Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Konto w Wioxi. Opłata miesięczna 50 USD

To będzie wpis w formie odpowiedzi na zapytania, które otrzymuję. Będzie i praktycznie i filozoficznie i … matematycznie.

Biznes to matematyka. KAŻDY BIZNES !!!

Opłata miesięczna 50 USD

Pytania, które otrzymuję:

  • Jak opłacić konto w Wioxi?
  • Na jaki adres przesłać wpłatę?
  • Czy mogę wykorzystać do tego „zarobione” w Wioxi środki?
  • Czy to ma sens?

Teraz jest inaczej niż było poprzednim razem, gdy do opłaty 50 USD można było wykorzystać Nasdacoiny (NSD), jeśli były one na naszym koncie. Teraz rozliczenia na platformie są w tokenie NIOX.

Niestety trzeba wpłacić Nasdacoiny z zewnątrz czyli np. z giełdy, w wysokości jaka jest podana przy logowaniu.

Nasdacoin możesz kupić np. na giełdzie CREX24 za Bitcoina.

https://crex24.com/?refid=wri5v0bq6jppnpazcya7

Mając NSD możesz je przesłać (Withdraw) na adres, który jest pokazywany w oknie logowania Wioxi po podaniu PIN-u do Twojego konta.

Jeśli nie czujesz się pewnie w takich operacjach to najlepiej byłoby zwrócić się do Sponsora, lub kogoś, kto jest wyżej a zna się na tym. Operacje można zrobić i na laptopie i na telefonie komórkowym.

Przykład:

555,55556 NSD opłata miesięczna, tyle ja płaciłem.

cena NSD w USD np. weźmy średnią z CoinMarketCap

https://coinmarketcap.com/currencies/nasdacoin/

0,0611 * 555,55556 = 33,95 USD

średnia cena Bitcoina też z CoinMarketCap:

8681 USD -> 0,004 BTC – tyle potrzeba BTC aby kupić wymaganą ilość NSD. Troszkę więcej bo jeszcze prowizje po drodze.

Czy warto to w ogóle zrobić?

Hmmm … Tak jeśli nasze kontrakty zarabiają na tą opłatę przy tych cenach które mamy. Zastosowany przelicznik przez właściciela(i) platformy Wioxi jest dla nas bardzo niekorzystny i tu zapala się

mocna czerwona lampka

Aby uzyskać 555,55556 NSD z „naliczeniowych” USD na platformie potrzeba:

555,55556 / 0,0073 = 76104 NIOX-ów czyli 761 „naliczonych” na platformie USD.

0,0073 to cena NIOX w NSD na giełdzie DOBI Trade:

https://www.dobitrade.com/trade?coin=niox_nsd

To jest cena, kiedy piszę ten wpis, w ciągu doby waha się ona nawet o 20% co i tak nie ma dla nasz dużego znaczenia (za to dla graczy na cenach TAK !!!).

Tak więc jeśli pokrywamy opłatę 50 USD (faktycznie ok. 40 USD, kiedy płaciłem) z „naliczonych” USD to kosztuje nas to rzędu 800 „naliczonych” USD.

20 razy więcej

Innymi słowy wg samych twórców i właścicieli Wioxi to co naliczają jest warte obecnie

20 razy mniej

Nie wiem tylko czy oni sobie zdają sprawę z tego, że ‚niektórzy’ liczą i myślą i WIEDZĄ jak niska jest wartość rynkowa przedsięwzięcia, które nie zrealizowało zakładanych celów (platforma gier, sklep z produktami za NIOX i/lub NSD, zakłady sportowe i inne rzeczy … KTÓRYCH NIE MA !!!

c.n.u. (co należało udowodnić) i sami właściciele tym posunięciem, opłatą niby 50 USD w NSD, to udowodnili i postawili kropkę nad ‚i’.

Jeśli kontrakty na koncie nie wypracowują miesięcznie zdecydowanie więcej niż 800 „naliczonych” USD (na chwilę tworzenia tego wpisu) to nie ma sensu dopłacać do tego interesu.

Przyjmijmy, że naliczenia dzienne są rzędu 0,70%. Biorę skromnie do oceny, gdyż bywały dni z nawet 0,95% ale tego nie należy uwzględniać do oceny. Odchylenie statystyczne. Owszem dodam do tego 0,1% czyli zakładam, że są kontrakty powyżej 1100 USD, kiedy jest ‚gwarantowane’ dzienne +0,1%. Czyli liczymy dziennie 0,8%.

30 dni * 0,8% = 24% miesięcznie.

Czyli 24% od jakiej kwoty kontraktu da 800 „naliczonych” USD?

800 / 0,24 = 3333 USD -> 3400 USD pracującego kapitału zarobi na … opłatę miesięczną.

Kolejny dowód na to jak sami właściciele wycenili wartość stworzonego przez siebie projektu. Kto nie ma wg mnie co najmniej dwa razy większych kontraktów to … na tą chwilę spokojnie czeka na rozwój wypadków i nie ładuje żadnych dodatkowych pieniędzy w to „przedsięwzięcie”. Kontrakty i tak cały czas naliczają w tle.

Ciekawostka

Natomiast jako ciekawostka, też dla tych, którzy umieją liczyć, ten kto zaryzykuje i wejdzie z „dużym” kapitałem, wielokrotnością tych 3400 „naliczeniowych” USD, wpłacając realnie 1/20 tej wartości czyli 170 USD, zarobi na opłatę i będzie zarabiać pod warunkiem, że … wartość systemu nie będzie się dalej zmniejszać a to … czas pokaże. Na tą chwilę nie ma uruchomionych usług, nie ma wartości projektu bo nie ma zapotrzebowania na kryptowalutę NSD i token NIOX.

To kto teraz zarabia?

Gracze, traderzy, spekulanci, którzy umieją wykorzystać wahania cenowe, które dochodzą do 20% w ciągu doby. Max 5% grających tak wygrywa reszta przegrywa. Trading nie wnosi żadnej dodatkowej wartości na rynek.

I zarabiają oczywiście Ci, którzy mają duże kontrakty, choć jeśli uruchomione wiele miesięcy wcześniej to nie wypłacają oczekiwanych zysków.

Wszystko powyższe obowiązuje na dzień tego wpisu (2019-11-17) a tak naprawdę to nawet powinno się podać i godzinę 23:00, gdyż dobę temu cyfry byłyby inne i różniłyby się o 20%. Co będzie za kolejne 24 godziny …

Biznes to matematyka. KAŻDY BIZNES !!!

Proszę liczyć i podejmować dalsze decyzje. Decyzje podejmuje się w danym momencie na podstawie NIEPEŁNYCH danych, do których ma się dostęp w danym momencie. I tak jest też w życiu …

Ważna podpowiedź

Jeśli masz na koncie w Wioxi chociażby ok. 800 „naliczeniowych” USD i chcesz dokonać opłaty miesięcznej aby mieć dostęp do konta to można zapytać sponsora lub znajomego czy ma pożyczyć na 1 dzień wymaganą ilość NSD. Podajemy mu adres portfela NSD, który zobaczymy po podaniu PIN, on przelewa nam NSD na ten adres i konto jest odblokowane.

Konwertujemy „naliczone” USD na NIOX, przesyłamy je na giełdę DOBI Trade, kupujemy tam pożyczoną ilość NSD + 5 NSD na opłatę transakcyjną i przesyłamy na adres NSD osoby, która pożyczyła nam NSD.

Po odpowiednim kursie możemy to też zrobić z NIOX, jeśli pożyczka jest w NIOX-ach i ma być zwrócona w NIOX-ach. Jeśli mamy wiele kont i na każdym z nich są wystarczające środki, i chcemy mieć do nich dostęp to wystarczy odblokować pierwsze konto a następnie przelać NIOX na giełdę DOBI Trade, kupić potrzebną ilość NSD i przelać na adresy NSD pozostałych kont, odblokowując je w ten sposób.

James spalił na panewce

I takim to obrazem założenie Jamesa (wzrost ceny NSD) pali na panewce, bo do systemu nie wpływają zewnętrzne środki w postaci kupionych NSD. Bo nie stąd się bierze wartość tego systemu i innych podobnych też.

99%

99% a może i 99,9% projektów kryptowalutowych zjechało w dół, gdyż nie zrealizowało swoich założeń, nie wprowadziły wartości na rynek oraz nie spowodowały realnego zapotrzebowania na daną kryptowalutę lub token.

Przykazanie kontroli

Platforma Wioxi i wiele innych podobnych projektów, naruszają przykazanie kontroli opisane w Fastlane Milionera Złam kod bogactwa, MJ DeMarco. Jest to tylko jedno z przykazań i jego niespełnienie nie wyklucza sukcesu, natomiast warto to przeanalizować przy każdym biznesie.

Powyższe przykazania jak też Prawo Skutecznego Oddziaływania omawiam szczegółowo na kursie KryptoFastlane:

http://KryptoFastlane.pl/

jak i na zajęciach Akademii ADVN:

Na koniec

Ale tylko dla tych którzy nie boją się pracy i mają chęć podziałać tam, gdzie jest technologia blockchain i kryptowaluta, która nie jest i nie będzie na giełdach a najważniejszy jest już istniejący twardy obrót na towarach i usługach w miejscowej walucie:

http://ADVN.info/

Wydarzenia logo


Nowe wydarzenia wkrótce


?>

Nowości logo

Premia rezydualna 1%

2019-11-24

10 poziomów wgłąb

nowe warunki dla premii binarnej

Rejestracja w Wioxi

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy kontrakty podziału zysku i/lub biznes (program partnerski) w Wioxi są dla Ciebie oraz jakie to może Tobie przynieść korzyści, jak zacząć i jak działać.

Zastrzeżenie

Każda inwestycja oraz biznes wiążą się z ryzykiem strat. Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!! PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: w Wioxi ryzyko topnieje do zera w ciągu ok. 4 miesięcy, pod warunkiem, że wypłacisz kapitał.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe oparte o kontrakty podziału zysku w Wioxi.

Link do rejestracji w Wioxi

Źródła informacji

Wszystkie informacje o przedsięwzięciu Wioxi oraz o blockchain i kryptowalucie Nasdacoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
Wioxi
https://wioxi.com/
Biznes plan wkrótce


Zobacz: artykuły o Wioxi

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
Paulo Coelho
Alchemik

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt