Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

DasPay 2019

(aktualizacja 2019-05-21)
Poniższy artykuł ma znaczenie historyczne. Budowanie społeczności przez firmę NetLeaders zakończyło się 30-go listopada 2018. Od 14-go maja 2019 po podziale blockchain DasCoin, kryptowaluta DasCoin (DASC) została zastąpiona przez GreenPower (GRN):

Centrum operacyjnym nowych działań jest DasWallet
www.daswallet.com


Płatności bezpośrednio DasCoinem są już we wstępnej fazie testów. Po testach będą dostępne dla wszystkich obecnych posiadaczy licencji NetLeaders z poziomu DasWallet.

W 2019 r. ruszy DasPay alternatywny własny system płatności, niezależny od innych systemów płatniczych opartych o terminale. W DasPay będziesz płacić bezpośrednio DasCoinem z DasWallet poprzez aplikacje działające na komputerach, tabletach i smartfonach.

Pierwszy zakup za DasCoiny (testy)

 

Jacek 'Hodża' Paciorek

2 komentarze to “DasPay 2019”

 • Masz absolutną rację Krzysztofie … i ludzie podobni do Ciebie też maja 100% racji … waszej racji. Wynikającej z tego na jakich źródłach bazujecie.
  Po kolei:
  1. „DasCoin – system marketingu sieciowego” – DasCoin to jest kryptowaluta (ma własny blockchain) i jest zarządzana przez spółkę DasCoin Limited. DasCoin nie jest związany bezpośrednio z marketingiem sieciowym i możesz go kupić na giełdach publicznych. Marketingiem sieciowym zajmuje się NetLeaders, czyli inna spółka będąca częścią całego DasEcosystemu. Jak zwykle u dobrze poinformowanych pomieszanie pojęć.
  2. Oficjalna strona projektu to … „https://www.dascoin.com.pl/”. Ta strona nie jest i nigdy nie była oficjalną stroną projektu. To strona jednego z Partnerów NetLeaders, który połączył informacje z stron DasCoin i NetLeaders (nawiasem mówiąc nieaktualne). Oficjalne źródło informacji podałem w tym artykule:
  NetLeaders
  http://www.netleaders.com
  DasCoin
  http://www.dascoin.com
  DasWallet
  http://www.daswallet.com
  3. „Dascoin oficjalnie został uznany za scam, czyli oszustwo.” – to podaje serwis internetowy (kogo reprezentuje?) i odwołuje się do instytucji, która tylko zbiera informacje z rynku a nie ma mocy prawnej.
  4. Życzę wszystkim smacznych kiełbasek … kto wie o co chodzi ten wie …
  5. „brak autorytetów sceny kryptowalutowej, które by polecały ten system” – my mamy autorytety zarządzający całym biznesem czyli DasEcosystemem: Brian Semkiw (DasPay), Blair Baker (AllinacePay, DasPayment, DasPay), Eberhard Wedekind, Soon Hock Lim, Anna Hejka, KC See i wielu innych.
  „i wszystko w temacie” ale kto by tam się przejmował zbieraniem informacji ze źródła. Można przecież mieć informacje od „lepiej poinformowanych”.
  Dziękują Tobie Krzyśku (a i pewnie inni też Tobie ‚podziękują’) za ten komentarz. Skoro tak ‚rzeczowe’ informacje są na kryptowiki to w pozostałych artykułach tego serwisy należy się spodziewać …


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

 • środki u odbiorcy natychmiast
 • znakomite kursy wymiany walut
 • jedna karta - wiele walut
 • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt