Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

DuoLife prowizja pasywna 125 PLN

Biznes wg Jurka

Kiedy pracujemy nad budową ‚naszej’ struktury w DuoLife zakładamy, że każdy kto dołączy do naszego zespołu będzie mieć min. ok. 125 PLN prowizji ze struktury pasywnej co miesiąc. To jest kwota niezależna od tego czy wprowadzisz kogokolwiek do DuoLife jako swojego bezpośredniego poleconego. Nawet w takim przypadku liczy Ci się prowizja ze struktury pasywnej, którą zawsze budujemy w naszym zespole.

Zasada nr 1

W strukturze pasywnej masz do dyspozycji trzy linie ale my budujemy najpierw jedną linię pasywną, czyli ktokolwiek na górze (upline) wprowadza nową osobę to ma obowiązek co najmniej dwie swoje osoby umieścić w głównym nurcie, czyli linii, którą budują wszyscy. Dzięki temu nawet te osoby, które nie będą mieć jeszcze bezpośrednich poleconych zobaczą min. 5 osób pod sobą w strukturze pasywnej.

Prowizje ze struktury pasywnej

Tutaj prowizje liczą się z pięciu poziomów bezpośrednio pod Tobą z trzech linii, które możesz budować. Ale uwaga: Na początku budujemy tylko jedną! a co za tym idzie masz zawsze zapewnione zapełnienie tych pięciu poziomów w jednej linii. Przy pakietach biznesowych za 500 pkt jest to:

 1. poziom – 5% -> 25 PLN
 2. poziom – 5% -> 25 PLN
 3. poziom – 5% -> 25 PLN
 4. poziom – 5% -> 25 PLN
 5. poziom – 5% -> 25 PLN

Razem: 125 PLN do odbioru, czyli w następnym okresie rozliczeniowym płacisz o ok. 125 PLN mnie za Twój pakiet biznesowy: np. 500 – 125 = 375 PLN

Osiągamy przez to, że wszyscy, jeszcze raz WSZYSCY!, mają zapewnioną miesięczną prowizję i mogą wykupywać aktywność w następnych okresach rozliczeniowych za niższą cenę.

To jest bardzo ważne gdyż:

 • brak jakiejkolwiek prowizji z biznesu powoduje, że nowi partnerzy nie wykupują aktywności i stopniowo wypadają ze struktury;
 • produkty DuoLife (suplementy) są niezbędne każdemu w dzisiejszych czasach kiedy mamy bardzo wyjałowioną i nie pełno cenną żywność. Brak suplementacji może poważnie odbić się na zdrowiu Twoich partnerów i ich bliskich.

Przykład budowania struktury

Struktura kariery to wszystkie osoby zarejestrowane z Twojego linku partnerskiego (jesteś rekomendującym) lub zarejestrowane przez Twoich upline’ów i umieszczone w Twojej strukturze kariery (możesz być sponsorem).

Struktura pasywna to druga niezależna struktura, którą możesz budować Ty, Twoi poleceni oraz Twoi upline’i (poleceni przez nich partnerzy) – czyli mogą się tam pojawić osoby, których zupełnie nie znasz a będziesz mieć pasywną prowizję z pięciu poziomów pod Tobą.

jurek-duolife-prowizja-pasywna-125-plnNa powyższym schemacie kolejność alfabetyczna imion odpowiada kolejności dołączania do DuoLife. Ty dołączyłeś do DuoLife pod Frankiem. Nad nim jest już wiele innych osób (Adam, Bartek, Celina, Darek, Ela i inni), które promują zdrowy tryb życia, zdrowe finanse oraz rozwój osobisty (zobacz SoftMarketing DuoLife).

Jesteś bezpośrednim poleconym Franka w jego strukturze kariery, rejestrowałeś się na jego zaproszenie (z jego linku partnerskiego). Franek jest Twoim rekomendującym i ma 72 godziny aby umieścić Ciebie w strukturze aktywnej i pasywnej po tym jak opłacisz Twój pakiet biznesowy. Zgodnie z zasadą nr 1 umieszcza Ciebie na końcu głównego nurtu struktury pasywnej. Zauważ, że w tej strukturze nie jesteś bezpośrednio pod Frankiem, najprawdopodobniej Franek może być dużo wyżej, gdyż osoba go polecające wpisała go do struktury pasywnej dużo wcześniej, a zanim Franek polecił Ciebie mogło już wiele innych osób być wpisanych w główny nurt pasywny pod nim.

Bartek poleca Gutka. Obu możesz w ogóle nie znać i nigdy nie widzieć na oczy. Bartek widzi, że w głównym nurcie na końcu jesteś Ty a więc umieszcza Gutka w strukturze pasywnej pod Tobą.

nowy-w-strukturze-pasywnej Z poziomu Gutka masz już 5% czyli 25 PLN. Nie ma ich Bartek ale tak naprawdę to on to już dostał wcześniej od innych. Na tym polega ten jeden z mechanizmów wzajemnego wsparcia i pomocy, które stosujemy w naszej strukturze.

Darek wprowadza Hanię i sytuacja przebiega analogicznie. Hania ląduję pod Gutkiem w strukturze pasywnej. Z poziomu Hani masz 5% czyli 25 PLN.

Ela wprowadza Izę analogicznie. Iza ląduję po Hanią w strukturze pasywnej. Z poziomu Izy masz 5% czyli 25 PLN.

Gutek zaprasza Jarka, który zostaje umieszczony pod Izą w strukturze pasywnej. Z poziomu Jarka masz 5% czyli 25 PLN.

Adam pomaga Kamilowi skorzystać z możliwości jakie daje DuoLife i umieszcza go w strukturze pasywnej pod Jarkiem. Z poziomu Kamila masz 5% czyli 25 PLN.

Uwaga: nie wprowadziłeś jeszcze nikogo bezpośrednio a już masz 125 PLN do wykorzystania w następnym okresie rozliczeniowym (po 29-tym danego miesiąca).

Jarek (wysoooooko na górze) wprowadza Lidię i analogicznie umieszcza ją pod Kamilem w strukturze pasywnej. Z Lidii już nie masz prowizji ale zauważ, że Lidia to piąta osoba w strukturze pasywnej dla Gutka, czyli teraz i Gutek ma 125 PLN.

Zasada nr 2

Twój polecający Franek zaprosił do DuoLife Marka i … umieścił go w strukturze kariery pod Tobą (zobacz nowy Plan Kompensacyjny DuoLife 2015), ma na to 72h.  Ty stajesz się dla Marka sponsorem. To jest druga zasada naszego zespołu (link wkrótce). Wspieramy budowanie jednej linii w strukturze kariery naszego bezpośredniego poleconego. Z rejestracji Marka, Franek ma jednorazową prowizję 100 PLN a Ty rozbudowaną strukturę kariery. Zgodnie z zasadą 1 Franek umieszcza Marka na końcu struktury pasywnej pod Lidią, ma na to 72h. Umieśćcie swoich poleconych jak najszybciej aby mieli pełne możliwości w DuoLife i mogli rekomendować następne osoby.

Zaczynasz działać

Powyższe daje Tobie (i nie tylko Tobie) mocno do myślenia. Jeśli się weźmiesz do roboty (bez polecania, czytaj dawania innym takich samych możliwości jakie Ty masz, nawet w naszym systemie nie osiągniesz niezależności finansowej) to będą jeszcze większe rezultaty. Tak jest. Wprowadzasz Olę. To jest Twoja autentyczna bezpośrednia polecona i umieszczasz ją w Twojej strukturze kariery. Z niej masz jednorazową prowizję 100 PLN. Umieszczasz ją oczywiście także na końcu głównego nurtu w strukturze pasywnej czyli pod … Nadią, którą w między czasie zdążyła dopisać do struktury pasywnej Hania.

Zauważ, że Ty, Gutek, Hania, Iza i Jarek już macie zapełnione po pięć rzędów pod sobą a więc prowizję pasywną 125 PLN, Kamil 100 PLN, Lidia 75 PLN, Marek 50 PLN a Nadia 25 PLN. Kamil, Lidia, Marek, Nadia i Ola wkrótce też będą mieć po 125 PLN prowizji pasywnej, gdyż na to pracują wszyscy w naszej strukturze, którzy trzymają się zasad biznesu wg Jurka.

Następny etap i następne pieniądze to awanse na Lidera Grupy (link wkrótce) a następnie na Lidera Zespołu (link wkrótce), gdzie zaczynają się dodatkowe prowizje (6%) ze struktury kariery.

I cały czas korzystasz ze znakomitych, z wyrafinowaną formułą synergicznego działania, zdrowych produktów DuoLife. Jeśli chodzi o produktu Medical Formula to ja zaczynałem od BorelissPro?.

 

Webinary DuoLife

DuoLife Medical Formula

Biuletyn DuoLife

webinar-duolife duolife-medical-formula-110x110-kategoria-zdrowie

Zgadzam się z Polityką Prywatności

poniedziałek 20:50 http://webinar.duolife.eu/ opis na blogu
sklep DuoLife

Zajmuję się projektami sieciowymi z dwóch różnych punktów widzenia. Zobacz artykuł Marketing sieciowy a przedsiębiorczość

Życzę Tobie, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy…


Zobacz artykuły związane z DuoLife

Jacek 'Hodża' Paciorek

4 komentarze to “DuoLife prowizja pasywna 125 PLN”

 • Renn pisze:

  Witam jak mamy zrobić koleżanka mnie zaprosiła ja się zarejestrowalam. I teraz chciała bym zapraszać inne osoby? Jak to zrobić bo podobno nie jestem dodane do struktury. Ktoś pomoże co mamy zrobić ja lub koleżanka?

  • Hej Renato, myślę że już możesz działać, gdyż jeśli Twoje Sponsorka nie ustawi Ciebie w strukturze to po 72 godzinach system sam to zrobi. I już jesteś aktywna i możesz działać.
   Konsultuj ze swoją Sponsorką dalsze kroki. Jeśli obie nie wszystko jeszcze wiecie, to poproście o wsparcie wyżej w Waszej strukturze.
   Powodzenia 🙂

 • 2015-08-30, godz. 2:35. Comiesięczny SMS z DuoLife:
  „Witaj, właśnie Twój wirtualny portfel został zasilony należną prowizją za dany okres rozliczeniowy.
  Aby każdy dzień był wyjątkowy ?
  Pozdrawiamy, Zespół DuoLife”
  wirtualny-portfel-duolife-2015-08-30

 • Treść komunikatu jaki dostajesz przez SMS za każdym razem kiedy pojawia się nowy Klubowicz w Twojej strukturze pasywnej:
  „Gratulujemy! Właśnie został pozyskany nowy Klubowicz do Twojej struktury pasywnej. Aby każdy dzień był wyjątkowy …
  Pozdrawiamy, Zespół DuoLife”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 Webinar produktowy NoveaIDEA
Siła JODu

2019-01-30 środa 18:00

webinar

Link do webinaru https://noveaidea.com/webinar-zaproszenie/zaproszenie.phpWebinar - Program Wsparcia Marketingowego Nasdacoin
2019-02-14 czwartek 20:00

plakat

https://go.myownconference.pl/Jf38822v0t5Łódź - Program Wsparcia Marketingowego Nasdacoin
2019-02-19 wtorek 17:30

plakat

 

Cytat dnia

"Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób."
Earl Nightingale

logoDasExchange
2018-11-01 12:28

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Biuletyn DuoLifeZgadzam się z
Polityką Prywatności

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20