Blog Jacek 'Hodża' Paciorek

Wiedza dla Wolności

RSS 2.0

Allegro – Twoje szanse na sukces

Potencjalni zainteresowani pytają: „Czy mają szanse na sukces jeśli kupią szkolenie Tajemnice Allegro?”

Najpierw wypowiem się ja (Jacek ‚Hodża’ Paciorek)

To zależy od tego czy Ty sam czujesz, że jesteś w stanie poświęcić każdy swój wolny czas aby zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do sprzedaży np. na Allegro. Czyli 100% zaangażowania.

Tak naprawdę tym co decyduje o tym, że osiągniesz sukces (pieniądze, marka, satysfakcja) jest poziom Twojej sprzedaży. Żaden biznes nie jest się w stanie utrzymać jeśli nie ma sprzedaży.

Mówiąc szczerze to Twoje wyniki w pracy na etacie (jeśli pracujesz) też zależą od sprzedaży. No nie! Ja za swoim biurkiem, za kierownicą samochodu, w mojej przychodni etc. niczego nie sprzedaję! Akurat … sprzedajesz najcenniejszą rzecz jaką posiadasz …

Twój czas!

I to sprzedajesz najczęściej za marne pieniądze i to nie Ty decydujesz o poziomie Twojej pensji.

Szkolenie Tajemnice Allegro jest dla tych, którzy są świadomi tego, że uczymy się całe życie. Przygotował je praktyk Paweł Krzyworączka, którego znam od lat i z którego wiedzy już nie raz skorzystałem. Jest ono poświęcone stricte sprzedaży na platformie internetowej Allegro ale sprzedaż to sprzedaż, czyli ogólne zasady są do wykorzystania w każdej dziedzinie.

Jeśli to Ty bierzesz sprawy w swoje ręce i decydujesz się na prowadzenie biznesu, to w dużej mierze sukces zależy od Ciebie. Każde szkolenie sprzedażowe, na które pójdziesz, Tobie w tym pomoże (Tajemnice Allegro w szczególności) natomiast najważniejsze jest Twoje nastawienie, Twoje zaangażowanie, Twoja decyzja co Ty chcesz robić w życiu. Praca na etacie jest potrzebna i nie jest niczym złym. Natomiast ma coś takiego jak finansowy sufit. Sprzedaż na Allegro może być na początku Twoim dodatkowym zajęciem.

tajemnice-allegro-200Zapraszam http://tajemniceallegro.pl

Zapisy na szkolenie na żywo (przez internet) zakończone.
Jednak w każdej chwili możesz wykupić dostęp do plików audio-wideo ze szkolenia.

A teraz autor szkolenia Paweł Krzyworączka

Cytuję bezpośrednio Pawła:

  1. ‚… czy sobie poradzę …?’ Tak, początkujący zyska wiedzę, jak wszystko od samego początku robić dobrze, a często wręcz optymalnie. Sam bym oddał wiele za taką wiedzę podaną na tacy, gdy zaczynałem.
  2. ‚… czy to tylko lęk przed nieznanym …?’ Tak, to tylko lęk przed nieznanym. Sprzedaż na Allegro jest stosunkowo prosta. ALE: zarabianie na tejże sprzedaży, albo bycie jednym z liderów danej kategorii – to już inna bajka. Tutaj potrzebna jest wiedza i doświadczenie, które chcę Ci przekazać.
  3. ‚… czy Twój kurs jest jak dla małpy …?’ Tak, szkolenie będzie prowadzone prostym i zrozumiałym językiem (jak zawsze u mnie), bez skoków myślowych. Niemal wszystko będę ilustrował przykładami, pokazywał w praktyce. Czy małpa by to zrozumiała, tego nie wiem. Ale Jan Kowalski zrozumie bez problemów.
  4. ‚… czy stosując się ściśle do wytycznych mam 90% sukcesu …?’ I teraz najważniejsza część pytania. Nie, nie daję ani 90%, ani nawet 10% szans. Nie daję żadnych gwarancji sukcesu, bo takowych nie ma. Sukces w sprzedaży zależy od mnóstwa czynników, okoliczności, a nawet czynników losowych. Czy ktoś rozsądny i uczciwy może dać gwarancję? Może jedynie zagwarantować zwrot opłaty za szkolenie, jeśli Klient uzna, że nie było dla niego wartościowe (i taką 30-dniową gwarancję daję każdemu).

Pamiętaj, że moje szkolenie (Pawła) to wręcz ocean praktycznych wskazówek i to aktualnych dosłownie na dziś. To mnóstwo przykładów. To detale do wprowadzenia od zaraz. To procedury działania. To gotowe wzorce postępowania. ALE: nie masz gwarancji, że to wszystko wprowadzisz w życie i osiągniesz spektakularny sukces i zdominujesz swoją kategorię. Mogę Ci jedynie dać słowo, że dzięki moim (Pawła) wskazówkom zwiększysz obecną sprzedaż (nie ważne, jaka ona jest: czy jesteś początkującym, czy liderem jakiejś kategorii). I że odkryjesz nowe myki, sztuczki, techniki i sposoby, o których nie było Ci wiadomo. Tyle mogę Ci obiecać, na tyle pozwala mi przyzwoitość.

Wiele osób już skorzystało. Szkolenie promują między innymi giganci oprogramowania wspomagającego sprzedaż na Allegro i jej analitykę: BaseLinker.com i TradeWatch.pl. Zresztą na szkoleniu będę mówił o tych świetnych narzędziach – wypróbuj je koniecznie.

Wejdź na stronę, przeczytaj uważnie ofertę i podejmij decyzję. Wiedz, że Twoja konkurencja najpewniej już to robi …

szkolenie-ze-sprzedazy-na-allegro

Zapisy na szkolenie na żywo (przez internet) zakończone.
Jednak w każdej chwili możesz wykupić dostęp do plików audio-wideo ze szkolenia.

Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.
Dorota Trojan

Zostaw proszę poniżej Twój komentarz.


Zobacz inne artykuły: Tajemnice Allegro

Jacek 'Hodża' Paciorek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Cytat dnia

"Twoje ciało domaga się wody: nie jesteś chory, jesteś spragniony: nie lecz pragnienia lekami!"
Fereydoon Batmanghelidj

Kurs KryptoFastlane

Logo

kryptowaluty | technologia blockchain | aktywa cyfrowe praktycznie
przycisk rejestracji

 

"Tam gdzie kieruje się uwaga, płynie energia i poprawiają się wyniki."

T. Harv Eker
"Informacja (wiedza) jest formą energii."
Jacek 'Hodża' Paciorek

Konto radykalnie lepsze

Logo

  • środki u odbiorcy natychmiast
  • znakomite kursy wymiany walut
  • jedna karta - wiele walut
  • otwarcie konta w kilka minut

https://www.revolut.com/pl-PL/referral/jaceko6t/


Blog: Revolut – konto radykalnie lepsze


Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Logo

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=JACEKP25Karta jak abonament

Kategorie na blogu

kategoria-biznes-pn
kategoria-rozwoj-osobisty-wt
kategoria-finansowy-alfabet-sr
kategoria-narzedzia-cz
kategoria-zdrowie-pt