Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Konwersja DasCoin GreenPower

Rok temu miało miejsce wydarzenie, które radykalnie zmieniło projekt kryptowaluty DasCoin, z którym byłem całym sercem od listopada 2016, któremu poświęciłem swój czas i w który zaangażowałem zwrotnie większość przychodów jakie z niego uzyskałem budując społeczność NetLeaders.

14-go maja 2019 roku nastąpiła „konwersja” z DasCoin na GreenPower. Używam słowa konwersja aby nie wchodzić w szczegóły techniczne, gdyż nie o to tutaj chodzi.

DLA MNIE TO BYŁ KONIEC PEWNEJ EPOKI.

Dołączyłem w pełni świadomie do DasCoina, kiedy zrozumiałem, że to ma być pierwsza kryptowaluta, którą będzie można bezpośrednio płacić w milionach punktów na świecie, czyli bez wcześniejszego wymieniania jej na giełdzie. Uwierzyłem i działałem kiedy nawet jeszcze nie był uruchomiony blockchain DasCoin (31 marca 2017 Zurych). Doceniono to. Jako jeden z nielicznych na świecie mogłem po dwóch latach przetestować osobiście płatności DasCoinem w ramach AlliancePay.

Do tej pory pamiętam to niesamowite uczucie, kiedy to online czy w punktach handlowych płaciłem za towary i usługi … DasCoinem i kiedy transakcja na blockchain była potwierdzana w ciągu 3 sekund. Bilety kolejowe, książki, codzienne zakupy, wypłata z bankomatu a nawet paliwo do samochodu za … DasCoiny. POTĘGA !!! To, że to będzie budować przyszłą wartość tej kryptowaluty to miała być tylko kwestia czasu.

I jak to w życiu, bo takie jest życie, nastąpiły wydarzenia, które zatrzymały to w co ja wierzyłem i nad czym pracowałem. Firmy tworzące DasEcosystem rozeszły się. Dlaczego? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o … pieniądze. W końcu to też był m.in. system płatniczy.

Potem wydarzenia toczyły się już zupełnie inaczej aż do dnia 14-go maja 2019, kiedy po DasCoin nie zostało już śladu. Ja byłem i jestem DasCoin, więc ZABOLAŁO !!! Digital Asset System odszedł.

I DLATEGO DLA MNIE TO BYŁ KONIEC PEWNEJ EPOKI.

Przestał istnieć DasCoin ale Michael Mathias jako jedyny z fundatorów nie poddał się. Budował i buduje nadal teraz już GreenEcosystem, który przejął i obsługuje aktywa z poprzedniego rozwiązania. Ta wola walki i nie poddawanie się podoba mi się. Tak trzymać.

Czy nowe projekty, nowe firmy, nowe idee zostaną zrealizowane? Tak, niektóre są już w toku, np. znakomity suplement na odporność Jivaka

http://blog.jacekpaciorek.pl/jivaka-sila-optymalnego-zdrowia/

czy współpraca z Kinesis, gdzie kryptowaluta jest powiązana z metalami szlachetnymi złotem i srebrem

https://kms.kinesis.money/signup?referrer=KM13453739

choć żadna z obecnych idei nie ma, dla mnie, takiego potencjału jaki potencjalnie miał system bezpośrednich płatności DasCoinem w skali całego świata.

Ważne, że nie zniknęło, że się nie zamknęło. Ważne, że DZIAŁA !!! Zmiany są nieodłączną częścią naszego życia. Trzeba iść dalej i szukać nowych rozwiązań.

Jest wiele składowych GreenEcosystem z tym, że centrum obsługi kryptowaluty GreenPower jest GokuMarket. Tu też są programy referencyjne i afiliacyjne dla chętnych. Możesz budować i zarabiać nawet bez wkładu własnego.

Nie obowiązują struktury budowane w NetLeaders, gdyż tam były inne zasady. W GokuMarket można mieć tylko jedno konto. Jeśli byłeś w NetLeaders i chcesz dalej współpracować z Twoją linią polecającą to poproś o link polecający do GokuMarket. Możesz też zarejestrować się w GokuMarket a potem wpisać kod osoby polecającej. Jeśli miałeś wcześniej WebWallet, DasWallet, Ledgeron to wykorzystaj opcję odzyskania hasła podając ten sam e-mail, który był używany w poprzednich portfelach, w takim przypadku Twoje GreenPower będą dostępne w tym portfelu GokuMarket.

Jeśli z takich czy innych względów chcesz współpracować ze mną to zapraszam:

http://jacekpaciorek.com/pp/pl/gm/

Lub po rejestracji konta w GokuMarket podasz kod:

4931476580

DZIAŁAMY !!! ZACZYNAMY NOWĄ EPOKĘ.

Jest dużo do zrobienia.

Pozdrawiam 😀

Jacek ‚Hodża’ Paciorek, nadal sercem DasCoin 😉

Zobacz artykuły o GreenPower

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt