Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Kto pyta nie błądzi: DasCoin + DasExchange

(aktualizacja 2019-05-21)
Poniższy artykuł ma znaczenie historyczne. Budowanie społeczności przez firmę NetLeaders zakończyło się 30-go listopada 2018. Od 14-go maja 2019 po podziale blockchain DasCoin, kryptowaluta DasCoin (DASC) została zastąpiona przez GreenPower (GRN):

Centrum operacyjnym nowych działań jest DasWallet
www.daswallet.com


Kto pyta nie błądzi: DasCoin + DasExchange

Giełda oparta o Blockchain – to nic innego jak centralizacja?

Można by powiedzieć, że każdy blockchain to centralizacja. Przy Bitcoinie też. Blockchain jest m.in. po to aby był wgląd w pełną historię operacji i żeby nikt nie mógł manipulować historycznymi wpisami ani ukrywać tego co robi a więc NetLeaders jako zarządzający też.

Decentralizowane są DasCoiny na WebWalletach, które są niezależne od „Centrali”.

Podobno do szczytu w Tokio „wybitych” DasCoinów było 316 000 000 > szt. jakie to ma realne przełożenie na giełdę?

Do szczytu w Tokio mogło być wybitych ok. 300 mln monet wg mnie może nawet trochę więcej. Na giełdę DasExchange wg mnie nie ma to żadnego wpływu na tą chwilę. Aby można było wykonać jakąkolwiek operację na giełdzie trzeba mieć Validator a ten mają na razie tylko osoby, które były w Tokio oraz ludzie, którym przywieźliśmy Validatory (ja przywiozłem 5). Ok. kilkuset sztuk na całym świeci i to nie wszystkie jeszcze skonfigurowane.

Kto będzie sprzedawać? Te osoby, które kupowały duże licencje a w nich DasCoiny po np. 0,05 EUR (rok temu). Ich cena 8 razy wyższa czyli 0,40 EUR jak najbardziej urządza jeśli mają potrzebę spieniężenia a i tak będą to robić w minimalnych ilościach bo po co więcej ??? Poza tym obowiązują limity dzienne sprzedaży DasCoinów zależne od posiadanej licencji.

Kto jeszcze sprzedaje? Ci co dalej nie wierzą, kupili prze pomyłkę (po pijaku) albo po prostu potrzebują w tej chwili gotówkę – samo życie.

Kto kupuje? Ja kupuję. Mam 40% z prowizji z polecania na koncie Reserve (w?) i jak tylko się pojawiają natychmiast kupuję, żeby kupić jak najtaniej.

Ja kupuję też licencje od partnerów w mojej strukturze, którym to się nie podoba (dalej nie myślą i nie widzą wizji NetLeaders) lub z jakichkolwiek przyczyn chcą sprzedać. Nie dostanę już licencji na tak dobrych warunkach jak to było kilka miesięcy temu. Nie potrzebuję nikogo na siłę w mojej strukturze.

316 000 000 DasCoinów * 0.33 euro daje ponad 100 000 000 euro – skąd się biorą środki na wypłaty ze sprzedaży DasCoinów?

Drogi Panie … to są wszystkie wybite DasCoiny a nie w obrocie na giełdzie.

2017-10-13 7:53 (archiwum)

Cena na DasExchange

W jaki sposób NetLeaders ma zabezpieczone środki na wypłatę euro ze sprzedaży DasCoinów?

Pieniądze biorą się z nowych wpłat za nowe licencje (oraz trading). To jest na razie jedyne źródła jak Pan już kiedyś zauważył. Wartość stricte rynkowa powstanie w 2018 r. Mam 40% z prowizji z poleconych i jak każdy zdrowo myślący Partner chcę jak najszybciej to zamienić na DasCoiny po jak najniższej cenie. Jest popyt a więc cena urosła już do 0,41 w? = 0,41 EUR przy wypłacie. To jest prawo popytu i podaży. NetLeaders nie ma tu już nic do gadania. Oni tylko sprzedali 30-go września 2017 r. JEDNEGO !!! DasCoina za 0,33 webEURO (w?) ustalając cenę początkową.

Start giełdy DasExchange Światowy Szczyt NetLeaders w Tokio 2017-09-30

Pracuje rynek, który na razie obejmuje bardzo małą ilość aktywnych na giełdzie Partnerów. I wszystko jest odnotowywane w blockchain, każda transakcja.

Kiedy teraz pod koniec października dotrą zamówione Validatory, wysyłka zaczyna się w poniedziałek 16-go, to będzie jeszcze większy popyt i cena pójdzie do góry bo nie będzie dużo chętnych aby sprzedawać w tak niskiej cenie. My czekamy na X EUR … za kilka lat.

Oglądałem Pana prezentację i w pewnym momencie rzuciło mi się w oczy że dziś zakup licencji poniżej 5000 Euro jest nieopłacalny i powoduje stratę u licencjobiorcy. Strata robi się jeszcze większa bo trzeba zakupić jeszcze Validator. Z najtańszej licencji za 100 Euro jesteśmy do tyłu jakieś 26 Euro (licząc po cenie nominalnej 0.33 euro ze startu giełdy). Doliczając koszt Validatora robi się to kompletnie nieopłacalne.

Ręce i nogi mi się ugięły czytając tą wypowiedź …

Jak ktoś nie widzi, NIE CHCE ZOBACZYĆ po co powstał Projekt NetLeaders, nie widzi jego wizji i tego że zacznie się ona realizować za kilka najbliższych lat, to dla niego żadna licencja nie wchodzi w grę. Dla tego kto to widzi, kupuje licencję np. Manager za 500 EUR ma aktualnie 1131 DasCoiny i będzie ich używać za kilka lat kiedy cena będzie X EUR a nie teraz. Jak nie korzysta z giełdy teraz to nie musi kupować Validatora. Kupi później za 60 EUR + wysyłka.

Jak komuś nie pasuje licencja Manager za 500 EUR to … idzie do pomocy społecznej po 500+ zdając się na „łaskę” państwa (z małej litery) i mając z automatu ZABITĄ jakąkolwiek kreatywność.

Miłego weekendu, czekam na dalsze ciekawe pytania, które wykorzystuje w mojej pracy w NetLeaders. Tak JA PRACUJĘ bo chcę i zarabiam w NetLeaders budując społeczność bo WIERZĘ w ten Projekt. A moje DasCoiny … to moja emerytura i wymarzony styl życie za kilka lat. Dlatego DZIAŁAM !!! czytaj ZAPIE … !!! Akceptuję ryzyko warte wygranej i wykorzystuję okazję jakiej nie miałem do tej pory. Ja uważam to za OKAZJĘ ŻYCIA.

NIE BYŁO DO TEJ PORY NA ŚWIECIE TAKIEGO PROJEKTU JAK NETLEADERS !!!
i porównywanie go z jakimkolwiek innym świadczy tylko o nieodrobieniu pracy domowej. U mnie to zabrało kilka miesięcy, w żadnej tradycyjnej szkole mi tyle nie zadawali 🙂

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt