Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Kto pyta nie błądzi: DasCoin + DasExchange

Kto pyta nie błądzi: DasCoin + DasExchange

Giełda oparta o Blockchain – to nic innego jak centralizacja?

Można by powiedzieć, że każdy blockchain to centralizacja. Przy Bitcoinie też. Blockchain jest m.in. po to aby był wgląd w pełną historię operacji i żeby nikt nie mógł manipulować historycznymi wpisami ani ukrywać tego co robi a więc NetLeaders jako zarządzający też.

Decentralizowane są DasCoiny na WebWalletach, które są niezależne od „Centrali”.

Podobno do szczytu w Tokio „wybitych” DasCoinów było 316 000 000 > szt. jakie to ma realne przełożenie na giełdę?

Do szczytu w Tokio mogło być wybitych ok. 300 mln monet wg mnie może nawet trochę więcej. Na giełdę DasExchange wg mnie nie ma to żadnego wpływu na tą chwilę. Aby można było wykonać jakąkolwiek operację na giełdzie trzeba mieć Validator a ten mają na razie tylko osoby, które były w Tokio oraz ludzie, którym przywieźliśmy Validatory (ja przywiozłem 5). Ok. kilkuset sztuk na całym świeci i to nie wszystkie jeszcze skonfigurowane.

Kto będzie sprzedawać? Te osoby, które kupowały duże licencje a w nich DasCoiny po np. 0,05 EUR (rok temu). Ich cena 8 razy wyższa czyli 0,40 EUR jak najbardziej urządza jeśli mają potrzebę spieniężenia a i tak będą to robić w minimalnych ilościach bo po co więcej ??? Poza tym obowiązują limity dzienne sprzedaży DasCoinów zależne od posiadanej licencji.

Kto jeszcze sprzedaje? Ci co dalej nie wierzą, kupili prze pomyłkę (po pijaku) albo po prostu potrzebują w tej chwili gotówkę – samo życie.

Kto kupuje? Ja kupuję. Mam 40% z prowizji z polecania na koncie Reserve (w?) i jak tylko się pojawiają natychmiast kupuję, żeby kupić jak najtaniej.

Ja kupuję też licencje od partnerów w mojej strukturze, którym to się nie podoba (dalej nie myślą i nie widzą wizji NetLeaders) lub z jakichkolwiek przyczyn chcą sprzedać. Nie dostanę już licencji na tak dobrych warunkach jak to było kilka miesięcy temu. Nie potrzebuję nikogo na siłę w mojej strukturze.

316 000 000 DasCoinów * 0.33 euro daje ponad 100 000 000 euro – skąd się biorą środki na wypłaty ze sprzedaży DasCoinów?

Drogi Panie … to są wszystkie wybite DasCoiny a nie w obrocie na giełdzie.

2017-10-13 7:53 (archiwum)

Cena na DasExchange

logoDasExchange
2018-11-01 12:28


notowania

W jaki sposób NetLeaders ma zabezpieczone środki na wypłatę euro ze sprzedaży DasCoinów?

Pieniądze biorą się z nowych wpłat za nowe licencje (oraz trading). To jest na razie jedyne źródła jak Pan już kiedyś zauważył. Wartość stricte rynkowa powstanie w 2018 r. Mam 40% z prowizji z poleconych i jak każdy zdrowo myślący Partner chcę jak najszybciej to zamienić na DasCoiny po jak najniższej cenie. Jest popyt a więc cena urosła już do 0,41 w? = 0,41 EUR przy wypłacie. To jest prawo popytu i podaży. NetLeaders nie ma tu już nic do gadania. Oni tylko sprzedali 30-go września 2017 r. JEDNEGO !!! DasCoina za 0,33 webEURO (w?) ustalając cenę początkową.

Start giełdy DasExchange Światowy Szczyt NetLeaders w Tokio 2017-09-30

Pracuje rynek, który na razie obejmuje bardzo małą ilość aktywnych na giełdzie Partnerów. I wszystko jest odnotowywane w blockchain, każda transakcja.

Kiedy teraz pod koniec października dotrą zamówione Validatory, wysyłka zaczyna się w poniedziałek 16-go, to będzie jeszcze większy popyt i cena pójdzie do góry bo nie będzie dużo chętnych aby sprzedawać w tak niskiej cenie. My czekamy na X EUR … za kilka lat.

Oglądałem Pana prezentację i w pewnym momencie rzuciło mi się w oczy że dziś zakup licencji poniżej 5000 Euro jest nieopłacalny i powoduje stratę u licencjobiorcy. Strata robi się jeszcze większa bo trzeba zakupić jeszcze Validator. Z najtańszej licencji za 100 Euro jesteśmy do tyłu jakieś 26 Euro (licząc po cenie nominalnej 0.33 euro ze startu giełdy). Doliczając koszt Validatora robi się to kompletnie nieopłacalne.

Ręce i nogi mi się ugięły czytając tą wypowiedź …

Jak ktoś nie widzi, NIE CHCE ZOBACZYĆ po co powstał Projekt NetLeaders, nie widzi jego wizji i tego że zacznie się ona realizować za kilka najbliższych lat, to dla niego żadna licencja nie wchodzi w grę. Dla tego kto to widzi, kupuje licencję np. Manager za 500 EUR ma aktualnie 1131 DasCoiny i będzie ich używać za kilka lat kiedy cena będzie X EUR a nie teraz. Jak nie korzysta z giełdy teraz to nie musi kupować Validatora. Kupi później za 60 EUR + wysyłka.

Jak komuś nie pasuje licencja Manager za 500 EUR to … idzie do pomocy społecznej po 500+ zdając się na „łaskę” państwa (z małej litery) i mając z automatu ZABITĄ jakąkolwiek kreatywność.

Miłego weekendu, czekam na dalsze ciekawe pytania, które wykorzystuje w mojej pracy w NetLeaders. Tak JA PRACUJĘ bo chcę i zarabiam w NetLeaders budując społeczność bo WIERZĘ w ten Projekt. A moje DasCoiny … to moja emerytura i wymarzony styl życie za kilka lat. Dlatego DZIAŁAM !!! czytaj ZAPIE … !!! Akceptuję ryzyko warte wygranej i wykorzystuję okazję jakiej nie miałem do tej pory. Ja uważam to za OKAZJĘ ŻYCIA.

NIE BYŁO DO TEJ PORY NA ŚWIECIE TAKIEGO PROJEKTU JAK NETLEADERS !!!
i porównywanie go z jakimkolwiek innym świadczy tylko o nieodrobieniu pracy domowej. U mnie to zabrało kilka miesięcy, w żadnej tradycyjnej szkole mi tyle nie zadawali 🙂


Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności Excelz (NetLeaders) przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.Prezentacja Excelz

grafika

2018-12-11 wt godz. 18:00
Hotel im. Jana Pawła II, Świętego Idziego 2, Wrocław

Prowadzący:

 • Jacek ‚Hodża’ Paciorek (Independent Business Consultant Excelz)

Nowości ze Światowego Szczytu w Dubaju:

 • nowa marka Excelz od 1-go grudnia 2018
 • nowy Prezydent Excelz, Dean McQuillan. „Będziemy współpracować razem tak aby sprawić, że będzie to najlepsza firma sieciowa na świecie.”
 • SmartTools – potężne, cyfrowe centrum online do zarządzania Twoim biznesem, niezbędne narzędzia w jednym miejscu, od 14-go grudnia 2018
 • SmartTools Pro – sprzedajesz i budujesz przychód bierny (pasywny)
 • Traveler – członkostwo w Klubie Podróżnika ze zniżkami od 10%-60%, od 14-go stycznia 2019
 • sprzedaż członkostwa w Klubie Podróżnika i kolejna opcja na budowę przychodu biernego (pasywny), 2% na Twój DasWallet w DasCoinach od każdej sprzedaży licencjobiorcy
 • bonusy w postaci cykli i upgrade
 • certyfikacja Partnerów Excelz, profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy o całym DasEcosystemie. Tylko certyfikowani Advocates będę mieć pełny dostęp do narzędzi i możliwości, które się otwierają
 • sprawdzona platforma Das33 dla nowych tokenów premium, wspierających projekty w które wierzysz
 • WODNY EKO-RAJ (47+ ha w samym centrum Polski) we współpracy z Novea IDEA. Zobacz nowy system zarabiania i budowania współpracujących społeczności https://system.noveaidea.com/
 • DasMarketPlace – kupujesz towary za DasCoiny z Twojego DasWallet
 • Unite! Mobile – telefonia o zasięgu światowym, opłaty DasCoinem, kwiecień 2019
 • DasATM – jeszcze większa płynność i użyteczność DasCoin
 • zaawansowane testy (proof of concept) płatności bezpośrednio DasCoinem, spotkanie z Blair Baker, dyrektorem AlliancePay oraz DasPayment. Fizyczne, „plastikowe” karty już w użyciu
 • DasPay – niezależny system płatniczy oparty o blockchain DasCoin i aplikacje mobilne, kolejna opcja na budowanie przychodu biernego. Jak? Więcej szczegółów na prezentacji.

Podsumowanie od Michael Mathias, CEO DasCoin Limited: „Jesteśmy na etapie motyla wychodzącego się z kokonu. Czego uczy nas ta sytuacjach? Że jesteśmy we właściwym miejscu, we właściwym czasie, z właściwymi ludźmi (zespołem) i szansą, która nie ma sobie równych. Teraz to już tylko kwestia zakończenia ostatniej część walki. Nadszedł czas, aby wyjść i latać!”Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbBrzeziny
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Zakup licencji Excelz

Od 10-go grudnia 2018

Źródło informacji

Wszystkie informacje o społeczności NetLeaders oraz o blockchain DasCoin i kryptowalucie DasCoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
Excelz
www.excelz.com
NetLeaders
www.netleaders.com
DasCoin
www.dascoin.com
DasWallet
www.daswallet.com
DasExplorer
www.dascoinexplorer.com
Biuro Prasowe DasCoin
www.dascoin.prowly.com


Zobacz: artykuły o DasCoin

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 TARGI WSZYSTKIEGO DOBREGO
Wrocław 2018-11-29,30 2018-12-01,02

plakat
Szczegóły www.noveaidea.com/wydarzenia.html

Cytat dnia

"Jeśli nieustępliwie poświęcisz się temu, co kochasz, Twój biznes będzie siłą, z którą trzeba będzie się liczyć."
Mike Michalowicz
Start-Up bez pieniędzy
Filozofia trzech listków papieru

logoDasExchange
2018-11-01 12:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20