Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

DZIAŁANIE a rezultaty. Brian Semkiw z Carta Worldwide

Życzę Tobie CUD-u … i żebyśmy się dobrze rozumieli:

Czas

Unieść

Dupę

Moją zabrałem (uniosłem) do Gdańska na kolejne spotkanie DasCoin z, jak się okazało, wspaniałymi i zaangażowanymi w to co robią ludźmi, którzy znaleźli mnie przez Internet i zaprosili do Gdańska. Pozdrawiam serdecznie Krzysztofa i Marcina.

A znaleźli mnie przez Internet czyli po tym jak zbudowałem markę w Internecie. I tu paradoks … przy tych działaniach w dużej mierze musiałem moje 4 litery zamiast unosić to posadzić na krześle przed komputerem obrabiając filmy, robiąc wpisy w mediach społecznościowych, na blogu, listach adresowych, przygotowując prezentacje, webinary, materiały dla moich partnerów itp czy nawet prowadząc prezentacje jeden na jeden albo jadąc samochodem czy w pociągu 😉

Ale nie ma konfliktu gdyż we wszystkim było najważniejsze:

DZIAŁANIE !!!

I nie ma znaczenia czy działasz online czy tradycyjnie. Rezultaty biorą się z DZIAŁANIA !!!
Mam to napisane nad ekranem komputera: DZIAŁAJ !!! Patrze na to codziennie, z tym, że od patrzenia nic się nie zmienia więc ja … już wiesz co robię 🙂

A Ty ile się jeszcze będziesz zastanawiać, biadolić, opier…, oglądać na ekspertów od siedmiu boleści i przyjmować za prawdę to co inni Ci przedstawili jako „zasłyszane” z dobrze poinformowanego i nigdzie nie dostępnego źródła …

Czas

Unieść

Dupę

i wziąć życie we własne ręce poprzez DZIAŁANIE !!!

Najprawdopodobniej nie szybko będzie taka okazja jaką niesie ze sobą projekt NetLeaders, wprowadzający kryptowalutę DasCoin do płatności na całym świecie w 60 milionach terminali płatności mobilnych, takich samych, które obsługują m.in. karty Visa i MasterCard. Zresztą aplikację DasPay do tych płatności podłącza ta sama firma czyli Carta Worldwide, która podłączała do tego systemu Visę i MasterCard a oprócz tego m.in. Vodafone, PayPal i ostatnio … Ubera.

Partnerzy Carta Worldwide

https://cartaworldwide.com/

Brian Semkiw, Założyciel i Dyrektor Generalny Carta Worldwide

Założyciel i Dyrektor Generalny (CEO) Carta Worldwide, Brian Semkiw został przedsiębiorcą roku 1996 wg rankingu „Profit Magazine” a firma Rand Engineering, współtworzona i zarządzana przez niego została sprzedana w 2007 r. po tym jak osiągnęła przychody, bagatela, 500 mln USD.

Czy tacy ludzi i takie osiągnięcia są dla Ciebie wiarygodni? Czy to, że harmonogram wdrażania aplikacji DasPay przedstawiał osobiście Brian Semkiw, na Konferencji NetLeaders w Zurychu 31-go marca 2017 r., ma dla Ciebie znaczenie? Czy to, że osobiście potwierdził, byłem przy tym, że jest podpisana umowa pomiędzy NetLeaders a Carta Worldwide, to są słowa bez znaczenia w ustach takiego człowieka?

Semkiw Brian, Carta Worldwide. Konferencja NetLeaders Zurych 2017-03-31 DasPay.

To na co jeszcze czekasz? Aż Ci zwiną sprzed nosa okazję inni? A to się dzieje codziennie i coraz więcej Twoich znajomych już wie o temacie … nie od Ciebie. Mało tego oni wchodzą w ten temat ale z pominięciem Ciebie.

DZIAŁAJ !!!

Jak jeszcze nie jesteś w Projekcie NetLeaders to dzwoń NATYCHMIAST do osoby, od której dostałeś wiadomość o DasCoin i NetLeaders i kup najlepszą dla Ciebie licencję jeszcze przed wzrostem współczynnika frequency lock, aby mieć zagwarantowanych jak najwięcej DasCoinów.

DZIAŁAJ !!! Dodatkowe DasCoiny otrzymasz jako wynagrodzenie z rozbudowy społeczności NetLeaders, czyli przyszłych użytkowników kryptowaluty DasCoin i blockchain NetLeaders.

Trzyma kciuki za Twoje DZIAŁANIE !!!

PS Taaaaaaak, jest 0:30, wstałem wczoraj o 4:30, droga, spotkania (liczba mnoga), droga a ja jeszcze DZIAŁAM !!! To już chyba … g…, bm…, … tak tak to p… czyli PASJA !!! i życie pełnią życia 🙂

Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności NetLeaders przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbBrzeziny
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Zakup licencji NetLeaders

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy ten biznes jest dla Ciebie, jakie może Tobie przynieść korzyści, jak go zacząć i poprowadzić.

Zastrzeżenie

Każdy biznes lub inwestycja wiążą się z ryzykiem strat.
Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: Projekt NetLeaders jest biznesem. W licencji kupujesz cykle, które w przyszłości zamienisz na usługi oparte o blockchain DasCoin.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe Digital Asset System związane z projektem NetLeaders.
https://netleaders.com/

Źródło informacji

Wszystkie informacje o społeczności NetLeaders oraz o blockchain DasCoin i kryptowalucie DasCoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
NetLeaders
www.netleaders.com
DasCoin
www.dascoin.com
DasWallet
www.daswallet.com
DasExplorer
www.dascoinexplorer.com


Zobacz: artykuły o DasCoin

Jacek 'Hodża' Paciorek

One Response to “DZIAŁANIE a rezultaty. Brian Semkiw z Carta Worldwide”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Liderzy zarabiają znacznie więcej niż ich zwolennicy."
T. Harv Eker
Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie!

logoDasExchange
2018-09-06 20:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

ZASADA BOGACTWA

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20