Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Szczepienia. Włączamy myślenie!

Ta fraza „Włączamy myślenie!” towarzyszy wiedzy, którą przekazuje dr Hubert Czerniak. Ja bardzo zwracam uwagę na myślenie a dostrzegam wśród innych brak myślenia. Dlatego to co przekazuje doktor Hubert Czerniak niewątpliwie powinno zobligować Ciebie do … myślenia, do zastanowienia się nad tym co Ciebie otacza i jak inni „ludzie” wykorzystują Twoją niewiedzę aby nabijać sobie kabzę, kolekcjonować tytuły naukowe i sprawować władzę wraz z wszystkimi korzyściami z tego płynącymi.

Cóż tak funkcjonuje świat ale to jest kosztem Twojego i Twoich bliskich zdrowia a nawet życia. Twoim obowiązkiem jest czerpać samemu wiedzę od tych ludzi, którzy mają odwagę przeciwstawić się wymierzonym przeciwko Tobie działaniom.

Łowcy mikrobów

Kilkadziesiąt lat temu przeczytałem książkę „Łowcy mikrobów” Paula de Kruifa, którą moja Mama dostała jako nagrodę za dobre wyniki w nauce. Pasjonująca, zainteresowani przeczytają jednym tchem. Tam jest przedstawiona historia badań nad mikrobami jak również stworzenie szczepionki przeciwko wściekliźnie przez Louisa Pasteura.

W tamtych czasach to miało sens i ochroniło wiele istnień ludzkich. Natomiast jak to zostało wypaczone w dzisiejszych czasach, jakie jest zakłamanie w tym temacie na poziomie sfer rządowych i organizacji międzynarodowych … trudno uwierzyć ale trzeba się przed tym bronić. Może nowa szczepionka przeciwko tym ścierwo… Nie trzeba nowych. Po prostu zaszczepmy ich i ich rodziny wybranymi szczepionkami, które przygotowali dla nas.

Poparcie dla rodziny z Białogardu

 

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 Webinar produktowy NoveaIDEA
Siła JODu

2019-01-30 środa 18:00

webinar

Link do webinaru https://noveaidea.com/webinar-zaproszenie/zaproszenie.phpWebinar - Program Wsparcia Marketingowego Nasdacoin
2019-02-14 czwartek 20:00

plakat

https://go.myownconference.pl/Jf38822v0t5Łódź - Program Wsparcia Marketingowego Nasdacoin
2019-02-19 wtorek 17:30

plakat

 

Cytat dnia

"Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób."
Earl Nightingale

logoDasExchange
2018-11-01 12:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20