Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

DasPay 2019

Płatności bezpośrednio DasCoinem są już we wstępnej fazie testów. Po testach będą dostępne dla wszystkich obecnych posiadaczy licencji NetLeaders z poziomu DasWallet.

W 2019 r. ruszy DasPay alternatywny własny system płatności, niezależny od innych systemów płatniczych opartych o terminale. W DasPay będziesz płacić bezpośrednio DasCoinem z DasWallet poprzez aplikacje działające na komputerach, tabletach i smartfonach.

Pierwszy zakup za DasCoiny (testy)

Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności NetLeaders przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.


grafika

2018-08-14 wt godz. 18:00 Hotel im. Jana Pawła II, Świętego Idziego 2, Wrocław

grafika

2018-09-04 wt godz. 18:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji, Polna 7A, 00-625 Warszawa


Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Zakup licencji NetLeaders

Skontaktuj się ze mną abyśmy ustalili czy ten biznes jest dla Ciebie, jakie może Tobie przynieść korzyści, jak go zacząć i poprowadzić.

Zastrzeżenie

Każdy biznes lub inwestycja wiążą się z ryzykiem strat.
Wkładaj tylko tyle środków ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko … utraty potencjalnych zysków.

Uwaga: Projekt NetLeaders jest biznesem. W licencji kupujesz cykle, które w przyszłości zamienisz na usługi oparte o blockchain DasCoin.

Dowiedz się jak najwięcej i skalkuluj sobie jakie mogą być potencjalne zyski w oparciu o technologię blockchain oraz trend kryptowalutowy a szczególnie Aktywa Cyfrowe Digital Asset System związane z projektem NetLeaders.

https://netleaders.com/

Źródło informacji

Wszystkie informacje o społeczności NetLeaders oraz o blockchain DasCoin i kryptowalucie DasCoin pochodzą z oficjalnych źródeł (fundatorzy, dyrektorzy, strony WWW, konferencje, prezentacje itd.), zostały przygotowane na podstawie wiedzy autora zdobytej u źródła i przedstawione w najlepszej intencji w sposób odpowiadający znanej autorowi rzeczywistości.
Podstawowym źródłem informacji są oficjalne materiały.
NetLeaders
www.netleaders.com
DasCoin
www.dascoin.com
DasWallet
www.daswallet.com
DasExplorer
www.dascoinexplorer.com


Zobacz: artykuły o DasCoin

Jacek 'Hodża' Paciorek

2 komentarze to “DasPay 2019”

 • Masz absolutną rację Krzysztofie … i ludzie podobni do Ciebie też maja 100% racji … waszej racji. Wynikającej z tego na jakich źródłach bazujecie.
  Po kolei:
  1. „DasCoin – system marketingu sieciowego” – DasCoin to jest kryptowaluta (ma własny blockchain) i jest zarządzana przez spółkę DasCoin Limited. DasCoin nie jest związany bezpośrednio z marketingiem sieciowym i możesz go kupić na giełdach publicznych. Marketingiem sieciowym zajmuje się NetLeaders, czyli inna spółka będąca częścią całego DasEcosystemu. Jak zwykle u dobrze poinformowanych pomieszanie pojęć.
  2. Oficjalna strona projektu to … „https://www.dascoin.com.pl/”. Ta strona nie jest i nigdy nie była oficjalną stroną projektu. To strona jednego z Partnerów NetLeaders, który połączył informacje z stron DasCoin i NetLeaders (nawiasem mówiąc nieaktualne). Oficjalne źródło informacji podałem w tym artykule:
  NetLeaders
  http://www.netleaders.com
  DasCoin
  http://www.dascoin.com
  DasWallet
  http://www.daswallet.com
  3. „Dascoin oficjalnie został uznany za scam, czyli oszustwo.” – to podaje serwis internetowy (kogo reprezentuje?) i odwołuje się do instytucji, która tylko zbiera informacje z rynku a nie ma mocy prawnej.
  4. Życzę wszystkim smacznych kiełbasek … kto wie o co chodzi ten wie …
  5. „brak autorytetów sceny kryptowalutowej, które by polecały ten system” – my mamy autorytety zarządzający całym biznesem czyli DasEcosystemem: Brian Semkiw (DasPay), Blair Baker (AllinacePay, DasPayment, DasPay), Eberhard Wedekind, Soon Hock Lim, Anna Hejka, KC See i wielu innych.
  „i wszystko w temacie” ale kto by tam się przejmował zbieraniem informacji ze źródła. Można przecież mieć informacje od „lepiej poinformowanych”.
  Dziękują Tobie Krzyśku (a i pewnie inni też Tobie ‚podziękują’) za ten komentarz. Skoro tak ‚rzeczowe’ informacje są na kryptowiki to w pozostałych artykułach tego serwisy należy się spodziewać …


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cytat dnia

"Handel DasCoin na giełdach publicznych jest istotną częścią rozwoju DasCoin. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem umieszczenia DasCoin na giełdzie CoinBene, która szybko stała się jedną z największych na świecie giełd kryptowalutowych."
Michael Mathias
CEO DasCoin Limited

logoDasExchange
2018-07-21 16:42

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

ZASADA BOGACTWA

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek
2016-09-20