Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Dyrektor Projektu MM Biznes

To już prawie rok pracy w Projekcie MM Biznes. Kilkadziesiąt firm, które zostały założone w wyniku mojego zaangażowania. Czy było ono duże? Tak! I zostało to docenione. Właśnie odebrałem dyplom

Dyrektora w Projekcie MM Biznes

Michał Dróżdż, twórca i właściciel Projektu MM Biznes, wręczył mi dyplom osobiście wraz z gratulacjami na kolejnym szkoleniu INTRO. Był też szampan dla wszystkich obecnych.

certyfikat-Dyrektor-MM-Biznes-Jacek-Paciorek-little

Rok pracy to też czas na podsumowania. To nie jest łatwy projekt. Dużo ludzi wciąż się waha, gdyż wychowanie w dawnym socjalistycznym społeczeństwie oraz układ urzędniczy w obecnej Polsce nauczył wielu przedsiębiorców … strachu. Zamiast zajmować się biznesem i przynosić korzyści przede wszystkim dla społeczeństwa jak również gospodarki, w tym podatkowe, przedsiębiorcy zajmują się papierologią oraz błądzeniem w gąszczu niejednoznacznych przepisów i różnorodnych interpretacji odnośnie tego samego tematu.

Cały czas rośnie grupa osób, które skutecznie funkcjonują w gospodarce europejskiej i światowej jako podmioty gospodarcze zarejestrowane poza Polską. Okazuje się, że można i jest to zgodne z prawem a rejestracja poza granicami Polski wcale nie oznacza zaprzestania świadczenia usług dla obywateli naszego kraju.

Jak w każdym przedsięwzięciu są wzloty i upadki. Są nowi klienci, są klienci którzy kończą współpracę z nami jak również są klienci, którzy przechodzą do nas od konkurencji. Również zmiany w samej Unii Europejskiej a przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, gdzie rejestrujemy spółki LTD, cały czas dopingują nas do trzymania ręki na pulsie.

Rozwiązania proponowane przez MM Biznes nie są dla wszystkich i nie we wszystkich przypadkach zadziałają. Od tego są konsultacje i spotkania z klientami aby po zapoznaniu się z ich modelem biznesowy stwierdzić czy rozwiązania zagraniczne mają dla nich sens.

W modelu obsługi biznesowej MM Biznes każdy klient ma opiekuna przez cały czas trwania współpracy. To właśnie opiekun przekazuje najnowsze wiadomości o nowościach w sprawie spółek zagranicznych oraz odpowiada na zapytania klientów.

Podsumowując ten rok mogę powiedzieć, że jestem zadowolony i usatysfakcjonowany wynikami. Jest coraz więcej kontaktów, poleceń, pomysłów nowych rozwiązań dla przedsiębiorców. Cały czas idziemy do przodu i mimo stosunkowo krótkiego czasu działania, oceniam potencjał rozwojowy Projektu MM Biznes na OGROMNY.


Zapisz się na darmowy biuletyn!


Zgadzam się z Polityką Prywatności

Zobacz:

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Liderzy zarabiają znacznie więcej niż ich zwolennicy."
T. Harv Eker
Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie!

logoDasExchange
2018-09-06 20:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

ZASADA BOGACTWA

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20