Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Toyota RAV4 na Tablicy Marzeń

Dzisiaj byłem w salonie Toyoty w Warszawie aby … usiąść za kierownicą Toyoty RAV4 i odbyć jazdę próbną.

Poza tym wizyta w salonie Toyoty miała na celu wzięcie prospektu, żeby powiesić zdjęcie Toyoty RAV4 na mojej Tablicy Marzeń. Tego tam brakowało a nie chciałem mieć wydrukowanego z Internetu, tylko jak najbardziej realny obraz tego do czego dążę.

Toyota RAV4 srebrny metalik
Toyota RAV4 srebrny metalik

Czyli Toyotą już odbyłem jazdę próbną. I powiem więcej po kilku dniach od tej jazdy miałem możliwość przejechania kilkudziesięciu kilometrów 'moją' wymarzoną Toyotą. To był wyraźny dowód prawa przyciągania. Okazało się, że żona Andrzeja, z którym współpracuje przy portalu internetowym, jeździ dokładnie takim modelem Toyoty, tylko innego koloru. I załatwiając różne sprawy mogłem pojeździć tym samochodem i to nie jako pasażer tylko jako kierowca. Wrażenia niesamowite !!! W tej chwili podświadomość dokładnie wie jaki jest CEL. Ja nie myślę, że może będę jeździł, w bliżej nieokreślone kiedyś, jakąś wersją, jakiejś Toyoty. To jest konkret, ze szczegółami i detalami.

Zdjęcie na Tablicy Marzeń i jazda próbna to kroki obowiązkowe.

I Ty zrób to samo a efekty przejdą Twoje oczekiwania. I co z tego, że być może nie masz jeszcze prawa jazdy … weź ze sobą kierowcę.

Toyota RAV4 na Tablicy Marzeń

Jedna myśl na “Toyota RAV4 na Tablicy Marzeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry