Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

DZIAŁANIE a rezultaty. Brian Semkiw z Carta Worldwide

(aktualizacja 2019-05-21)
Poniższy artykuł ma znaczenie historyczne. Budowanie społeczności przez firmę NetLeaders zakończyło się 30-go listopada 2018. Od 14-go maja 2019 po podziale blockchain DasCoin, kryptowaluta DasCoin (DASC) została zastąpiona przez GreenPower (GRN):

Centrum operacyjnym nowych działań jest DasWallet
www.daswallet.com


Życzę Tobie CUD-u … i żebyśmy się dobrze rozumieli:

Czas

Unieść

Dupę

Moją zabrałem (uniosłem) do Gdańska na kolejne spotkanie DasCoin z, jak się okazało, wspaniałymi i zaangażowanymi w to co robią ludźmi, którzy znaleźli mnie przez Internet i zaprosili do Gdańska. Pozdrawiam serdecznie Krzysztofa i Marcina.

A znaleźli mnie przez Internet czyli po tym jak zbudowałem markę w Internecie. I tu paradoks … przy tych działaniach w dużej mierze musiałem moje 4 litery zamiast unosić to posadzić na krześle przed komputerem obrabiając filmy, robiąc wpisy w mediach społecznościowych, na blogu, listach adresowych, przygotowując prezentacje, webinary, materiały dla moich partnerów itp czy nawet prowadząc prezentacje jeden na jeden albo jadąc samochodem czy w pociągu 😉

Ale nie ma konfliktu gdyż we wszystkim było najważniejsze:

DZIAŁANIE !!!

I nie ma znaczenia czy działasz online czy tradycyjnie. Rezultaty biorą się z DZIAŁANIA !!!
Mam to napisane nad ekranem komputera: DZIAŁAJ !!! Patrze na to codziennie, z tym, że od patrzenia nic się nie zmienia więc ja … już wiesz co robię 🙂

A Ty ile się jeszcze będziesz zastanawiać, biadolić, opier…, oglądać na ekspertów od siedmiu boleści i przyjmować za prawdę to co inni Ci przedstawili jako „zasłyszane” z dobrze poinformowanego i nigdzie nie dostępnego źródła …

Czas

Unieść

Dupę

i wziąć życie we własne ręce poprzez DZIAŁANIE !!!

Najprawdopodobniej nie szybko będzie taka okazja jaką niesie ze sobą projekt NetLeaders, wprowadzający kryptowalutę DasCoin do płatności na całym świecie w 60 milionach terminali płatności mobilnych, takich samych, które obsługują m.in. karty Visa i MasterCard. Zresztą aplikację DasPay do tych płatności podłącza ta sama firma czyli Carta Worldwide, która podłączała do tego systemu Visę i MasterCard a oprócz tego m.in. Vodafone, PayPal i ostatnio … Ubera.

Partnerzy Carta Worldwide

https://cartaworldwide.com/

Brian Semkiw, Założyciel i Dyrektor Generalny Carta Worldwide

Założyciel i Dyrektor Generalny (CEO) Carta Worldwide, Brian Semkiw został przedsiębiorcą roku 1996 wg rankingu „Profit Magazine” a firma Rand Engineering, współtworzona i zarządzana przez niego została sprzedana w 2007 r. po tym jak osiągnęła przychody, bagatela, 500 mln USD.

Czy tacy ludzi i takie osiągnięcia są dla Ciebie wiarygodni? Czy to, że harmonogram wdrażania aplikacji DasPay przedstawiał osobiście Brian Semkiw, na Konferencji NetLeaders w Zurychu 31-go marca 2017 r., ma dla Ciebie znaczenie? Czy to, że osobiście potwierdził, byłem przy tym, że jest podpisana umowa pomiędzy NetLeaders a Carta Worldwide, to są słowa bez znaczenia w ustach takiego człowieka?

Semkiw Brian, Carta Worldwide. Konferencja NetLeaders Zurych 2017-03-31 DasPay.

To na co jeszcze czekasz? Aż Ci zwiną sprzed nosa okazję inni? A to się dzieje codziennie i coraz więcej Twoich znajomych już wie o temacie … nie od Ciebie. Mało tego oni wchodzą w ten temat ale z pominięciem Ciebie.

DZIAŁAJ !!!

Jak jeszcze nie jesteś w Projekcie NetLeaders to dzwoń NATYCHMIAST do osoby, od której dostałeś wiadomość o DasCoin i NetLeaders i kup najlepszą dla Ciebie licencję jeszcze przed wzrostem współczynnika frequency lock, aby mieć zagwarantowanych jak najwięcej DasCoinów.

DZIAŁAJ !!! Dodatkowe DasCoiny otrzymasz jako wynagrodzenie z rozbudowy społeczności NetLeaders, czyli przyszłych użytkowników kryptowaluty DasCoin i blockchain NetLeaders.

Trzyma kciuki za Twoje DZIAŁANIE !!!

PS Taaaaaaak, jest 0:30, wstałem wczoraj o 4:30, droga, spotkania (liczba mnoga), droga a ja jeszcze DZIAŁAM !!! To już chyba … g…, bm…, … tak tak to p… czyli PASJA !!! i życie pełnią życia 🙂

Jacek 'Hodża' Paciorek

One Response to “DZIAŁANIE a rezultaty. Brian Semkiw z Carta Worldwide”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
http://kryptofastlane.pl/Prezentacja otwarta AD:vantage
Warszawa

2019-07-23 wtorek 18:00

prezentacja

 

 

Nowości logo

Bezpośrednie polecanie

od 2019-07-17

  • poziom 1 - 5%
  • poziom 2 - 1%
  • poziom 3 - 1%
  • poziom 4 - 1%
  • poziom 5 - 1%

 

Cytat dnia

"Dokonanie wyboru zajmuje chwilę. Konsekwencje będą trwać przez całe życie."
MJ DeMarco
Fastlane Milionera
złam kod bogactwa

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt