Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Dyrektor Projektu MM Biznes

To już prawie rok pracy w Projekcie MM Biznes. Kilkadziesiąt firm, które zostały założone w wyniku mojego zaangażowania. Czy było ono duże? Tak! I zostało to docenione. Właśnie odebrałem dyplom

Dyrektora w Projekcie MM Biznes

Michał Dróżdż, twórca i właściciel Projektu MM Biznes, wręczył mi dyplom osobiście wraz z gratulacjami na kolejnym szkoleniu INTRO. Był też szampan dla wszystkich obecnych.

certyfikat-Dyrektor-MM-Biznes-Jacek-Paciorek-little

Rok pracy to też czas na podsumowania. To nie jest łatwy projekt. Dużo ludzi wciąż się waha, gdyż wychowanie w dawnym socjalistycznym społeczeństwie oraz układ urzędniczy w obecnej Polsce nauczył wielu przedsiębiorców … strachu. Zamiast zajmować się biznesem i przynosić korzyści przede wszystkim dla społeczeństwa jak również gospodarki, w tym podatkowe, przedsiębiorcy zajmują się papierologią oraz błądzeniem w gąszczu niejednoznacznych przepisów i różnorodnych interpretacji odnośnie tego samego tematu.

Cały czas rośnie grupa osób, które skutecznie funkcjonują w gospodarce europejskiej i światowej jako podmioty gospodarcze zarejestrowane poza Polską. Okazuje się, że można i jest to zgodne z prawem a rejestracja poza granicami Polski wcale nie oznacza zaprzestania świadczenia usług dla obywateli naszego kraju.

Jak w każdym przedsięwzięciu są wzloty i upadki. Są nowi klienci, są klienci którzy kończą współpracę z nami jak również są klienci, którzy przechodzą do nas od konkurencji. Również zmiany w samej Unii Europejskiej a przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, gdzie rejestrujemy spółki LTD, cały czas dopingują nas do trzymania ręki na pulsie.

Rozwiązania proponowane przez MM Biznes nie są dla wszystkich i nie we wszystkich przypadkach zadziałają. Od tego są konsultacje i spotkania z klientami aby po zapoznaniu się z ich modelem biznesowy stwierdzić czy rozwiązania zagraniczne mają dla nich sens.

W modelu obsługi biznesowej MM Biznes każdy klient ma opiekuna przez cały czas trwania współpracy. To właśnie opiekun przekazuje najnowsze wiadomości o nowościach w sprawie spółek zagranicznych oraz odpowiada na zapytania klientów.

Podsumowując ten rok mogę powiedzieć, że jestem zadowolony i usatysfakcjonowany wynikami. Jest coraz więcej kontaktów, poleceń, pomysłów nowych rozwiązań dla przedsiębiorców. Cały czas idziemy do przodu i mimo stosunkowo krótkiego czasu działania, oceniam potencjał rozwojowy Projektu MM Biznes na OGROMNY.


Zapisz się na darmowy biuletyn!


Zgadzam się z Polityką Prywatności

Zobacz:

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt