowca (wypowiedź moja jest bardzo dyplomatyczna i nie koniecznie zgodna ze zdaniem moich liderów w Nasdacoin): Rynek weryfikuję cenę, ale tylko wtedy kiedy nie jest regulowany. Rynek jest rynek a nie regulacje. „James” nie zaoferował mi, że odkupi ode mnie NSD po cenie minimalnej 0,50 USD … a na giełdach jest taka cena jaką dyktuje popyt i podaż.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: czy Ci co kupili NSD w ICO czyli po 1 USD też mają ustawić cenę na giełdach na 0,50 USD ??? I czy czasem za ‚jakiś’ czas cena ‚rynkowa’ nie będzie ustawiona na 1 USD, a potem na … USD itd.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: Dotychczasowy Nasdacoin (wkrótce Wioxi) i każdy MLM, którego Ty nie jesteś właścicielem narusza przykazanie wejścia i kontroli wg „Fastlane Milionera, czyli złam kod bogactwa” MJ DeMarco. Uwaga: można zarabiać w MLM i to dużo ale …
  Blog:
  http://blog.jacekpaciorek.pl/marketing-sieciowy-a-przedsiebiorczosc/
  Blog: http://blog.jacekpaciorek.pl/przykazania-bogactwa-fastlane-milionera/
 14. Wioxi wprowadza to czego nie było dotychczas w Nasdacoin: „Wioxi – Warunki przystąpienia do usługi monetyzacji kryptowaluty”. W tych warunkach można znaleźć aspekty prawne, a także obowiązki wszystkich członków społeczności.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: Monetyzacja – zamiana aktywów rzeczowych lub finansowych na prawny środek płatniczy. Potocznie – przekształcanie czegoś w pieniądz.
 15. 7 dniowy okres konwersji. Aby odciążyć operacje na serwerze, po zrobieniu konwersji zarobionych USD na NSD następną konwersję można będzie zrobić najwcześniej po 7 dniach. Przycisk do konwersji będzie pozostawać nieaktywny przez 7 dni po dokonaniu ostatniej konwersji.
 16. Premie w Programie monetyzacji kryptowalut. Max 300% wartości kontraktów na danym koncie. Dla budujących społeczność 300% ma obejmować również wszystkie premie sieciowe. Osoby typu „inwestor”, które mają tylko kontrakty i nie budują społeczności mają zarabiać tak jak dotychczas do 300%, dla nich nie ma zmian.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: hmmm … dużo szybciej okazało się, że projekt nie będzie płacił (budującym społeczność) tyle ile deklarował na początku. To już standard …
 17. Projekt traci (Jacek ‚Hodża’ Paciorek: zdaniem Jamesa i doradców spośród liderów Nasdacoin) na budowaniu perfekcyjnych struktur binarnych przez jednego użytkownika. Projekt nie sprzedawał żadnych pakietów, nie pobierał też żadnych opłat za rejestrację oraz innych, które mogłyby zapobiec budowaniu perfekcyjnych struktur binarnych. Jest (był) to rzeczywiście otwarty system.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: na podstawie tak przekazanych danych (patrz dalej), od wprowadzenia nowego biura online, osobiście będę zarabiać zdecydowanie mnie z budowania społeczności, wg przyjętej przeze mnie strategii, mimo że nie mam żadnych perfekcyjnych struktur binarnych. Tylko ja …
 18. Giełda wewnętrzna NIOX była budowana od podstaw ale nie była dość stabilna. Za ok. 2 miesiące ma być gotowa nowa giełda NIOX, która jest tworzona przy współpracy w z firmą z Rosji. Będzie hostowana w chmurze, totalnie przebudowana i przeformatowana. Będzie więcej kryptowalut oraz będzie wyposażona w profesjonalne narzędzia.
 19. Mają być roboty do arbitrażu na giełdach z NSD.
 20. Giełda NIOX ma być listowana na CoinMarketCap.
  Jacek ‚Hodża’ Paciorek: analizując inne projekty kryptowalutowe, których nie ma na CoinMarketCap, dochodzę do wniosku że jedną z przyczyn nieobecności może być brak innych kryptowalut na giełdzie wewnętrznej, patrz np. DasExchange DasCoina.
 21. Będzie można zamówić (bezpłatnie) międzynarodową kartę płatniczą. Dostawa 15-30 dni.
 22. contact@nasdacoin.io – zapytania odnośnie samej kryptowaluty, regulaminów i regulacji, pomysły, sugestie.
 23. online@nasdacoin.io – support: wyłącznie dostęp do konta, logowanie, reset Google Authenticator, zarządzanie kontem.
 24. Nasdapay – czyli portfel web (web wallet), bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich aktywów kryptowalutowych. Narzędzia do integracji z platformą Nasdacoin np. płatności na stronach WWW, współpraca z aplikacjami. Docelowo ma to pracować jak wtyczka do wielu komercyjnych serwisów.
 25. Nasdacomat (Jacek ‚Hodża’ Paciorek: używana przeze mnie nazwa). Można będzie kupić i zarządzać takim maszynami. Działają dwustronnie: wpłaty i wypłaty.
 26. W razie jakichkolwiek problemów technicznych należy pisać na mail: contact@nasdacoin.io w następujący sposób:
 • username
 • e-mail podany przy rejestracji w Nasdacoin
 • opis problemu
 • data zaistnienia problemu

w przypadku problemów z płatnościami dodatkowo:

 • hash transakcji ( nie hash bloku!!!)
 • adres portfela NSD
 • ilość NSD
 1. Reset dostępu do Google Authenticator:
 • username
 • e-mail podany przy rejestracji w Nasdacoin
 • skan dokumentu tożsamości z fotografią
 • ‚selfie’ z dokumentem tożsamości

Uwaga: protokół bezpieczeństwa Google Authenticator wymaga jego aktywacji na komputerze.

 1. Do czasu wprowadzenia nowego biura online, proszę nie kupować kontraktów w czasie naliczania premii, czyli 23:00 – 0:00 czasu brazylijskiego (4:00 – 5:00 czasu warszawskiego).
 2. Do czasu wprowadzenia nowego biura online, proszę nie robić konwersji przez godzinę po naliczeniu premii, czyli 0:00 – 1:00 czasu brazylijskiego (5:00 – 6:00 czasu warszawskiego).
 3. Nasdacoin jako moneta nie generuje zysków. Nie wymaga zakupu żadnych pakietów oraz nie pobierał żadnych opłata. Technologia rozwija się, musi być dobrze zabezpieczona, 15 API dla współpracujących firm, wynagrodzenia dla pracowników. To wymaga ponoszenia kosztów. W nowym biurze online zostanie wprowadzona opłata miesięczna 50 USD płacona wyłącznie w NSD. Opłata będzie obejmować tylko te osoby, które budują społeczność.
 4. W nowym biurze online będą pojawiać się nowe gry w tym możliwość grania pomiędzy użytkownikami na żywo.
 5. Będzie znów aktywny rynek (MarketPlace) gdzie będzie można sprzedawać i kupować za NSD.
 6. Dodatkowo będzie dostęp do agencji turystycznych, które przyjmują opłaty w NSD.
 7. Będą firmy, które będą oferować zniżki (cashback) na swoje towary dla społeczności Wioxi.
 8. Opłata 50 USD pobierana od zarabiających na budowaniu społeczności będzie pokrywać wszystkie koszty związane z wprowadzonymi usługami łącznie z wysyłką zamówionych kart płatniczych.

Wydarzenia logo


Nowe wydarzenia wkrótce


?>

Nowości logo

Bezpośrednie polecanie

od 2019-07-17

 • poziom 1 – 5%
 • poziom 2 – 1%
 • poziom 3 – 1%
 • poziom 4 – 1%
 • poziom 5 – 1%

(aktualizacja 2019-05-22)
Od 14-go maja 2019 przedsięwzięcie Wioxi buduje społeczność użytkowników rozwiązań opartych o kryptowalutę Nasdacoin:

Rejestracja w Wioxi

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy kontrakty podziału zysku i/lub biznes (program partnerski) w Wioxi są dla Ciebie oraz jakie to może Tobie przynieść korzyści, jak zacząć i jak działać.

Zastrzeżenie

Każda inwestycja oraz biznes wiążą się z ryzykiem strat. Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!! PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: w Wioxi ryzyko topnieje do zera w ciągu ok. 4 miesięcy, pod warunkiem, że wypłacisz kapitał.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe oparte o kontrakty podziału zysku w Wioxi.

Link do rejestracji w Wioxi

Źródła informacji

Wszystkie informacje o przedsięwzięciu Wioxi oraz o blockchain i kryptowalucie Nasdacoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
Wioxi
https://wioxi.com/
Biznes plan wkrótce


Zobacz: artykuły o Wioxi

Categories: Biznes Tags: , ,

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Mocno wierzę w szczęście i okryłem, że im więcej pracuję, tym więcej go mam."
Thomas Jefferson

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji


logo
Akademia ADVN

 

 

?>

Nowości logo

Bezpośrednie polecanie

od 2019-07-17

 • poziom 1 - 5%
 • poziom 2 - 1%
 • poziom 3 - 1%
 • poziom 4 - 1%
 • poziom 5 - 1%

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt