Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

O opresji systemu medycznego – Dr Hubert Czerniak

Zaczyna się i musisz o tym wiedzieć. Dr Hubert Czerniak ma sprawę w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi 2017-12-20 https://web.facebook.com/events/1540702946024435/ Dlaczego? Posłuchaj Niezależnej Telewizji jak jest prowadzona eksterminacja narodu polskiego i pomyśl dlaczego od wielu lat nie chodzę do lekarza i … żyję zdrowy. Zobacz jak „system” stara się eliminować te osoby, które bronią Twojego zdrowia i przyszłości Twoich dzieci. Czy pozostaniesz obojętna/y … bo ja nie mogę.

PODSTAWĄ JEST WIEDZA

Kto i dlaczego zabronił stosowania konopi indyjskich, pozbawiając Ciebie ich właściwości leczniczych? Kto do tej pory na tym zarabia?

Jak wyglądają wykresy śmiertelności po szczepieniach, szczególnie u seniorów? Komu zależy na wprowadzeniu przymusu szczepień m.in. dla tej grupy? Trzeba zwracać uwagę na … ŚMIERTELNOŚĆ, czyli skutki prowadzenia procedur medycznych.

Jak się nas wykańcza środkami np. zbijającymi temperaturę? (reklama w TV komercyjnym non-stop) To jest dopiero chore. Organizm stosuje naturalne metody obrony, podwyższa temperaturę (start 16:45) a tylko w takich warunkach są produkowane iterferony (białka ochronne). A przecież „lekarzy” uczą o tym na studiach …

Co do lekarzy to trzeba rozróżnić np. chirurgów, którzy mają złote ręce i ratują nas w awaryjnych sytuacjach od lekarzy podstawowych, którzy (mam nadzieję tylko ???) z niewiedzy, wmawiają Tobie, że Twoja choroba przewlekła jest nie uleczalna (zobacz dalej moją astmę … przeszłość).

To dlatego mogłem się wewnętrznie zgodzić, w ramach Konsorcjum Zdrowia dla Tanzanii, na specjalistyczne kliniki serca w Tanzanii, gdzie ingerencja chirurgiczna jest na pewnym etapie nieodzowna i ratuje życie.

Konsorcjum Zdrowia dla Tanzanii

W wywiadzie jest m.in. informacja o witaminie C (start 17:05). „Lekarze” też przepisują „witaminę C” ale tą produkowaną sztucznie. Ja właśnie czekam na witaminę C ale nie od przemysłu farmaceutycznego tylko od znakomitej 100% polskie firmy DuoLife czyli Vita C. Możesz o niej poczytać tu:

http://blog.jacekpaciorek.pl/duolife-vita-c/

Czy nie zastanowiło Ciebie dlaczego napisałem … czekam? (2017-12-10) Bo zapotrzebowanie na ten produkt jest tak duże (a przecież dbający o Ciebie „lekarze” jej nie przepisują, chyba nawet nie mogą oficjalnie o tym wspomnieć), że wyczerpały się zapasy na magazynie. Musiałem przesunąć zamówienie o kilka dni. Już jest i we wtorek kurier przywiezie pod wskazany adres dla mnie oraz innych osób.

Oprócz tego BorelissPro

http://blog.jacekpaciorek.pl/borelisspro/

Zabieram go ostatnio zawsze kiedy jeżdżę za granicę. Skutecznie pozbawił mnie trzy lata temu … alergii, pomagając mojemu organizmowi wyrzucić nieproszonych gości czyli pasożyty. Już nie pamiętam co to alergia.

Są też inne znakomite produkty m.in. ProStik (kości) czy ProSelect (RAK NIE JEST WYROKIEM !!!) albo ProCardiol (ochrona całego układu krążenia).

Strony DuoLife:

http://duolife.eu/

Zapraszam do naszej grupy w DuoLife. Moje ID w DuoLife: PL7203523 Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Wszystkie produktu DuoLife są produkowane na naturalnych składnikach, ze specjalnych plantacji, z certyfikatami pochodzenia, transportu i przetwarzania na suplementy.

Czy wiesz, że suplement to konglomerat wielu naturalnych składników i nawet miligramowe różnice w składzie suplementu wpływają na wzrost jego skuteczności? Tego nie da się przestrzegać w warunkach domowych przygotowując pożywienie samemu.

WIEDZA !!! WIEDZA !!! i jeszcze raz WIEDZA !!!

Ty też odpowiadasz za stan Twojej wiedzy.

Więcej na kanale Hubert Czerniak TV:

https://www.youtube.com/channel/UCDesx7IBu7vdlMSwOMYEqDw

Na Konferencjach „Żyj Świadomie”:

http://zyjswiadomie.pl/

U mnie na blogu:

http://blog.jacekpaciorek.pl/tag/zdrowie/

Polecam rytuały tybetańskie. Dlaczego? Dlatego, że wg moich doświadczeń to dzięki nim wyszedłem z astmy. Podobno nieuleczalnej choroby, na którą leczona mnie latami. Czy w skali lata to w ogóle można użyć słowa leczone … może bardziej „zaleczano” objawy … i tak do końca życia … NIE !!!

http://blog.jacekpaciorek.pl/tag/rytualy-tybetanskie/

#DuoLife #VitaC #BorelissPro #ProStik #ProSelect #ProCardiol #WłączamyMyślenie

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 

Cytat dnia

"Dokonanie wyboru zajmuje chwilę. Konsekwencje będą trwać przez całe życie."
MJ DeMarco
Fastlane Milionera
złam kod bogactwa

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Biuletyn DuoLifeZgadzam się z
Polityką Prywatności

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

11 000 pts | 11 000 pts

2019-11-20 śr 23:59

Lepszy niż Twoje konto bankowe

Płacisz jak za kartę
Używasz jak abonament
Internet kumuluje się