Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Twoje zdrowie dzień i noc

duolife-dzien
duolife-noc

Każda pora dnia wymaga od Ciebie innej aktywności. Tak samo Twój organizm wymaga wtedy innego paliwa. Rano potrzebujesz energii na cały dzień pracy. Wieczorem i w nocy potrzebujesz wyciszenia i odpoczynku.

W różnych porach jest różne zapotrzebowanie na składniki, których najbardziej wymagają komórki Twojego ciała. Dlatego tak ważna jest urozmaicona dieta, która dostarcza niezbędne składniki odżywcze. W dzisiejszych czasach, przy masowej produkcji nastawionej na ilość, niestety ale większość produktów nie ma w sobie tylu korzystnych dla organizmu elementów jak to było dawniej. Dlatego tak ważna jest suplementacja.

Suplement diety to uzupełnienie diety, dodatek zawierający niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza witaminy lub inne substancje egzogenne), których może brakować w codziennej diecie lub występują w niedostatecznej ilości. Suplement oferowany jest najczęściej w postaci skoncentrowanej jako:

  • tabletki;
  • kapsułki;
  • proszek;
  • płyn.

Substancja egzogenna (związek egzogenny) to związek chemiczny, który nie może być syntetyzowany przez określony organizm, a bierze udział w procesach biochemicznych przebiegających w nim, jako substancja pobrana z otoczenia np. przez układ pokarmowy.

Potrzeba suplementacji – dr Piotr Kardasz

Firma DuoLife ma właśnie taki komplet suplementów na dzień i noc w postaci wygodnego do stosowania soku (płyn).

DuoLife Dzień

butelka-duolife-dzien

DuoLife Dzień to esencja życia, zdrowia i energii. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność, przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Dzień jest dla wszystkich ludzi, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

 DuoLife Noc

butelka-duolife-noc

DuoLife Noc to esencja życia, zdrowia i spokoju. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii, , dostarczają unikalnych substancji potrzebnych Twojemu organizmowi. DuoLife Noc jest dla wszystkich ludzi, którzy pragną, aby po spokojnej nocy i pełnemu zregenerowaniu sił witalnych móc cieszyć się życiem.

DuoLife Dzień i Noc – dr Piotr Kardasz

Opracowując produkty DuoLife skupiliśmy się na tym, aby uzyskać maksymalną siłę działania i najwyższą jakość. Ważne było nie tylko odpowiednie stężenie zastosowanych ekstraktów, ale również harmonijne ich zestawienie, dobór i synergia powstała z ich rewolucyjnego zastosowania.

dr Piotr Kardasz

Osobowości i Sukcesy 4/2015

Suplementy DuoLife to połączenie wyników najnowszych badań akademickich, wiedzy i doświadczenia zwieńczonego nagrodami Nobla, z mądrością medycyny naturalnej.

prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach

Osobowości i Sukcesy 4/2015

Na dzień, na noc, na zdrowie

jacek-paciorek-duolife-dzien-i-noc-20150701
Jacek ‚Hodża’ Paciorek
Zestaw DuoLife Dzień i Noc

Dostępność

Suplementy DuoLife są dostępne m.in. w NoveaIDEA

https://noveaidea.com/

Z kodem rabatowym NoveaIDEA masz 8% rabatu na pierwsze zamówienie niezależnie od kwoty oraz 7% w punktach do wykorzystania przy następnym zamówieniu.

Twój kod rabatowy (kliknij go)

G9MT9LA8

Możesz wykorzystywać punkty rabatowe uzyskane przy zakupie wszystkich produktów i usług w NoveaIDEA. Czyli możesz kupować produkty DuoLife nawet z 90% rabatem.

Wydarzenia logo NoveaIDEA


Zobacz artykuły związane z DuoLife

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Prezentacja stacjonarna AD:vantage
Warszawa

2019-06-18 wtorek 18:00

prezentacja

 

 

 

Cytat dnia

"Dokonanie wyboru zajmuje chwilę. Konsekwencje będą trwać przez całe życie."
MJ DeMarco
Fastlane Milionera
złam kod bogactwa

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt