Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Twoje zdrowie dzień i noc

Każda pora dnia wymaga od Ciebie innej aktywności. Tak samo Twój organizm wymaga wtedy innego paliwa. duolife-dzienRano potrzebujesz energii na cały dzień pracy. duolife-nocWieczorem i w nocy potrzebujesz wyciszenia i odpoczynku.

W różnych porach jest różne zapotrzebowanie na składniki, których najbardziej wymagają komórki Twojego ciała. Dlatego tak ważna jest urozmaicona dieta, która dostarcza niezbędne składniki odżywcze. W dzisiejszych czasach, przy masowej produkcji nastawionej na ilość, niestety ale większość produktów nie ma w sobie tylu korzystnych dla organizmu elementów jak to było dawniej. Dlatego tak ważna jest suplementacja.

Suplement diety to uzupełnienie diety, dodatek zawierający niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza witaminy lub inne substancje egzogenne), których może brakować w codziennej diecie lub występują w niedostatecznej ilości. Suplement oferowany jest najczęściej w postaci skoncentrowanej jako:

  • tabletki;
  • kapsułki;
  • proszek;
  • płyn.

Substancja egzogenna (związek egzogenny) to związek chemiczny, który nie może być syntetyzowany przez określony organizm, a bierze udział w procesach biochemicznych przebiegających w nim, jako substancja pobrana z otoczenia np. przez układ pokarmowy.

Potrzeba suplementacji – dr Piotr Kardasz

Firma DuoLife ma właśnie taki komplet suplementów na dzień i noc w postaci wygodnego do stosowania soku (płyn).

DuoLife Dzień

butelka-duolife-dzienDuoLife Dzień to esencja życia, zdrowia i energii. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność, przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Dzień jest dla wszystkich ludzi, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

 DuoLife Noc

butelka-duolife-nocDuoLife Noc to esencja życia, zdrowia i spokoju. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii, , dostarczają unikalnych substancji potrzebnych Twojemu organizmowi. DuoLife Noc jest dla wszystkich ludzi, którzy pragną, aby po spokojnej nocy i pełnemu zregenerowaniu sił witalnych móc cieszyć się życiem.

DuoLife Dzień i Noc – dr Piotr Kardasz

Opracowując produkty DuoLife skupiliśmy się na tym, aby uzyskać maksymalną siłę działania i najwyższą jakość. Ważne było nie tylko odpowiednie stężenie zastosowanych ekstraktów, ale również harmonijne ich zestawienie, dobór i synergia powstała z ich rewolucyjnego zastosowania.

dr Piotr Kardasz

Osobowości i Sukcesy 4/2015

 

Suplementy DuoLife to połączenie wyników najnowszych badań akademickich, wiedzy i doświadczenia zwieńczonego nagrodami Nobla, z mądrością medycyny naturalnej.

prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach

Osobowości i Sukcesy 4/2015

Na dzień, na noc, na zdrowie

jacek-paciorek-duolife-dzien-i-noc-20150701

Jacek ‚Hodża’ Paciorek
Zestaw DuoLife Dzień i Noc


Zobacz produkt w sklepie DuoLife

Zostań Klubowiczem DuoLife (pakiet konsumencki) i płać mniej. Zostań Aktywnym Klubowiczem DuoLife (pakiet biznesowy) i zarabiaj dodatkowo polecając produkty dla zdrowia. Skontaktuj się ze mną aby prawidłowo i najbardziej korzystnie dla Ciebie wystartować. Zobacz artykuł Biznes z DuoLife


Webinary DuoLife DuoLife Medical Formula

Biuletyn DuoLife
Zgadzam się z
Polityką Prywatności

webinar-duolife duolife-medical-formula-110x110-kategoria-zdrowie
poniedziałek 20:50
http://webinar.duolife.eu/
opis na blogu
sklep DuoLife

Życzę Tobie, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy…


Zobacz artykuły związane z DuoLife

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 Webinar produktowy Akademii NoveaIDEA
Domowe oleje

2019-03-13 środa 18:00

webinar

Link do webinaru https://noveaidea.com/webinar-zaproszenie/zaproszenie.php

 

Cytat dnia

"Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób."
Earl Nightingale

logoDasExchange
2019-03-17 10:57

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Biuletyn DuoLifeZgadzam się z
Polityką Prywatności

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20