Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Szczepienia. Włączamy myślenie!

Ta fraza „Włączamy myślenie!” towarzyszy wiedzy, którą przekazuje dr Hubert Czerniak. Ja bardzo zwracam uwagę na myślenie a dostrzegam wśród innych brak myślenia. Dlatego to co przekazuje doktor Hubert Czerniak niewątpliwie powinno zobligować Ciebie do … myślenia, do zastanowienia się nad tym co Ciebie otacza i jak inni „ludzie” wykorzystują Twoją niewiedzę aby nabijać sobie kabzę, kolekcjonować tytuły naukowe i sprawować władzę wraz z wszystkimi korzyściami z tego płynącymi.

Cóż tak funkcjonuje świat ale to jest kosztem Twojego i Twoich bliskich zdrowia a nawet życia. Twoim obowiązkiem jest czerpać samemu wiedzę od tych ludzi, którzy mają odwagę przeciwstawić się wymierzonym przeciwko Tobie działaniom.

Łowcy mikrobów

Kilkadziesiąt lat temu przeczytałem książkę „Łowcy mikrobów” Paula de Kruifa, którą moja Mama dostała jako nagrodę za dobre wyniki w nauce. Pasjonująca, zainteresowani przeczytają jednym tchem. Tam jest przedstawiona historia badań nad mikrobami jak również stworzenie szczepionki przeciwko wściekliźnie przez Louisa Pasteura.

W tamtych czasach to miało sens i ochroniło wiele istnień ludzkich. Natomiast jak to zostało wypaczone w dzisiejszych czasach, jakie jest zakłamanie w tym temacie na poziomie sfer rządowych i organizacji międzynarodowych … trudno uwierzyć ale trzeba się przed tym bronić. Może nowa szczepionka przeciwko tym ścierwo… Nie trzeba nowych. Po prostu zaszczepmy ich i ich rodziny wybranymi szczepionkami, które przygotowali dla nas.

Poparcie dla rodziny z Białogardu

 

Szczepienia. Włączamy myślenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry