Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Możliwości licencji NetLeaders

(aktualizacja 2019-05-21)
Poniższy artykuł ma znaczenie historyczne. Budowanie społeczności przez firmę NetLeaders zakończyło się 30-go listopada 2018. Od 14-go maja 2019 po podziale blockchain DasCoin, kryptowaluta DasCoin (DASC) została zastąpiona przez GreenPower (GRN):

Centrum operacyjnym nowych działań jest DasWallet
www.daswallet.com


(aktualizacja 2018-09-16)

Możliwości licencji NetLeaders

Licencje NetLeaders są kluczem do całego DasEcosystemu.

Cykle – w licencji NetLeaders kupujesz cykle (towar). Cykle są jednostkami wartości w całym DasEcosystemie. Cykle możesz wykorzystywać do zakupu usług udostępnianych w DasEcosystem. Pierwszą taką usługą jest kryptowaluta DasCoin. Od 31-go marca 2017 r. cykle możesz przebić na DasCoiny, które aktualnie już możesz wykorzystywać do płatności (testy w ramach AlliancePay w oparciu o karty MasterCard).

Smart Business Tools (SBT) – do każdej licencji są dodawane aktualnie narzędzia biznesowe (dostępne również dla wcześniej wykupionych licencji), do wykorzystania w dowolnym biznesie, pomagając w komunikacji z klientami czyli Customer Relationship Management (CRM). Obejmują one:

 • SmartBusiness – system marketingowy i komunikacyjny dla małych firm.
 • SmartTools – wykorzystanie sieci społecznościowy do budowania zespołów dla profesjonalistów i osób prywatnych.
 • SmartHour – jednorazowa konsultacja jeden-na-jeden z wyszkolonym specjalistą CRM (1 godzina).

Czym wyższa licencja NetLeaders tym więcej licencji na narzędzia biznesowe. Można je odsprzedawać. Wartość rynkowa licencji na narzędzia biznesowe przekracza wartość samej licencji NetLeaders. Zobacz szczegóły na stronie źródłowej (po polsku !!!):

https://netleaders.com/pl/products

Vouchery podróżne – od września 2018 będą dołączane do każdej licencji NetLeaders. Ich wartość ma być porównywalna z wartością licencji. Na początek dostaniesz voucher o wartości 500 EUR. Patrz dalej DasMarketPlace.

Vouchery możesz odsprzedać lub przekazać innym podmiotom/kontrahentom. Ich wykorzystanie generuje prowizję, płaconą na Twój DasWallet, również kiedy z nich sam/a skorzystasz.

AlliancePay – każdy Partner NetLeaders będzie mieć dostęp do płatności bezpośrednio DasCoinem z wykorzystaniem kart MasterCard. Sieć terminali płatniczych obsługujących MasterCard to ponad 40 milionów na całym świecie. Z Visa to ponad 60 milionów.
Testy płatności przez system AlliancePay trwają od 2018-06-30 i są dostępne dla 500 Top Liderów, którzy byli zaproszeni na Szczyt NetLeaders w Barcelonie.

Pozostali Partnerzy otrzymają karty w I kwartale 2019.

Usługi w oparciu o blockchain DasCoin

Największe profity z poniższych usług będą mieć Partnerzy NetLeaders czyli osoby posiadające licencje NetLeaders.

Das33 – platforma do wypuszczania nowych tokenów TAO (Tokenized Asset Offerings), czyli kryptowalut opartych nie na własnym blockchain, w tym przypadku na blockchain DasCoin. Tokeny na Das33 będą przechodzić inną procedurę niż tokeny ICO (Initial Coin Offering) wypuszczane w większości na blockchain Ethereum.
Token służy do zebrania środków od społeczności zainteresowanej realizacją zaproponowanego projektu, w którym będzie w przyszłości uczestniczyć, czyli jest to odmiana crowdfundingu.
Każdy Partner NetLeaders ma prawo zgłosić swój projekt oparty o token na platformę Das33. Po wstępnej akceptacji, jest przydzielany doradca, z którym są dopracowywane szczegóły: biznesplan, White Paper, kamienie milowe itd. Tak dopracowany projekt jest przekazywany do Rady NetLeaders, która ostatecznie go opiniuje. Kiedy jest zielone światło to następuje techniczna realizacja wypuszczenia tokena:

 • firmy z własnymi zasobami technicznymi/informatycznymi przygotowują token do emisji;
 • firmy bez własnych zasobów informatycznych korzystają ze wsparcia NetLeaders, za które płacą cyklami.

Projekt jest cały czas pod kontrolą NetLeaders i każdy etap (kamień milowy) jest sprawdzany i ogłaszany przez NetLeaders.

W przypadku zatrzymania realizacji projektu (z różnych przyczyn), niewykorzystane cykle są zwracane inwestorom, dlatego jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie w odróżnieniu od ICO na blockchain Ethereum, gdzie w 2017 r. 48% projektów nie udało się, inwestorzy stracili całość wpłaconych środków.

Pierwszy token TAO ma być dostępny na początku września 2018, kolejne 4 pod koniec września 2018.

Informacje o nowych tokenach a więc i możliwość ich kupienia w startowej cenie, będą mieć Partnerzy NetLeaders. W drugiej turze oferta publiczna. Trzeci etap wyjście na giełdy i uzyskanie płynności.

Procedury zgłaszania nowych projektów mają być dostępne pod koniec września 2018.

Projekty na platformie Das33

DasMarketPlace – sklep on-line podłączony do DasWallet, gdzie wystawione towary i usługi będą kupowane bezpośrednio za DasCoiny. Docelowo będą tysiące produktów. Czyli  z poziomu DasWallet będziesz mógł/mogła zrobić zakupy za DasCoiny.

Pierwszym produktem mają być vouchery podróżne już we wrześniu 2018, które będą pozwalać na uzyskanie dużych rabatów we współpracujących biurach podróży. DasMarketPlace będzie traktowany jak jeden DUŻY odbiorca korporacyjny.

Kolejnym towarem będą soki wyciskane na zimno sprzedawane już na rynku pod marką „natur.” a w DasMarketPlace będą dostępne pod marką stworzoną dla NetLeaders, czyli „danku”. Uczestnicy Szczytu Top Liderów w Barcelonie mieli możliwość degustacji tych soków.

Soki „natur.”. Szczyt Top Liderów NetLeaders. Barcelona 2018-06-30.

DasRewards – jako Partner NetLeaders możesz zgłosić i wprowadzić do DasMarketPlace nowy podmiot. Ze sprzedaży jego produktów będziesz otrzymywać część prowizji pobieranej przez DasMarketPlace, czyli masz możliwość zbudowania Twojego przychodu pasywnego (biernego). Prowizje będą wypłacane bezpośrednio na Twój DasWallet.

DasNetApp – aplikacja na smartfony typu wszystko w jednym, czyli masz dostęp do kont NetLeaders, DasWallet, możliwość wyszukiwania połączeń komunikacyjnych, rezerwowania biletów, taksówek itd. itp. W jednej aplikacji.

Pod koniec 2018 r.

DasNetAppPro – aplikacja DasNetApp rozszerzona o narzędzia do prowadzenia biznesu, czyli dla przedsiębiorców.

DasPay – własny, ogólnoświatowy system płatniczy stworzony przy współpracy z firmą Carta Worldwide. Płatności bezpośrednio DasCoinem w czasie rzeczywistym poprzez aplikację DasPay, którą Ty jako Partner NetLeaders będziesz mieć na Twoim smartfonie. To będzie system niezależny od terminali płatniczych a więc od systemów Visa i MasterCard. Każdy sprzedawca chcący korzystający z DasPay zainstaluje u siebie aplikację DasPay do sprzedaży. Dlaczego to zrobią nawet jeśli już korzystają z terminali:

 • zdecydowanie mniejsze prowizje niż przy korzystaniu z terminali. Redukcja kosztów;
 • środki u sprzedawcy w czasie rzeczywistym (sekundy). Kluczowe przy prowadzeniu wielu biznesów;
 • dużo większe bezpieczeństwo gdyż cały system płatniczy bazuje na technologii blockchain.

Start wdrażania 30 marca 2019 r.

Fashion blockchain – najnowocześniejsza ultra-wydajna technologia blockchain DasCoin, zostanie wykorzystana do opracowania w DasNet nowego blockchain dla przemysłu mody w celu zapewnienia opłacalnego sposobu zabezpieczania projektów i uwierzytelniania oryginalnych produktów.

Start pod koniec 2018 r.

Zobacz mapę drogową DasRoadmap

https://dascoin.com/roadmap/

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

 • środki u odbiorcy natychmiast
 • znakomite kursy wymiany walut
 • jedna karta - wiele walut
 • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt