Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

CoinBene – giełda z DasCoin (DASC)

DasCoin (DASC) ma być notowany na CoinBene, jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie.

https://www.coinbene.com/

„Handel DasCoin na giełdach publicznych jest istotną częścią rozwoju DasCoin. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem umieszczenia DasCoin na giełdzie CoinBene, która szybko stała się jedną z największych na świecie giełd kryptowalutowych.”
Michael Mathias
CEO DasCoin Limited

CoinBene – giełda uruchomiona w Singapurze w listopadzie 2017 r. ale szybko rozwijająca się w ostatnim czasie. CoinMarketCap, popularny serwis do analizy walut cyfrowych, konsekwentnie notował CoinBene w pierwszej 10 giełd w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. To samo w sobie jest wyraźnym wskaźnikiem niesamowitego sukcesu tej giełdy.

CoinBene na CoinMarketCap 2018-08-03 01:08

DasCoin ma wystartować na CoinBene w sierpniu. Michael aktywnie pracuje nad tym, aby DasCoin był notowany na innych giełdach publicznych i spodziewa się, że w sierpniu poinformuje o kolejnych giełdach.

Obroty na CoinBene to średnio 4 miliardy USD każdego miesiąca, zgodnie z CoinMarketCap. Giełda ma klientów w ponad 150 krajach i prawie dwa miliony aktywnych użytkowników każdego miesiąca, jednak szczególnie jest popularna na Dalekim Wschodzie. Po raz pierwszy olbrzymia sieć azjatyckich traderów kryptowalut będzie miała łatwy dostęp do DASC.

DasCoin wyszedł na pierwsze giełdy publiczne na: The Evolution of Money, imprezie odbywającej się w londyńskiej O2 Arena w dniu 27 kwietnia 2018. W tym czasie DasCoin był notowany na EUBX, BTC-Alpha i CoinFalcon.

Jacek ‚Hodża’ Paciorek i Michael Mathias. Światowy Szczyt NetLeaders. Wyjście DasCoin na giełdy publiczne. Londyn 2018-04-28

Giełdy z DasCoin (DASC)

„W pierwszej kolejności stawiamy na klientów.”
CoinBene

Oficjalna strategia CoinBene została określona jako „oferowanie swoim klientom największej liczby zasobów cyfrowych” i ogłoszono jej umieszczenie w popularnej zdecentralizowanej sieci Internet of People w tej samej wersji.

Niezależna recenzja CoinBene na forum blockonomi.com stwierdziła: „Platforma jest stosunkowo prosta w użyciu, oferuje wiele par handlowych i ma znany interfejs wymiany, podobny do innych platform transakcyjnych, więc jest prosta do opanowanie przez nowych użytkowników.”

CoinBene jest dostępny dla użytkowników na całym świecie i oferuje kilka różnych języków, dzięki czemu większość osób może korzystać z witryny w języku, którym płynnie włada, jeśli nie jest native speakerem. Domyślnym językiem jest chiński, ale możesz również wybrać: angielski, portugalski, wietnamski, malajski, hiszpański lub koreański.

  https://twitter.com/coinbene

  https://web.facebook.com/CoinBeneOfficial/


Prezentacje DasEcosystem

Na naszych prezentacjach stacjonarnych poznasz DasEcosystem, pozyskasz Partnerów do społeczności Excelz (NetLeaders) przekazując im, z naszą pomocą, wiedzę na temat nowej kryptowaluty DasCoin oraz nowoczesnych zastosowań blockchain DasCoin.


Możesz spotkać się z nami najczęściej:
herbBrzeziny
herbGdańsk
herbGrudziądz
herbŁódź
herbOpoczno
herbWrocław
herbWarszawa

Od 1-go grudnia 2018 możesz skorzystać z pakietów cyfrowych Excelz


Zobacz: artykuły o Excelz

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 Webinar produktowy Akademii NoveaIDEA
Domowe sposoby na wspieranie odporności...

2019-04-10 środa 18:00

webinar

Link do webinaru https://noveaidea.com/webinar-zaproszenie/zaproszenie.phpWarszawa - Warsztaty Praktyczne Blockchain World
2019-04-24 środa 12:00 - 17:00

plakat


Warszawa - Prezentacja Nasdacoin
2019-04-24 środa 18:00

plakat

 

Cytat dnia

"Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób."
Earl Nightingale

logoDasExchange
2019-03-17 10:57

notowania

Projekt Fenix CashFlow

Logo

Wsparcie przy zakładaniu, rejestracji oraz obsłudze księgowej spółek LTD (UK) i LLC (USA). VAT MOSS w Europie.

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

11 000 pts | 11 000 pts

2019-11-20 śr 23:59

Lepszy niż Twoje konto bankowe

Płacisz jak za kartę
Używasz jak abonament
Internet kumuluje się